10551 посетитель онлайн

Рассчитываем на принятие президентского законопроекта о НАБУ/САП в целом, - Стефанчук

стефанчук

Глава Верховной Рады Руслан Стефанчук рассчитывает, что парламент 31 июля примет президентский законопроект о повышении эффективности НАБУ и САП в первом чтении и в целом.

Об этом информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на Интерфакс-Украина.

"Я думаю, что после всех разговоров, которые мы провели с народными депутатами, после того, как эта инициатива от президента Украины поступила и она имеет определенный баланс... и в обществе, и во власти, я рассчитываю, что этот законопроект также будет поддержан в украинском парламенте за основу и в целом", - сказал Стефанчук в эфире национального телемарафона.

Напоминаем, Верховная Рада рассмотрит президентский законопроект №13533 относительно полномочий НАБУ и САП 31 июля.

Топ комментарии
+14
показать весь комментарий
29.07.2025 23:05 Ответить
+11
за основу і в цілому

Ои після цього опозиції та західним партнерам треба дуже уважно дивитися всі деталі "нового" проєкту.
ЗЕлені явно якусь ***** у текст засунуть в останній момент.
показать весь комментарий
29.07.2025 23:10 Ответить
+9
х...р його знає ,чим керувалися українці ,коли вибирали от таких стефанчуків ,безуглих ,та 🤡 ,у 19р ?...і цікаво ,на таку муйню клюнула навіть весь політичний та журналісткий бомонд ...чи їм у той час , мізки повідшибало ?...
показать весь комментарий
29.07.2025 23:21 Ответить
Комментировать
Сортировать:
чекаємо такого ж потужного турборежиму
показать весь комментарий
29.07.2025 23:04 Ответить
підпис КАБАНА миттєвий та факсиміле вовки - в наступну хвилину
показать весь комментарий
30.07.2025 01:23 Ответить
У квартирі Мендича записані страшні розмови банди ЗЕ та ко на усіх попойках що там відбувалися .
Генера Омельченко - послання нижче
показать весь комментарий
30.07.2025 01:29 Ответить
https://www.youtube.com/watch?v=tkOyqsjsR0k&t=213s

Омельченко каже усі ці записи вже в ЦРУ
показать весь комментарий
30.07.2025 01:30 Ответить
Два шаги налево,
Два шаги направо,
Шаг вперёд
И два назад...

Это школа танцев
Соломона ЗЕли
Вам говорят...

.
показать весь комментарий
30.07.2025 01:46 Ответить
показать весь комментарий
29.07.2025 23:05 Ответить
Купи козу - продай козу.
показать весь комментарий
29.07.2025 23:08 Ответить
"козу" ЗЄля продає не сам, а токмо по волі матушки Урсули

.
показать весь комментарий
30.07.2025 01:48 Ответить
за основу і в цілому

Ои після цього опозиції та західним партнерам треба дуже уважно дивитися всі деталі "нового" проєкту.
ЗЕлені явно якусь ***** у текст засунуть в останній момент.
показать весь комментарий
29.07.2025 23:10 Ответить
та не буде нового закону, коломойський і Ко запропонували старий, слуги єврейського народу підтримали, кабан і ухилянт миттєво поставили печатки на вимогу Ко в чорних капелюхах. А з тримачами картонок Моссад розбереться.
показать весь комментарий
30.07.2025 06:18 Ответить
як Шлюгам з Жопою накажуть, - так і проголосують... а на підпис зеледенту подадуть "ну трохи змінений після голосування у потрібну сторону"...
показать весь комментарий
29.07.2025 23:11 Ответить
Мішок лайна !
показать весь комментарий
29.07.2025 23:12 Ответить
який там мішок ? Авгієві конюшні !!!!

.
показать весь комментарий
30.07.2025 01:49 Ответить
Ну це ти занадто добре про нього думаєш, в мішок на влізе, там десять треба
показать весь комментарий
30.07.2025 07:44 Ответить
Всі ставлять акцент на слові "президентському".
показать весь комментарий
29.07.2025 23:12 Ответить
Бо за два номери до цього надійшов проєкт опозиції.
показать весь комментарий
29.07.2025 23:28 Ответить
а отже, він має розглядатись першим

.
показать весь комментарий
30.07.2025 01:50 Ответить
Ніт. І це вже буде не вперше.

Стефанчук тупо ігнорує проєкти опозиції або тупо їх підміняє проектами ОП.

Він за ці роки вже такого *********** у ВР, що за умови зміни влади до кінця життя не відмиється.
показать весь комментарий
30.07.2025 08:42 Ответить
Багато людей вже зараз пам'ятає про подачу Железняком альтернативного проєкту вже наступного дня?
А скільки буде пам'ятати через тиждень?

Зроблять вигляд, що не бкло такого да і все.
Саме тому постійно наголошують, що ЗЄ щось там подав, і мовчать, що на цей момент вже був інший проєкт.
показать весь комментарий
30.07.2025 08:46 Ответить
Колишній президент Зеленський не може взагалі нічого підписувати.
показать весь комментарий
29.07.2025 23:12 Ответить
І ви вірите в цю пізд2ож???
показать весь комментарий
29.07.2025 23:13 Ответить
ми віримо в німецьку волю пані Урсули...

.
показать весь комментарий
30.07.2025 01:51 Ответить
А якщо не ухвалять... Ну буває, нардепи ж у нас "незалежні", мають свою "думку".
показать весь комментарий
29.07.2025 23:20 Ответить
тоді - "ноу хане, ноу мане"

.
показать весь комментарий
30.07.2025 01:52 Ответить
х...р його знає ,чим керувалися українці ,коли вибирали от таких стефанчуків ,безуглих ,та 🤡 ,у 19р ?...і цікаво ,на таку муйню клюнула навіть весь політичний та журналісткий бомонд ...чи їм у той час , мізки повідшибало ?...
показать весь комментарий
29.07.2025 23:21 Ответить
Не можливо віжшибти те,чого не має!Журналісти люди продажні,нічим не кращі за кварталівський зброд.
показать весь комментарий
29.07.2025 23:23 Ответить
Хитропопий Свин?
показать весь комментарий
29.07.2025 23:40 Ответить
Як в цілому?
Свиню треба спочатку розробити.
показать весь комментарий
29.07.2025 23:46 Ответить
показать весь комментарий
30.07.2025 00:09 Ответить
ПредОплату, служкам, уже провели??
показать весь комментарий
30.07.2025 00:48 Ответить
Хрю хрю, *** ***. Ой ой, ай ай. Приймемо, скасуємо, внесемо зміни й проголосуємо. Стадо баранів, а не верховна рада
показать весь комментарий
30.07.2025 01:10 Ответить
Свиня на чолі баранів. Патужно.
показать весь комментарий
30.07.2025 05:34 Ответить
Хряк на чолі баранів
показать весь комментарий
30.07.2025 08:29 Ответить
Вельмишановна верховна рада !дорогенькі мої депутати !ми вас обираємо з надією що буде краще.обирае народ так так .в давайте зробимо так .вельмишановні депутати !народ вас вибрав.добре .після закінчення вашого депутатства в верховній раді народ теж йде на голосування і голосуе що з вами робитьчи вас вішати за ноги чи в ставку купати чи забирати все що ви вкрали .я думаю так якщо депутат то така кара посадить в його в чан з гімном і возить по виборчому окрузі хай народ рішить .!я пропоную таке :погано працював -заберйте.все.віддайте людям на округ точка.народ вибирає народ відбирае все піде народу до нитки на виборчий округ все до копійки і віддае народу конфіскація -якщо.добре працював некрав супер .праця дбав про громаду про людей .добре оставляемо ще на один термін .добавляемо подвійну зарплату
показать весь комментарий
30.07.2025 01:44 Ответить
Чому стефанчук не розніс і не поставив на саміті спікерів вальку матвієнко?засцяв чи договорняк?
Весь світ слухав,як вона Україну брудом поливає!
показать весь комментарий
30.07.2025 06:11 Ответить
Бо їв
показать весь комментарий
30.07.2025 07:39 Ответить
Клоунам такі і нада кнурі що за відро каші народ України будуть знищувати , бо самі нічого спільного з ним немають
показать весь комментарий
30.07.2025 06:46 Ответить
Ще й кнуряка розповідає як про якесь благо від найвеличнішого...
показать весь комментарий
30.07.2025 07:29 Ответить
Ти, жирний боров, спочатку пропихнув антізакон за 5 хвилин, а зараз знову хрюкаєш, тільки навпаки.
показать весь комментарий
30.07.2025 07:32 Ответить
Воно ще і розраховує. Що накажуть то і будеш робити, це тобі не демократія, а єрмократія
показать весь комментарий
30.07.2025 07:37 Ответить
Зелена шваль викручується, як яшний бублик у помийниці. Захід,як останнього лоха, розвести не вдалося, диктатуру недо-хуйло не змогло добудувати, зразу фінансовий краник прикрутили. Тепер відпетляти намагатимуться дурнуватими законами.
показать весь комментарий
30.07.2025 08:29 Ответить
Ну уроды же,Слуги урода. Мрази зЕленомордые.
показать весь комментарий
30.07.2025 09:48 Ответить
так що монозбрід усьо ?
що це за "розраховуємо"...
зезе часом не бажає розпустити раду як 6 років тому ?)
показать весь комментарий
30.07.2025 09:59 Ответить