10187 посетителей онлайн

Семьи погибших в плену военных смогут получить по 15 млн гривен: Зеленский подписал закон

Зеленський

Члены семей военнослужащих, погибших в российском плену в период действия военного положения, будут получать единовременную денежную помощь в размере 15 млн гривен.

Соответствующие изменения в Закон "О социальной и правовой защите военнослужащих и членов их семей" (№13168) подписал президент Владимир Зеленский, говорится в карточке документа на сайте ВР, сообщает Цензор.НЕТ.

Закон уточняет некоторые нормы, связанныех с регламентированием выплаты единовременной денежной помощи военнослужащим на пероид военного положения в случае их гибели (смерти) во время пребывания в плену, а также в случае установления инвалидности или частичной потери трудоспособности без установления инвалидности.

Согласно новым изменениям, члены семей военнослужащих, погибших в плену в период действия военного положения, будут получать единовременную денежную помощь в размере 15 млн грн. Однако помощь не будут выплачивать, если военный добровольно сдался в плен.

Кроме этого, закон увеличил от трех месяцев до одного года срок, в течение которого могут быть осуществлены выплаты в случае ранения или заболевания военнослужащего во время службы, что привело к частичной потере трудоспособности без установления ему инвалидности, а также лицом, уволенным с военной службы, которое частично утратило трудоспособность вследствие указанных причин.

Документ также изменил порядок определения размера выплат военным при изменении группы инвалидности.

Напомним, что 16 июля Верховная Рада внесла изменения в закон "О социальной и правовой защите военнослужащих и членов их семей, которыми регулируется порядок получения единовременного пособия в случае гибели военного в плену.

Топ комментарии
+10
Якщо хто не знає- Федір Сидоренко проросійський троль. Він тут постійно агітує за капітуляцію і мир під владою кацапів.
показать весь комментарий
28.07.2025 23:24 Ответить
+6
Дєнюжку малвати буде? Чи таки за розум візьметься і створить технократичний уряд національної єдності? 🤔 Хоча про що це я?Розіантазувався, блін.
показать весь комментарий
28.07.2025 22:57 Ответить
+4
Тільки може на практиці з'ясуватися, що треба отримати довідку про це у кацапів.

Десь так зараз українці можуть отримати компенсацію про житло, втрачене на окупованих територіях. Нема підтверджень - нема компенсації.
Їдьте на ТОТ і складайте акт з фотографіями.

А теоретично так - можуть.
показать весь комментарий
28.07.2025 23:15 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Дєнюжку малвати буде? Чи таки за розум візьметься і створить технократичний уряд національної єдності? 🤔 Хоча про що це я?Розіантазувався, блін.
показать весь комментарий
28.07.2025 22:57 Ответить
Чи будуть командири виплачувати державі ці мільйони за загиблих солдат?
показать весь комментарий
28.07.2025 23:04 Ответить
Робота командирів всіх армій всіх часів посилати солдата на смерть.

Чи ти вчора народився ?

.
показать весь комментарий
29.07.2025 00:16 Ответить
А "командири" тут, до чого?. Командир несе відповідальність за солдата, на полі бою - бо здатен ним керувать... А ці хлопці убиті кацапами, після їх здачі в полон... За це відповідає ДЕРЖАВА... А у "Блазня" "Держава - це "Андрій Борисович"...". До нього і претензії...
показать весь комментарий
29.07.2025 06:41 Ответить
Це країна мрій від буби Він обіцяв, маємо
показать весь комментарий
29.07.2025 16:22 Ответить
Здатися в полон- тут неабияка сміливість потрібна. Я серйозно. Особисто я 3 роки протягав одну, типу н-зешну ефку.
показать весь комментарий
28.07.2025 23:12 Ответить
Де це ти на блокпості в закарпатті в полон хотів здаватися? Хто тобі гранату видав?
показать весь комментарий
28.07.2025 23:21 Ответить
Фєдя, іди на чоловічий статевий орган. Серйозно.
показать весь комментарий
28.07.2025 23:23 Ответить
Якщо хто не знає- Федір Сидоренко проросійський троль. Він тут постійно агітує за капітуляцію і мир під владою кацапів.
показать весь комментарий
28.07.2025 23:24 Ответить
Не бреши, я ніколи за кацапів не топив.
показать весь комментарий
28.07.2025 23:27 Ответить
Ти ти найдобрший чолов"яга на сайті-називаєш кацапідера Федір Сидоренко тролем...
показать весь комментарий
29.07.2025 00:07 Ответить
Підтвердити свою брехню фактами можеш, бот?
показать весь комментарий
29.07.2025 02:11 Ответить
Не хочу, сам йди.
показать весь комментарий
28.07.2025 23:28 Ответить
Якщо не хочеш, то винесуть

.
показать весь комментарий
29.07.2025 00:18 Ответить
Тільки може на практиці з'ясуватися, що треба отримати довідку про це у кацапів.

Десь так зараз українці можуть отримати компенсацію про житло, втрачене на окупованих територіях. Нема підтверджень - нема компенсації.
Їдьте на ТОТ і складайте акт з фотографіями.

А теоретично так - можуть.
показать весь комментарий
28.07.2025 23:15 Ответить
Але ... после того как зеля миллиард деревьев... одолеть всему порядке очерёдности...
Ах да после учителей и врачей у них там зарплату обещаная как
5000 тысяч долларов каждому...
Зеля ты тупо еаперсточник !!!
Разводила лохов
показать весь комментарий
28.07.2025 23:16 Ответить
Не заважайте найвеличнішому фантазувати, обіцянки, це як бальзам на душу, або банан макаці
показать весь комментарий
29.07.2025 01:26 Ответить
А як бути з безвісті пропавшими?
показать весь комментарий
29.07.2025 06:04 Ответить
Ну так, після підписання хрипатим опудалом змін до Закону, "загиблі у полоні війскові" автоматично перейдуть до категорії "зниклих безвісті". І рибку з'їв і до дЄрьмака присів
показать весь комментарий
29.07.2025 07:31 Ответить
Зможуть отримати? Може, й зможуть. Але є нюанс, щоб щось отримати, треба, щоб воно було, я про гроші. У минулому місяці ОГД (це гроші, одноразова грошова допомога, хто не в курсі, родинам загиблих, ті самі мільйони, які щур хрипатий разом з такими ж обрізними "урядовцями" вирішив платити не одразу, а розтягти виплату на 40 місяців, і які катастрофічно знецінюються), виплатили не у тому місяці, коли повинні були, а вже в наступному, у цьому місяці простежується та ж тенденція. А де гроші в Україні? Гусаків майже обскубли, друзяки підо найвеличнішого крадуть, як і крали, сам блазень обдовбаний робить усе, щоб не тільки військова, але й фінансова допомога від Заходу скорочувалася. А від того, що чмо гундосе напідписує папірців, грошей в державі не побільшає, а воно як бикувало, так і бикує, друзі і куми як крали, так і крадуть. Так що, "зможуть".
показать весь комментарий
29.07.2025 06:24 Ответить
з яких фондів? з офшорів зеленої мерзоти?
показать весь комментарий
29.07.2025 09:02 Ответить