10849 посетителей онлайн

Россияне продвинулись возле Новоэкономического и Зеленого Гая, - DeepState. КАРТЫ

Российские войска продвинулись возле Новоэкономического и Зеленого Гая в Харьковской и Донецкой областях.

Об этом пишут DeepState, передает Цензор.НЕТ.

"Уточнена линия соприкосновения возле Редкодуба и Карповки. Враг продвинулся возле Новоэкономичного и Зеленого Гая", - говорится в сообщении.

Уточнена ЛБЗ возле Редкодуба и Карповки

Россияне продвинулись возле Зеленого Гая

Топ комментарии
+18
Никто ниче не будет захватывать.Они просто расхерачат в ухнарь и Краматорск и Славянск как только в зоне арты эти города окажутся
показать весь комментарий
24.07.2025 05:14 Ответить
+3
Така дрібниця...
0,8 км/день,24 км/місяць...
Скільки за рік?😥😥😥
показать весь комментарий
24.07.2025 04:15 Ответить
+3
Війська рф майже кожен день захоплюють все нові українські території, а верховний головнокомандуючий в цей час вигадує закони для взяття під контроль НАБУ і САП, щоби відмазати своїх друзів корупціонерів, чим псує відносини зі спонсорами і постачальниками зброї Україні.
показать весь комментарий
24.07.2025 23:52 Ответить
Комментировать
Сортировать:
З такими темпами, уже наступного літа вони на 100% захоплюють Донецьку область, а це Краматорськ та Слов'янськ...

https://deepstat.xyz/table

показать весь комментарий
24.07.2025 00:31 Ответить
Норм у тебя логика захват маленьких сел и посадок с захватом крупнейшего райцента Краматорск, думаю им легче идти в другие регионы чем тратить такие силы на такие города
показать весь комментарий
24.07.2025 00:38 Ответить
Никто ниче не будет захватывать.Они просто расхерачат в ухнарь и Краматорск и Славянск как только в зоне арты эти города окажутся
показать весь комментарий
24.07.2025 05:14 Ответить
Как Вовчанск, Торецк,Часовой яр, Покровс,Купянск ? Без штурма города не захватить
показать весь комментарий
24.07.2025 11:49 Ответить
Як варіант оточення, бо зможуть від Покровська піти на північ
показать весь комментарий
24.07.2025 13:35 Ответить
Ты не знаешь как россия захватывает, как только приблизятся ближе, расхерячят в дребезги и зайдут навсегда
показать весь комментарий
25.07.2025 07:01 Ответить
До того часу ця країна вже буде *********
показать весь комментарий
24.07.2025 13:57 Ответить
Така дрібниця...
0,8 км/день,24 км/місяць...
Скільки за рік?😥😥😥
показать весь комментарий
24.07.2025 04:15 Ответить
7000
показать весь комментарий
24.07.2025 12:40 Ответить
Коли ми прочитаємо в новинах, зсу вийшло на кордони 1992 року? Сирок просирський гарно відпрацьовує вказівки агента козиря!!
показать весь комментарий
24.07.2025 11:11 Ответить
Ніколи.
показать весь комментарий
24.07.2025 13:48 Ответить
У сырского родители в росие живут, что Вы от него хотите?
показать весь комментарий
24.07.2025 15:23 Ответить
Війська рф майже кожен день захоплюють все нові українські території, а верховний головнокомандуючий в цей час вигадує закони для взяття під контроль НАБУ і САП, щоби відмазати своїх друзів корупціонерів, чим псує відносини зі спонсорами і постачальниками зброї Україні.
показать весь комментарий
24.07.2025 23:52 Ответить
Війська рф майже кожен день захоплюють все нові українські території, душа боліт. Скільки можна відступати. Де цей головнокомандувач, всі ті які роззброїли Україну: Кучма, Ющенко, Турчинов і всі інші. Скільки можна різати Україну, вбивати українців. Якщо українська армія не спроможна зупинити ворожі війська, роздайте зброю населенню. Де західні війська, зверніться до Європи, щоб допомогли військами.
показать весь комментарий
25.07.2025 09:02 Ответить