8766 посетителей онлайн

США планируют ввести тарифы против трех стран, которые покупают нефть у РФ, - сенатор Грэм

Грэм о тарифах на покупку российской нефти

Президент США Дональд Трамп собирается ввести тарифы против стран, которые покупают российскую нефть - Китая, Бразилии и Индии.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом в эфире Fox News заявил сенатор-республиканец Линдси Грэм.

"Трамп собирается наложить пошлины на тех, кто покупает российскую нефть: Китая, Индии и Бразилии", - отметил политик.

По его словам, эти государства покупают около 80% дешевой нефти РФ, поддерживая военную машину Москвы.

"Путин, твоя очередь наступает, Дональд Трамп - Скотти Шеффлер (гольфист США, олимпийский чемпион, - ред.) американской политики и внешней дипломатии, и он собирается надрать тебе задницу", - добавил Грэм.

Топ комментарии
+11
Ну по класикі. Через 2 тижні. А потім Трамп подивиться що буде далі.
показать весь комментарий
21.07.2025 08:17 Ответить
+6
Через скільки днів чи тижнів?)
показать весь комментарий
21.07.2025 08:14 Ответить
+6
Майже півроку Трамп при владі... А крім "прожектів", на "виході" - одне "планування"...А скільки ж було "крику" та "похвальонів" самому собі!!!
показать весь комментарий
21.07.2025 08:36 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Трамп буде дерти дупу?
показать весь комментарий
21.07.2025 08:13 Ответить
Замах потужний !

аби матня в рудого знову не порвалась...

.
показать весь комментарий
21.07.2025 10:34 Ответить
Через скільки днів чи тижнів?)
показать весь комментарий
21.07.2025 08:14 Ответить
Ну по класикі. Через 2 тижні. А потім Трамп подивиться що буде далі.
показать весь комментарий
21.07.2025 08:17 Ответить
50 днів і то не факт
показать весь комментарий
21.07.2025 09:35 Ответить
Блажений хто вірує (я - атеїст).
показать весь комментарий
21.07.2025 08:16 Ответить
Ти адепт зєлєнскава, тобто, значно нижче в еволюційній піраміді, ніж релігійні люди
показать весь комментарий
21.07.2025 08:24 Ответить
В Україні всі хто накрав і напився людської крові начепили хто хрестик, хто тюбітейку, хто єрмолку і стали вище в еволюційній піраміді?
показать весь комментарий
21.07.2025 08:33 Ответить
Багато галасу-мало діла.
показать весь комментарий
21.07.2025 08:18 Ответить
За той час, що воно анонсується, основні покупці та роіся вже підготувалися.
показать весь комментарий
21.07.2025 08:32 Ответить
Майже півроку Трамп при владі... А крім "прожектів", на "виході" - одне "планування"...А скільки ж було "крику" та "похвальонів" самому собі!!!
показать весь комментарий
21.07.2025 08:36 Ответить
Збирається то збирається, а коли збереться ?
показать весь комментарий
21.07.2025 08:50 Ответить
Пусті розмови ні про що ,ну не хоче Трамп запроваджувати санкції ,все відкладає ,рашиський режим розуміє тільки мову сили ,найбільше вони боятся краху рашиської економіки і бунтів на росії.
показать весь комментарий
21.07.2025 08:53 Ответить
Цей, грем, пи₴дить не меньше, ніж трамп...
показать весь комментарий
21.07.2025 09:06 Ответить
І ГОВОРИЛЬНЯ продовжується, …США планують…., можуть…., розглядають…, беруть до уваги…!!
Але, куди дітися Україні, як такі ж йолопи, з 2019 року, асфальт і відосики ліплять, «ПОТУЖНИХ і НЕЗЛАМНИХ» з Оманського лайна в опу…!!!
Зеленський, це вирок Україні, наслідки якого, побачив увесь Світ!
показать весь комментарий
21.07.2025 09:37 Ответить
Ох греме, греме...
Чи ти дуже наївний чи дуже брехливий...
показать весь комментарий
21.07.2025 10:21 Ответить
планують
2 травня 2025 року!!
показать весь комментарий
21.07.2025 10:31 Ответить