10970 посетителей онлайн

Умерова назначили руководителем Национального координационного центра кибербезопасности

Умерова назначили на новую должность Что известно

Президент Владимир Зеленский назначил секретаря СНБО Рустема Умерова руководителем Национального координационного центра кибербезопасности.

Соответствующий указ обнародован на сайте Офиса Президента, передает Цензор.НЕТ.

"На изменение статьи 2 Указа Президента Украины от 7 июня 2016 года № 242/2016 "О Национальном координационном центре кибербезопасности" (с изменениями, внесенными Указами от 19 июня 2019 года № 415/2019 и от 25 октября 2019 года № 771/2019) назначить Умерова Рустема Энверовича - Секретаря Совета национальной безопасности и обороны Украины - руководителем Национального координационного центра кибербезопасности", - говорится в тексте указа.

Ранее Умеров был назначен секретарем СНБО.

Топ комментарии
+10
Чудового хаккера знайшли!
показать весь комментарий
25.07.2025 10:35 Ответить
+10
Рустемчик наш на все горазд. Он и киберстраж и п...
показать весь комментарий
25.07.2025 10:35 Ответить
+10
а що він знає про кібербезпеку? це як мене назначити керівником НАСА. а потім ми запитуємо де наші ракети від анонсованих ракетних програм, де наша балістика, де наші мільйони дронів, чому за 4 роки не вирішено питань мобілізації при тому що війна йде вже більше 10 років. тому що на чолі цих програм стоять свої люди, які показали свою неефективність, але їх продовжують тасувати в колоді, бо вони свої.
показать весь комментарий
25.07.2025 10:39 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Чудового хаккера знайшли!
показать весь комментарий
25.07.2025 10:35 Ответить
невже алфавіт вивчив і перейшов до набору у майкрасофт офіс??обдарований недошкварок
показать весь комментарий
25.07.2025 10:41 Ответить
Вау! Владику, ти - чудовий тролль! Строчи ще! Дуже змістовно пишеш!
показать весь комментарий
25.07.2025 10:53 Ответить
Американці цього спеціаліста в себе не захотіли бачити послом США. між собою вони його називають призирливо- Кебабом
показать весь комментарий
25.07.2025 10:44 Ответить
люля кебабом
показать весь комментарий
25.07.2025 11:00 Ответить
показать весь комментарий
25.07.2025 11:06 Ответить
Цензура в руках зЕ.
показать весь комментарий
25.07.2025 13:11 Ответить
Рустемчик наш на все горазд. Он и киберстраж и п...
показать весь комментарий
25.07.2025 10:35 Ответить
И директором Бессарабскрго рынка!
показать весь комментарий
25.07.2025 10:49 Ответить
Туда таких не берут. Проще президентом стать)))
показать весь комментарий
25.07.2025 10:54 Ответить
Рано чи пізно всі сядите .
показать весь комментарий
25.07.2025 10:37 Ответить
всі не всі,розумні сховаються,у лондоні для подібних персонажів існують цілі адвокатські контори для відбілювання біографій.і таких повно і в ізраїлі,сайдівська аравія,емірати,сша,.....є де тепло розміститися з грошами
показать весь комментарий
25.07.2025 10:44 Ответить
Перестановка ліжок триває.
показать весь комментарий
25.07.2025 10:39 Ответить
Він хоч Word та Excel відрізняє ?
показать весь комментарий
25.07.2025 10:39 Ответить
поки ще ні,але ж вчитися ніколи не пізно???
показать весь комментарий
25.07.2025 10:45 Ответить
Навіщо це потрібно, він начальник, приказал і.....зробили, а що наказиват є у методиці
показать весь комментарий
25.07.2025 10:48 Ответить
тожі такого начальника наіпати,що два пальці обісцяти,та щей інфу рашисту здати і отримати подвійну виплату преміальних і від рашистів і від начальника..
показать весь комментарий
25.07.2025 11:22 Ответить
а що він знає про кібербезпеку? це як мене назначити керівником НАСА. а потім ми запитуємо де наші ракети від анонсованих ракетних програм, де наша балістика, де наші мільйони дронів, чому за 4 роки не вирішено питань мобілізації при тому що війна йде вже більше 10 років. тому що на чолі цих програм стоять свої люди, які показали свою неефективність, але їх продовжують тасувати в колоді, бо вони свої.
показать весь комментарий
25.07.2025 10:39 Ответить
А профессионала нельзя было назначить?
показать весь комментарий
25.07.2025 10:40 Ответить
Ні, бо він не вкладається в команду дебілів
показать весь комментарий
25.07.2025 10:44 Ответить
путін нападе. ніяк.
показать весь комментарий
25.07.2025 10:58 Ответить
А Умєров і є професіонал: лояльний до ЄрЗе та висококласний спеціаліст по розпилюванню бюджету! Всі вимоги виконані!
показать весь комментарий
25.07.2025 11:07 Ответить
показать весь комментарий
25.07.2025 10:40 Ответить
Господи...Де кібербезпека а де шашличник Умєров....Пропасть.
показать весь комментарий
25.07.2025 10:41 Ответить
Он петрушечник. Это другое!
показать весь комментарий
25.07.2025 10:50 Ответить
А куди його ще подіти, тут хоч менше шкоди нанесе, поки слова такі вивчить, дивишся і влада поміняється. Можна було і послом, але можуть і послати
показать весь комментарий
25.07.2025 10:43 Ответить
руки чешуться а з РНБО мало взяти нічого, хоть якийсь потічок фінансовий буде
показать весь комментарий
25.07.2025 10:47 Ответить
Пропала кібербезпека
показать весь комментарий
25.07.2025 10:49 Ответить
А чому так сором'язливо? Треба було відразу висувати Папой Римським обо Генсеком ООН
показать весь комментарий
25.07.2025 11:28 Ответить
токарь, пекарь и аптекарь.
показать весь комментарий
25.07.2025 11:56 Ответить
А де призначення братів міндічів? А де призначення братів шефірів? Це не порядок, вони отримали країну своєї мрії і десь знаходяться в тіні, так 73%?
показать весь комментарий
25.07.2025 12:47 Ответить
це теж як чебуреки робити
показать весь комментарий
25.07.2025 14:45 Ответить
Поставте цього кондома лагодити браковані міни, на яких він бюджет розкрадав разом з опою і Віслюком.
показать весь комментарий
25.07.2025 16:24 Ответить
Може підірветься нарешті, мурло нахабне.
показать весь комментарий
25.07.2025 16:25 Ответить
Пісенька радянського піонера: всьо умєю, всьо умєю дєлать (с) - це опудало нічого до розуму не довело, але ж дружбан єрмака