9240 посетителей онлайн

Комбинированная атака на Харьков: рашисты почти три часа атаковали КАБами, баллистикой и "шахедами"

Взрыв в Киевском районе Харькова

В ночь на 26 июля российские захватчики почти три часа атаковали Харьков, применив сразу несколько типов вооружения.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом сообщил городской голова Игорь Терехов.

Предварительно зафиксировано 4 удара управляемыми авиабомбами, 2 удара баллистическими ракетами и около 15 атак "шахедами", - говорится в сообщении.

Кроме этого, как добавил глава Харьковской ОГА Олег Синегубов, оккупанты также ударили по городу Змиев, в результате чего ранения получил 50-летний мужчина.

"Его госпитализировали. На эту минуту количество пострадавших увеличилось до трех человек", - отметил глава ОГА.

Топ комментарии
+12
Фашисти...
показать весь комментарий
26.07.2025 07:53 Ответить
+10
Казиться, воєнний злочинець ****** з московії, через свою неміч та злочини в Україні, з 2014 року!!
Так було, і перед кінцем гітлєра, хусейна, каддафі, чаушеску….
показать весь комментарий
26.07.2025 07:42 Ответить
+8
Ми поводимось дуже по джентельменські з цими потворами, дуже
показать весь комментарий
26.07.2025 07:58 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Казиться, воєнний злочинець ****** з московії, через свою неміч та злочини в Україні, з 2014 року!!
Так було, і перед кінцем гітлєра, хусейна, каддафі, чаушеску….
показать весь комментарий
26.07.2025 07:42 Ответить
Пуйло скаженіє, бо відчуває повну безкарність за свої криваві злочини. Правда, Василь Малюк обіцяв всадити в нього два магазина з пістолета. Вас правильно зрозуміли Василь Васильович, саме в Пуйла ви обіцяли всадити два магазина з пістолета? Обов'язково зніміть на відео як скажений Пуйло шарпається в передсмертній агонії від ваших куль, На, одежуй! Ще мало ? Одержуй ще! І так всі два магазина. Можна і більше магазинів.
показать весь комментарий
26.07.2025 11:55 Ответить
Фашисти...
показать весь комментарий
26.07.2025 07:53 Ответить
Ми поводимось дуже по джентельменські з цими потворами, дуже
показать весь комментарий
26.07.2025 07:58 Ответить
А просто немає чим...
показать весь комментарий
26.07.2025 08:03 Ответить
Вова *********, гнида ти зелена, де обіцяні тобою ракети ? У Пуйла від безкарності зносить чердак, а в відповідь нуль ракет. А Малюк, замість того , щоб знищувати тих, хто віддає накази на варварські обстріли України знищує застарілі літаки, яким в будь-якому випадку недовго лишилося літати. Пане Малюк, коли ви нарешті доберетесь до істинних винуватців злочинів кремлівських упирів в Україні, а саме до тих, хто віддає накази на обстріли України, хто посилає своїх лапєногих вурдалак захоплювати землі України?
показать весь комментарий
26.07.2025 12:08 Ответить
ще не зрозуміло шо таке сам малюк...
показать весь комментарий
27.07.2025 01:34 Ответить
Цікаво, де було пепео протягом трьох годин
показать весь комментарий
26.07.2025 07:58 Ответить
Все що робиться, робиться не просто так.....
показать весь комментарий
26.07.2025 09:52 Ответить
https://www.rbc.ua/rus/news/polshchi-znayshli-sklad-zi-zbroeyu-ka-mala-1749063228.html
Читайте, можливо хочаб комусь щось дійде....
показать весь комментарий
26.07.2025 10:22 Ответить
Ну коли немає відповіді ворог відчуває свою безкарність ,свідомий геноцид варварської орди.
показать весь комментарий
26.07.2025 08:10 Ответить
чому ми не відповідаємо просто зелений мерзотник береже кацапію
показать весь комментарий
26.07.2025 08:27 Ответить
Терор цивільних у чистому виді.
показать весь комментарий
26.07.2025 08:28 Ответить
Агов, Сирський!
Й далі будете вдавати, що все ок!?
Рашисти б'ють по першій столиці України, Харкову!
Так може вже час подумати про їхні ключові руснячі магаполіси й застосувати надпотужну далекобійну зброю, щоб кожна їхня згадка про Україну наводила жах та паніку на московитих!
показать весь комментарий
26.07.2025 08:38 Ответить
У 1917 році Київ став столицею Української Народної Республіки (УНР).

Харків став столицею Української Соціалістичної Радянської Республіки (УСРР) у грудні 1919 року
показать весь комментарий
26.07.2025 09:15 Ответить
Харків був першою столицею кацапської малоросії, з якої пішло загарбання всієї України, нема тут чим гордитися і триндіти про це постійно
показать весь комментарий
26.07.2025 15:21 Ответить
То ж з Ваших слів иходить, що у Харкові живуть самі кацапи та ждуни руського міра?!
показать весь комментарий
26.07.2025 16:56 Ответить
Чому самі? Є там 8% українців, які на крайніх виборах мера голосували за українського воїна, тисячі побратимів якого 24 лютого 2022 року стали на захист Харкова! А вибраний кацапами та ждунами мер бігав в метро і закликав домовлятися з кацапнею.
показать весь комментарий
26.07.2025 17:17 Ответить
Спочатку розберіться , що означає слово "руський" , а потім пишіть. https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D1%83%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9
показать весь комментарий
27.07.2025 10:25 Ответить
Потужний, де потужна відповідь? Скільки можна знущатися над Харковом? Сирок, ану висри щось на кшталт недостатньо РПО і т.д.
показать весь комментарий
26.07.2025 09:52 Ответить
Владімір Санич, відповідь буде на четвертому році повномасштабки???? Чи на бл*дьгород, курськ та мацкву навіть асфальт не летить? Що там з Шеремєтьєво??? Заблокували на одну добу і досить ? К#цапики спокійно латають по Бодрумах. Отак і живемо....
показать весь комментарий
26.07.2025 09:53 Ответить
А що Ф16, Міражі Французькі, не здатні збити носія КАБів ???
Стільки галосу було з приводи цих літаків а рашисти й досі скидають КАБи.....
показать весь комментарий
26.07.2025 10:16 Ответить
русня також розбила доволі крупну котельну, ступінь руйнувань там такі що до зими вже її точно не відновлять.. Будемо далі терпіти? Чи може не пожаліємо пару Нептунів щоб розвалити Бєлгородську ТЕЦ, координати якої всім відомі? Разом мерзнути взимку веселіше!
показать весь комментарий
26.07.2025 14:45 Ответить
Навіщо,оті порожні запитання до боневтіка,віідповідь у його ж відосиках,,ми асвабадім Крим,я конєчно в ето мало вєрю,но я как прєзідєнт должєн вам что-то говоріть,і так дальше бла-бла-бла...Якось так,він казав,сміялися москальські виродки,а зараз він точно так все і виконує.В кого ще є сумніви,він або повний придурок,або зрадник,який добре розуміє що зеля працює на москву.
показать весь комментарий
26.07.2025 15:20 Ответить