9773 посетителя онлайн

Украине стоит быть "буферным" государством и сотрудничать с ЕС вместо вступления, - Орбан

Орбан об Украине, которая должна стать буферным государством

Премьер-министр Венгрии Виктор Орбан предложил Украине "стратегическое" сотрудничество, считая, что членство Украины в ЕС якобы перенесет войну в Европу.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом Орбан написал в Х, сообщает "Европейская правда".

"Венгрия предлагает стратегическое сотрудничество с Украиной - прагматичное, гибкое и основанное на взаимных интересах, а не необратимую интеграцию. Членство Украины в ЕС перенесет войну в сердце Европы, а наши семьи не должны сталкиваться с риском. Эти времена требуют спокойного усмотрения, а не театральных угроз", - говорится в заметке.

Также Орбан назвал Украину "буферным государством".

"Сегодня судьба Украины заключается в том, что она является буферным государством, которое граничит с Россией. Мы не готовы принять такую судьбу. Венгры только-только сбежали от этого. Мы также были буферной страной во время Холодной войны. Мы не были частью Советского Союза, но мы были на западном периметре Советского Союза, на восточном периметре западного мира, но мы были буфером. Мы не хотим возвращаться к этой позиции. Украина находится в такой ситуации. Это может быть некомфортно, это может быть нехорошо, и кто-то хочет из этого вырваться, но факт в том, что стране адрес изменить нельзя", - добавил он.

Топ комментарии
+33
Буферний *****
показать весь комментарий
26.07.2025 11:21 Ответить
+31
Хто цього чмура запитує кому ким бути?
показать весь комментарий
26.07.2025 11:21 Ответить
+28
Не тобі довбограю казати що робити Україні!!!
показать весь комментарий
26.07.2025 11:22 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Хто цього чмура запитує кому ким бути?
показать весь комментарий
26.07.2025 11:21 Ответить
чому угорці не схотіли бути буферною державою на Волзі і втікли за Карпатські гори?
показать весь комментарий
26.07.2025 11:30 Ответить
Бо в них, тоді держави не було. Вони були, звичайними степовими волоцюгами
показать весь комментарий
26.07.2025 14:07 Ответить
Йому Мадяр (їхній, угорський) скоро квиток на Ростов випеше

.
показать весь комментарий
26.07.2025 11:40 Ответить
а кукурудзяний качан в дупу цей покидьок орбан не хоче ?
показать весь комментарий
26.07.2025 12:01 Ответить
це натяк що Америка скоро його покарає за такий блуд?
показать весь комментарий
26.07.2025 14:54 Ответить
Буферний *****
показать весь комментарий
26.07.2025 11:21 Ответить
ото вже гнида!!! родини українців нехай гинуть? а твоя родина нехай живе у спокої?
показать весь комментарий
26.07.2025 11:22 Ответить
мені здається що він травмований совком і не розрізняє нас з московитами. тому і не навидить так само як і їх.
показать весь комментарий
26.07.2025 14:55 Ответить
Не тобі довбограю казати що робити Україні!!!
показать весь комментарий
26.07.2025 11:22 Ответить
Паскуда!
показать весь комментарий
26.07.2025 11:23 Ответить
А може тобі, дебіле, краще вийти з ЄС...Все одно ж виженуть!
показать весь комментарий
26.07.2025 11:23 Ответить
Засмердів трохи по-іншому, але не менш смердюче.
показать весь комментарий
26.07.2025 11:23 Ответить
Мадьярорсцаґу теж треба стати буферною державою. На річці ОбЬ.
показать весь комментарий
26.07.2025 11:24 Ответить
Чому воно ще живе???
показать весь комментарий
26.07.2025 11:24 Ответить
Покідьки, як правило, живуть довго, на відміну від людей яки мають честь та гідність.
показать весь комментарий
26.07.2025 11:36 Ответить
Ханти-мансі хоче додому за Урал.
показать весь комментарий
26.07.2025 11:25 Ответить
💯%
показать весь комментарий
26.07.2025 12:23 Ответить
усвідоблюемо що це чмо орбан не на довго як для історіїї- але все ж дав Бог Україні таких сусідів циганів ганімих....
показать весь комментарий
26.07.2025 11:25 Ответить
Останні події підтверджують його слова.У ****** і ішака куратор один.Ішак хоче назавжди закрити тему вступу до ЄС.
показать весь комментарий
26.07.2025 11:26 Ответить
Дурне, як пень. Якщо Україна не вистоїть, тоді знатимеш, що таке "буфер".
показать весь комментарий
26.07.2025 11:27 Ответить
Ху#ло на мінімалках!
показать весь комментарий
26.07.2025 11:28 Ответить
орбаняку на гілляку
показать весь комментарий
26.07.2025 11:29 Ответить
Орбан довбонутий
показать весь комментарий
26.07.2025 11:30 Ответить
Орбан каже що Угорщина була буфером і що адрес країни змінити неможливо тож Україна має терпіти цю долю буфера.. А як же ви змінили адресу та вже не буфер, нешановний пане Орбан?
показать весь комментарий
26.07.2025 11:30 Ответить
Вот и истинная причина всех действий Орбана- расчет на "буферную" Украину. Ну может еще кое-что, примерно то, шо получила Венгрия после оккупации Чехословакии.
показать весь комментарий
26.07.2025 11:33 Ответить
орбану варто більше жерти, бо на тюрячці цього він не зможе робити.
Та і коли жерти буде то буде менше патякати.
показать весь комментарий
26.07.2025 11:45 Ответить
Те, що Україна має бути буферною зоною вважає вся Європа, а не тільки цей зауральський кочівник. Іншого не буде, змиріться з цим. Та й зелений вошдь в Європу не збирається, там закони діють
показать весь комментарий
26.07.2025 11:46 Ответить
або Україна в ЄС, або буряти митимуть спинку полячкам в їхніх ваннах , а буферною буде Франція
показать весь комментарий
26.07.2025 11:54 Ответить
То твоє повстяне марення. ЄС вважає, що під×уйловику Орбану вже варто перекрити кисень і позбавити права голосу.
показать весь комментарий
26.07.2025 13:10 Ответить
Ну, мля. Оцей буфер ху"ла про якісь буфери розповідає.
показать весь комментарий
26.07.2025 11:48 Ответить
Вітя як завжди - на репітє )) !!
Дурило ти картонне ,, війну в Європу принесе кацапня , а не Україна . Від України це не залежить - взагалі .!!
показать весь комментарий
26.07.2025 11:50 Ответить
цей кремлівський агент навіть не соромиться:

ще раз:
не росія принесе війну , а вступ України !

та щоб ти здохло, мразото
показать весь комментарий
26.07.2025 11:58 Ответить
Ну та да… Побудуємо стіну на кордоні з орками (як в «Іграх тронів»), поставимо вишки вздовж, повдіваємо кожухи і будем ходити взад- вперед… Вас пуїв охоронятм. У вас же сімʼї. Да, торбан?
показать весь комментарий
26.07.2025 12:00 Ответить
Может нужно сделать Венгрию буферной зоной между ЕС и ***********?!
показать весь комментарий
26.07.2025 12:07 Ответить
Для цього треба, щоби ********* захопив Україну. Думайте!
показать весь комментарий
26.07.2025 13:46 Ответить
та то воно аби ляпнути.
хоча може й ні, а просто є черговий адепт триєдиної святої русі що тихариться.
в будь якому випадку - нехай йде він на юг
показать весь комментарий
26.07.2025 14:59 Ответить
О, лайно всплило!!🥳🤪🤣😂🤡😅
Підмийся засранцю, або майкою підтерись!
показать весь комментарий
26.07.2025 22:51 Ответить
Мітингу в європі проти перетворення україни на буферну зону ЄС не буде часом?
показать весь комментарий
26.07.2025 12:09 Ответить
Куда не глянь, везде - дурик, каазламордого уклона.
показать весь комментарий
26.07.2025 18:41 Ответить
Опять речевой понос от псевдолидера Венгрии.
показать весь комментарий
26.07.2025 12:15 Ответить
А тобі і далі підставляти свій вонючий задній буфер *****
показать весь комментарий
26.07.2025 12:17 Ответить
То хай ще один "референдум" проведе у себе вдома і гроші від своїх громадян викачає в товсту кишеню:побудував в Угорщині таку собі "міні московщину",всі дружки і родичі "при баблу" і угорці з "східно-європ. економічного тигра" в 90-хх по.ххст.,скотилися до статусу найбіднішої країни Європою Союзу.Оце так "лідора",тут не дати і не відібрати..Сидить біля корита вже майже як його "болотний кореш" і ще щось мекає.Болондо!
показать весь комментарий
26.07.2025 12:20 Ответить
Це ти гондоном буферним як був так і подохнеш
показать весь комментарий
26.07.2025 12:26 Ответить
Вот только у коррумпированного венгерского подсоса забыли спросить🤣
показать весь комментарий
26.07.2025 12:44 Ответить
Зашкварених не питають.
показать весь комментарий
26.07.2025 13:15 Ответить
Думаю якщо ця гнида здохне зненацька ніхто не засмутиться
показать весь комментарий
26.07.2025 13:18 Ответить
Тебе забули спитати, шльондра мадярська, що нам робити.
показать весь комментарий
26.07.2025 13:26 Ответить
йорбан написав в Х: маю бути в гробу і в білих лаптях.
показать весь комментарий
26.07.2025 13:29 Ответить
Так ми так і хотіли до 2014. А потім }{уйло сказав, що ніяких буферних зон, тільки "таежний союз". До речі, Вікторе, там є вільне місце. В ЄС над тобою знущаються, ображають, цінності традиційні не поділяють, може ну його той ЄС, давай в EAC? Там такі перспективи відчиняються!!! Нафта, газ на шару, ще будуть просити щоб ви взяли, правда мову орківьку треба буде зробити другою державною, ну і ще деякі дрібниці, типу визнати що в 1956 році то Угорщина напала на СРСР і покаятись, мовляв то всьо Урсула організувала, там пару пам'ятників встановити типу Ленін, Сталін. А, ледь на забув, оркіську ще в школі дітям треба буде вивчати. Поспіши 'радник ти наш'.
показать весь комментарий
26.07.2025 13:30 Ответить
доречі так, а то якось всі вже підзабули як ми хотіли однією дупою на два базари і декларували багатовекторність і безблоковість.
показать весь комментарий
26.07.2025 15:02 Ответить
Не кожна кубіта позаздрить твоїм буферам .
показать весь комментарий
26.07.2025 13:34 Ответить
Україні варто знайти орбану самокат.
показать весь комментарий
26.07.2025 13:46 Ответить
В чомусь він правий
показать весь комментарий
26.07.2025 14:10 Ответить
Орбану, кацапському попихувачу краще заткнутися і не срати ротом.
показать весь комментарий
26.07.2025 14:33 Ответить
орбану варто забирати своїх фіно-угрів по кібітках і пис..дувати на алтай, історичну батьківщину. як показує історія, цапа з кацапа вивести неможливо, хоч живи 1000 років в європі
показать весь комментарий
26.07.2025 14:46 Ответить
Воно вже вирішило кому що робити!!! Жаба прокацапська-пнх!!!!
показать весь комментарий
26.07.2025 14:51 Ответить
Якщо Україна вступить в ЄС, то мадяри втратять надію повернути колишні загарбані території України. Як5 втратили надії на території Словаччини, Чехії, Румунії, країн колишньої Югославії. На тоді чому будуть грати мадярські політики?
показать весь комментарий
26.07.2025 15:01 Ответить
Цікаво, а якій країні можна запропонувати, щоб вона стала буферною зоною між Фінляндією та кацапією ? Мабуть Норвегії або Іспанії ?
показать весь комментарий
26.07.2025 15:16 Ответить
Можливо, хтось там і буде буферним, а те, що орбан--підарний, це вже -- факт.
показать весь комментарий
26.07.2025 15:32 Ответить
якщо ви угорці такі хитрожопі і не хочете бути буфером то платіть за український буфер.
показать весь комментарий
26.07.2025 15:37 Ответить
https://natribu.org/ua/ Орбан, тобі сюди!
показать весь комментарий
26.07.2025 16:32 Ответить
кацапське бабло так давить на яйця, що ********** роги пруть навіть через вуха та ніс!
показать весь комментарий
26.07.2025 18:02 Ответить
От ДЛБ той мадяр. Ми вже були позаблоковим буфером, так кацапи ж не дали вiльно спiвпрацювати з ЕС.
показать весь комментарий
26.07.2025 18:38 Ответить
Зов прєдков с притоков Волги- ну ніяк угри не можуть воссоєдінітся.
показать весь комментарий
27.07.2025 10:21 Ответить