6804 відвідувача онлайн

США планують запровадити тарифи проти трьох країн, які купують нафту в РФ, - сенатор Грем

Грем про тарифи щодо купувлі російської нафти

Президент США Дональд Трамп збирається ввести тарифи проти країн, які купують російську нафту - Китаю, Бразилії та Індії.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це  в ефірі Fox News заявив сенатор-республіканець Ліндсі Грем.

"Трамп збирається накласти мита на тих, хто купує російську нафту: Китаю, Індії та Бразилії", – зазначив політик.

За його словами, ці держави купують близько 80% дешевої нафти РФ, підтримуючи військову машину Москви.

"Путін, твоя черга настає, Дональд Трамп - Скотті Шеффлер (гольфіст США, олімпійський чемпіон, – ред.) американської політики і зовнішньої дипломатії, і він збирається надерти тобі дупу", – додав Грем.

Топ коментарі
+11
Ну по класикі. Через 2 тижні. А потім Трамп подивиться що буде далі.
показати весь коментар
21.07.2025 08:17 Відповісти
+6
Через скільки днів чи тижнів?)
показати весь коментар
21.07.2025 08:14 Відповісти
+6
Майже півроку Трамп при владі... А крім "прожектів", на "виході" - одне "планування"...А скільки ж було "крику" та "похвальонів" самому собі!!!
показати весь коментар
21.07.2025 08:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Трамп буде дерти дупу?
показати весь коментар
21.07.2025 08:13 Відповісти
Замах потужний !

аби матня в рудого знову не порвалась...

.
показати весь коментар
21.07.2025 10:34 Відповісти
Через скільки днів чи тижнів?)
показати весь коментар
21.07.2025 08:14 Відповісти
Ну по класикі. Через 2 тижні. А потім Трамп подивиться що буде далі.
показати весь коментар
21.07.2025 08:17 Відповісти
50 днів і то не факт
показати весь коментар
21.07.2025 09:35 Відповісти
Блажений хто вірує (я - атеїст).
показати весь коментар
21.07.2025 08:16 Відповісти
Ти адепт зєлєнскава, тобто, значно нижче в еволюційній піраміді, ніж релігійні люди
показати весь коментар
21.07.2025 08:24 Відповісти
В Україні всі хто накрав і напився людської крові начепили хто хрестик, хто тюбітейку, хто єрмолку і стали вище в еволюційній піраміді?
показати весь коментар
21.07.2025 08:33 Відповісти
Багато галасу-мало діла.
показати весь коментар
21.07.2025 08:18 Відповісти
За той час, що воно анонсується, основні покупці та роіся вже підготувалися.
показати весь коментар
21.07.2025 08:32 Відповісти
Майже півроку Трамп при владі... А крім "прожектів", на "виході" - одне "планування"...А скільки ж було "крику" та "похвальонів" самому собі!!!
показати весь коментар
21.07.2025 08:36 Відповісти
Збирається то збирається, а коли збереться ?
показати весь коментар
21.07.2025 08:50 Відповісти
Пусті розмови ні про що ,ну не хоче Трамп запроваджувати санкції ,все відкладає ,рашиський режим розуміє тільки мову сили ,найбільше вони боятся краху рашиської економіки і бунтів на росії.
показати весь коментар
21.07.2025 08:53 Відповісти
Цей, грем, пи₴дить не меньше, ніж трамп...
показати весь коментар
21.07.2025 09:06 Відповісти
І ГОВОРИЛЬНЯ продовжується, …США планують…., можуть…., розглядають…, беруть до уваги…!!
Але, куди дітися Україні, як такі ж йолопи, з 2019 року, асфальт і відосики ліплять, «ПОТУЖНИХ і НЕЗЛАМНИХ» з Оманського лайна в опу…!!!
Зеленський, це вирок Україні, наслідки якого, побачив увесь Світ!
показати весь коментар
21.07.2025 09:37 Відповісти
Ох греме, греме...
Чи ти дуже наївний чи дуже брехливий...
показати весь коментар
21.07.2025 10:21 Відповісти
планують
2 травня 2025 року!!
показати весь коментар
21.07.2025 10:31 Відповісти