3945 посетителей онлайн

Россияне продвинулись около Александрограда, Комара и еще 5 населенных пунктов на Донетчине, - DeepState. КАРТЫ

Российские войска продвинулись возле 7 населенных пунктов в Донецкой области.

Об этом пишут DeepState, передает Цензор.НЕТ.

"Враг продвинулся возле Александрограда, Комара, Воскресенки, Дилиевки, Торского, Карповки и в Леонидовке", - говорится в сообщении.

Россияне продвинулись в Донецкой области

Россияне продвинулись в Донецкой области

Топ комментарии
+14
Країна нищиться кацапами зовні
І підкацапниками по типу ОПЗЖ і Зе-шапіто - з середини
показать весь комментарий
23.07.2025 07:19 Ответить
+7
Ситуація на цьому напрямку безнадійна. Сім тисяч за РЕБ, побратими "зажали", виявлено пройоб ще восьми кетівських турникетів, грошей нема, третій день у розпоряджені без зарплати, я замість того щоб писати акти передачі, декілька разів на день після "прильотів" бігаю з лопатою тушу посадку.
показать весь комментарий
23.07.2025 08:57 Ответить
+7
З лідором скоро будемо потужно захищати Львів
показать весь комментарий
23.07.2025 13:54 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Стабілізував?(((Де йому до фронту?(
показать весь комментарий
23.07.2025 06:28 Ответить
Це так задумано. Щоб послабити рашку, рашка повинна воювати. А щоб рашка хотіла воювати, рашка повинна отримувати території.
Коли б США і ЄС хотіли б насправді заморозки, то вони б дали в кілька разів більше зброї і рашка безуспішно довбалася б об стіну і захотіла б заморозки.
показать весь комментарий
23.07.2025 10:17 Ответить
яка ви розумна людина! Трускавець закінчували?
показать весь комментарий
23.07.2025 13:52 Ответить
Країна нищиться кацапами зовні
І підкацапниками по типу ОПЗЖ і Зе-шапіто - з середини
показать весь комментарий
23.07.2025 07:19 Ответить
Ситуація на цьому напрямку безнадійна. Сім тисяч за РЕБ, побратими "зажали", виявлено пройоб ще восьми кетівських турникетів, грошей нема, третій день у розпоряджені без зарплати, я замість того щоб писати акти передачі, декілька разів на день після "прильотів" бігаю з лопатою тушу посадку.
показать весь комментарий
23.07.2025 08:57 Ответить
Як тільки якесь муділо позаздрить, так кацапи електро постачання стільникової вежи перебивають
показать весь комментарий
24.07.2025 09:16 Ответить
Наврочив
показать весь комментарий
25.07.2025 16:26 Ответить
Час воювати силовикам, офіцерам, відставникам..
показать весь комментарий
23.07.2025 12:17 Ответить
І всім малоліткам! Щоб не пичили, не гвалтували тьолок, не вдивали наркоту в клубах, не палили машини і трансформатори
показать весь комментарий
23.07.2025 19:02 Ответить
Україна за справедливу мобілізацію! Цей трешак, що зараз відбувається, це ні в які ворота! Хапають на вулицях хворих і тягнуть на ДВРЗ, щоб відправити на смерть (бо з хворих ще ті вояки, а Веніславький каже, 99% обмежено придатних у воєнний час визнаються придатними!), при тому, що ті, хто мають воювати першими - силовики, молоді відставники, вічно чекаючи воса офіцери не воюють і виходить як в анекдоті про пожежника, ще й дозволили заброньованим (яких ще восени було півтора мільйони, як казав сам Зєля) виїжджати, при тому, що решта чоловіків зачинені як при феодалізмі, поділили людей на сорти! А влада і силовики, які влаштовують трешак, які розграбували країну, поздавали ворогу зброю, не відповідають ні за що, ці покидьки гріють свої старі кістки на Канарах!
показать весь комментарий
23.07.2025 12:48 Ответить
З лідором скоро будемо потужно захищати Львів