9405 посетителей онлайн
23 453 190

Сотрудник прокуратуры Молочный сбил женщину на пешеходной зоне в Киеве и пытался скрыться с места ДТП.. ВИДЕО

Накануне в Голосеевском районе Киева работник прокуратуры Андрей Молочный сбил женщину и пытался скрыться с места ДТП.

Об этом сообщил генеральный прокурор Украины Руслан Кравченко, информирует Цензор.НЕТ.

"Никто не выше закона. Даже работник прокуратуры. Сегодня (19 июля. - Ред.) в Голосеевском районе столицы произошло событие, которое возмущает. Работник прокуратуры совершил наезд на пешехода на пешеходной зоне по ул. Большой Васильковской. Водитель автомобиля нарушая все нормы закона и морали, сбил женщину и скрылся с места происшествия. Но пока он задержан", - отметил Кравченко.

Оказалось, что за рулем был Молочный Андрей Андреевич, главный специалист отдела.

"Он государственный служащий, не прокурор, но работник органов прокуратуры. Это шокирует. Я еще раз подчеркиваю: принадлежность к органам прокуратуры не индульгенция, это ответственность", - добавил он.

Топ комментарии
+53
Мабуть, доведеться звільнитись з прокуратури і влаштуватись в ДБР...
показать весь комментарий
20.07.2025 08:36 Ответить
+45
Сто пудово був інвалідом...
показать весь комментарий
20.07.2025 08:36 Ответить
+32
на зустрічну рухався....мабуть синька чи доріжжка
показать весь комментарий
20.07.2025 08:36 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Як то кажуть: хорошу людину Андрієм Молочним не назвуть))))
показать весь комментарий
20.07.2025 09:16 Ответить
Це скоріше за все його син і є, в Вікі записано що є син з таким іменем у партнера Притули
показать весь комментарий
20.07.2025 14:43 Ответить
Так,
пишуть, що там ще у його батька-зрадника дружбана Притули все ще бізнес в Києві, і як не дивно, санкцій від «потужного» не має

показать весь комментарий
20.07.2025 18:19 Ответить
Охранника прокуратуры бросили в жернова законов,чужого не жалко,липовые ивалиды-прокуроры весело смеются.
показать весь комментарий
20.07.2025 08:57 Ответить
Портновське кодло, за його ж гроші, усе замилить, як і з «діамантовими прокурорами»… Видно, як заброньований бугай, він «поспішав на бойове чергування», до підрозділу ППО??
Вішати треба, ОДРАЗУ, на місці події! Тут йому злампічать і УБД, і інвалідність, і ще купу корупційних обороудок!
А на місці родини, збитої ним жінки, всього й треба, що зробити йому, прикрий САМОСУД!!
показать весь комментарий
20.07.2025 09:00 Ответить
Варіантів маса, наприклад кермом був не він
показать весь комментарий
20.07.2025 09:04 Ответить
Авто вкрали. Авто керував ШІ
показать весь комментарий
20.07.2025 09:45 Ответить
точно, він з багажника виплигув та почав тікати, панять прастіть та відпустити тихенько в ліс.
показать весь комментарий
20.07.2025 10:28 Ответить
У вас геїв завжди так, раптом що , то це не ви..
показать весь комментарий
20.07.2025 16:34 Ответить
Нема у нас геїв. Прийдеться вам десь інде їх пошукати.
показать весь комментарий
20.07.2025 17:15 Ответить
тут вже питання до її родичів та чоловіка
зламають йому ноги чи ні

жінки! обирайте чоловіків не за бабло а за гідність!
показать весь комментарий
20.07.2025 09:23 Ответить
зараз такі часи що вже питання не у виборі а у тому щоб хоч хтось поруч був....
показать весь комментарий
20.07.2025 10:33 Ответить
просто відмічав вчорашнє звільнення з прокурватури і повторний вихід на пенсію та й перепразникував.
показать весь комментарий
20.07.2025 09:26 Ответить
Пожалійте заброньованого інваліда. У нього бабуся-пенсіонерка тяжко працювала на дві дачі та три автівки.
показать весь комментарий
20.07.2025 09:27 Ответить
На тротуар заїхав...зовсім шизанутий?
показать весь комментарий
20.07.2025 09:38 Ответить
Але лукаво написали "пішохідна зона". Не всі зрозуміють, що це. Я ось спочатку прочитав "на пішохідному переході", а отакі випадки, на жаль, часто бувають. Тобто на проїзжий частині взагалі-то. І буває шо пішохід сам винен: раптово вискочив, або навіщось розвернувся та побіг назад, заплутавши водія. Але ж тут: жінка йшла тротуаром, а це чмо, мабуть, хтіло заїхати до магазину та припаркуватися на тротуарі.
показать весь комментарий
20.07.2025 10:38 Ответить
Він же їхав по зустрічній (там односторонній рух), і щоб лоб в лоб не впердяшитись, попер на тротуар. Покидьок, ******
показать весь комментарий
21.07.2025 06:15 Ответить
Судово-прокурорська мафія.
показать весь комментарий
20.07.2025 09:41 Ответить
Отака в нас прокуратура. Законів не знає.
Ну звісно, ви скажете що він мав спинитись, викликати швидку і надати першу допомогу. Але ж написано, що це прокурор зеленої прокуратури. Думать треба
показать весь комментарий
20.07.2025 09:42 Ответить
долбо є .... досить серед різних верств але ж я знаю якщо влечу то сяду тому за кермо навіть вчора погано спавши не сів !
показать весь комментарий
20.07.2025 10:02 Ответить
100%. Жінку за штурвал, і поїхали
показать весь комментарий
21.07.2025 03:32 Ответить
а коли у прокуртурі було інакше?є приклади??я навіть не згадаю...
показать весь комментарий
20.07.2025 10:34 Ответить
Прокурор Горілчаний чи Нюхаючий?
показать весь комментарий
20.07.2025 10:01 Ответить
Что с женщиной ???
показать весь комментарий
20.07.2025 10:15 Ответить
судячі зі швидкості та лобовому ударі....там все дуже важко,якщо навіть виживе...каліцтво,довгі роки лікарень....страшно в цій країні,при тому рівні життя,медицини.......
показать весь комментарий
20.07.2025 10:37 Ответить
прокурори перші в списку на відстріл, одразу після депутатів
показать весь комментарий
20.07.2025 10:23 Ответить
ні. мій список такий6 1. кагальний олігархат та їх челядь; 2. судді; 3. депутати; 4.прокурори;
показать весь комментарий
20.07.2025 10:34 Ответить
а де опрічники пластикові??чи вони не при справах??
показать весь комментарий
20.07.2025 10:38 Ответить
Тільки суд Лінча врятує Неньку.
показать весь комментарий
20.07.2025 11:48 Ответить
100% що ця потвора була під кайфом!!! На фронт мерзоту!!!!
показать весь комментарий
20.07.2025 10:24 Ответить
який фронт а хто спонсируватиме лікарню і виживання жінки??з початку продає все ,,ненажите,, передає права адвакатам а потім в окоп всім районним складом
показать весь комментарий
20.07.2025 10:40 Ответить
Якщо буде справедливе рішення суду, мають присудити компенсацію матеріальних і моральних збитків.
показать весь комментарий
20.07.2025 11:43 Ответить
якщо......а якщо він раптом здохне??
показать весь комментарий
20.07.2025 11:46 Ответить
значить карма, теж варіант

Тут важливіше, щоб жінка вижила і поправила здоров"я, наскільки можливо.
показать весь комментарий
20.07.2025 12:22 Ответить
по тихому переведуть десь в закарпатську обл. дадуть інвалідність і скажуть війна все спише""
показать весь комментарий
20.07.2025 10:28 Ответить
**** прокуратура прогнила наскрізь. А цьому уйобку максимальне покарання.
показать весь комментарий
20.07.2025 10:32 Ответить
Нічого,скоро виясниться,що Молочний так летів тому,що поспішав на терміновий захід прокурорського реагування,а що збив на тротуарі....в нього постійний головний біль після численних контузій під Покровськом,де прокурор Молочний безжально бив москаля...А збита не проста,в неї в крові виявили солі,а Молочний пив тільки анальгін від жахливих головних болей!
показать весь комментарий
20.07.2025 10:33 Ответить
його декларація: https://youcontrol.com.ua/catalog/individuals/declaration/2c402597-5dd1-48d6-bbff-92ca44ace85d/

>Заробітна плата (грошове забезпечення)109 609
показать весь комментарий
20.07.2025 10:37 Ответить
В день?
показать весь комментарий
20.07.2025 10:41 Ответить
Ну, хоч, поверхово, зрозуміло звідкіля у людей автівки.
Якщо буде справедливе рішення суду, мають присудити компенсацію матеріальних і моральних збитків.
Буде чим виплачувати.
показать весь комментарий
20.07.2025 11:45 Ответить
он не прокурор. держслужбовець в прокуратуре. разница вроде небольшая, но есть. в прокуратуре также работают и простые работяги: водители например. Но их, как собственно и всех работников прокуратуры, не так уж и много.
показать весь комментарий
20.07.2025 11:02 Ответить
Ну как я и предполагал, этого пьяного придурка, убившего женщину, возьмут под стражу. Сам же генпрокурор сказал, что выйдут с представлением об избрании меры пресечения - содержание под стражей без права внесения залога. Судя по коментам, в которых высказывалась уверенность, что фигуранта отмажут, многие не понимают как устроена наша Богом спасаемая Украина. Всякая мелочь (типа данного персонажа, неинтегрированных крадунов и взяточников да даже простых судей (типа того же Тандыра который почти два года находится под стражей), в случае залета, вызвавшего резонанс, подлежит публичной жестокой порке для сохранения рейтинга власти. чем, естественно и надо пользоваться.
показать весь комментарий
20.07.2025 21:28 Ответить
Журналістам не кажуть, що сталось з жінкою; значить хотять замнути.
показать весь комментарий
20.07.2025 11:22 Ответить
Ну вот журналисты и не должны дать это сделать
показать весь комментарий
20.07.2025 11:25 Ответить
ця чепуха летіло зустрічною! це не просто нанюханий, там на жорстких був.
А НАБУ нехай дізнаєтсья на якій тачці це падло летіло - в декларації жодного слова, та ще й ЗП якихось нещасних 109тищ в рік!

Джерело доходу: Юридична особа, зареєстрована в Україні

Найменування СПЕЦІАЛІЗОВАНА ПРОКУРАТУРА У СФЕРІ ОБОРОНИ ЦЕНТРАЛЬНОГО РЕГІОНУ

Код в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань: 38347014

Декларує: Декларант

ПІБ: Молочний Андрій Андрійович

Заробітна плата (грошове забезпечення) 109 609
показать весь комментарий
20.07.2025 11:39 Ответить
За рік ? 109 609 ? Це мабуть за 2 місяця.
показать весь комментарий
20.07.2025 11:46 Ответить
декларація річка, ЗП за рік. ДуймайТе
показать весь комментарий
20.07.2025 12:02 Ответить
Працював 2 місяця. Варіант ?
показать весь комментарий
20.07.2025 12:23 Ответить
Був і такий молочний. Чим був би не конкурент "пєрєстать стрєлять"
показать весь комментарий
20.07.2025 12:07 Ответить
Син
показать весь комментарий
20.07.2025 14:45 Ответить
Журналіст Андріюк пише, що то син його...
показать весь комментарий
20.07.2025 15:34 Ответить
Так, син цієї мерзоти
2001 року народження а вже працює головним спеціалістом відділу кадрової роботи та державної служби у Спеціалізованій прокуратурі в сфері оборони Центрального регіону.

Чую дружбан батька порішає

показать весь комментарий
20.07.2025 18:16 Ответить
Якщо ви про Притулу, то вони з Молочним пересралися через бабки і закрили своє шоу ще до того, як це чмо в кацапляндію звалило...
показать весь комментарий
20.07.2025 18:42 Ответить
На переходе? А может на тротуаре.
показать весь комментарий
20.07.2025 12:10 Ответить
Я бачу він не адекват бо їхав по вулиці з одностороннім рухом на зустріч всім машинам тому ї в'їхав у жінку на тротуарі.
показать весь комментарий
20.07.2025 12:22 Ответить
Єдиний позитив у тому, що громадяни побігли на допомогу. Емпатію ще не геть розгубили.
Молодці !!
показать весь комментарий
20.07.2025 12:25 Ответить
Прокурор знавець закону . вчить як треба діяти якщо скоїв ДТП? Чи просто інвалід на голову переобтяжений пенсією
показать весь комментарий
20.07.2025 12:30 Ответить
Та то х..ня! Поліція таким не займається! Головне що не ухилянт!
показать весь комментарий
20.07.2025 12:32 Ответить
Який пішоходний перехід ??? Він взагалі на тротуарі збив !
показать весь комментарий
20.07.2025 12:55 Ответить
Намагався втекти?? Ну ви шо?? Поважна людина.. то він інвалід..і у нього тесть судддя, дядько прокурор -пенсіонер і кум брат сват судді.....Хто буде судити злочинця в законі?? Клан злочинний на держокладі не посадить цього нещасного...Мабуть будуть жінку судити...Згадаймо того під..ра ,який збив молодого нацгвардійця на бокпосту на смерть..Де те падло???
показать весь комментарий
20.07.2025 13:24 Ответить
Суд обов'язково прийме до уваги що він інвалід і дасть йому умовний термін.
показать весь комментарий
20.07.2025 13:31 Ответить
Працівник прокуратури це не прокурор, а "головний спеціаліст" це тупо лол. Це бомж з зарплатнею у 10-15 т. грн. Папірці перекладує в однієї шухляди до іншої ))))

Працював головним спеціалістом у Держстаті, на Шота Руставелі у центрі, високий ранг - 6, навіть травмат можна було оформити одразу після універу.

Ледь на пиво та проїзд вистачало.
показать весь комментарий
20.07.2025 13:50 Ответить
Мабуть інвалід , вони ж там всі тепер інваліди і пенсіонери в 40 років .ну а всим тим кому не поталанило стати прокурором , на пенсію в 65, отака вона "особлива демократія" в Україні.
показать весь комментарий
20.07.2025 14:42 Ответить
А чому ніхто не пише, що це скоріше за все син того *****, що з Притулою грав у Файна Юкрайна. Судячи з Вікі все сходиться
показать весь комментарий
20.07.2025 14:46 Ответить
Мало того, той ****** в рашку звалив і звідти пише про фошиздов і бєндєровцев...
показать весь комментарий
20.07.2025 15:37 Ответить
А це що - важливо для новини? Чи це важливо для *******, які вже закінчили для себе війну і у яких вже передвиборчі перегони і потрібен чорний піар?
показать весь комментарий
20.07.2025 16:37 Ответить
скотина й....бана
показать весь комментарий
20.07.2025 15:31 Ответить
Прокурор-інвалід і знаходився під дією заспокійливих препаратів, і не втік а в стані аффекта побіг в аптеку за ліками для постраждалої.
показать весь комментарий
20.07.2025 15:42 Ответить
Этому кАзлу показательный суд и срок не условный с конфискацией иначе будут суды линча. Достали эти недоторкани!!!!!!
показать весь комментарий
20.07.2025 16:43 Ответить
Наркоман.Але згодом відпустять 100% трохи потягнуть справу потім угода зі слідством і можна закордон звалити як інші.
показать весь комментарий
20.07.2025 17:45 Ответить
А как это надо ужраться, чтобы лететь по дороге с одностороннем движением в противоположном направлении?
Какой стыд для Украины, ведь это событие показывают на Западе и в Европе.
Это прокуратура созданная зеленским. Глава прокуратуры обязан написать рапорт о своей отставке.
Суды, полиция позор Украины. Зеля позор для Украины.
Слава ЗСУ!
Я из Днепра.
показать весь комментарий
20.07.2025 19:34 Ответить
Гніда....обдолбана....👺
показать весь комментарий
20.07.2025 20:24 Ответить
хтось нещодавно триндів, що прокурорів ніззя мобілізувати, бо хто ж буде з криміналом боротись (про мусорів - та сама мантра)

як вони боряться - всі знають давно... нічого не змінилось, нажаль
показать весь комментарий
20.07.2025 22:19 Ответить
Та зразу пишіть - капітуляцію, а Україна, яка постраждала - дурдом. Пацієнти дурдому - це ви, подоляківські новодєли, коли ж вас карма наздожене.
показать весь комментарий
20.07.2025 23:09 Ответить
А що таке , тебе ***** з боліт не випускає ?
показать весь комментарий
21.07.2025 02:10 Ответить
Чого не сказали що він головний спеціаліст прокурати з Війскових технолоній !!! Син зрадника України має доступ до таемниць та секретів.
показать весь комментарий
21.07.2025 07:58 Ответить
Страница 2 из 2