10530 посетителей онлайн

Россия охотится на гражданских. Рассчитываем на сильные решения США и Европы о вторичных санкциях на энергоносители и банковский сектор Москвы, - Зеленский. ВИДЕО

Россия охотится на гражданских людей в Украине вдоль всей линии фронта.

Об этом заявил президент Владимир Зеленский, информирует Цензор.НЕТ.

"Убийства людей. Убийства детей. Намеренные удары FPV по спасателям и медикам, которые приезжают на помощь после атак, - все это типично для каждого города или общины, до которых достают российские дроны. Российская армия просто убивает все живое", - отметил он.

По мнению главы государства, мир имеет достаточно силы, чтобы остановить это и защитить людей.

"Мы рассчитываем на сильные решения США, Европы и мира по вторичным санкциям на торговлю российскими энергоносителями, на банковский сектор Москвы. Украина ожидает реализации каждой договоренности по усилению защиты, согласованной с партнерами. Каждый день проволочек приводит к потере наших людей", - резюмирует Зеленский.

Топ комментарии
+8
"Розраховуємо"?Тобто ти не вінаватий?
показать весь комментарий
04.08.2025 09:44 Ответить
+7
А ты к себе в кабинет заведи еще пару сынков гэрэушников и адвокатов портнова,может станет спокойнее.
показать весь комментарий
04.08.2025 09:50 Ответить
+6
Всі провали на фронті і невинні жертви і на твоїй совісті ,ти Верховний головнокомандувач за все відповідаєш.
показать весь комментарий
04.08.2025 09:53 Ответить
Комментировать
Сортировать:
"Розраховуємо"?Тобто ти не вінаватий?
показать весь комментарий
04.08.2025 09:44 Ответить
Цікаво чи бувають розкаявшієся агенти ФСБ....
Зглупіл, про''''балі , навчився!
Ой вибачте! Я ж нє знал
показать весь комментарий
04.08.2025 09:45 Ответить
у пуйла агонія ось він і відривається на цивільних , Трамп же казав шо втрати у русні в 14 разів більше чим в нас
показать весь комментарий
04.08.2025 09:45 Ответить
пацюк загнаний в куток
показать весь комментарий
04.08.2025 09:47 Ответить
Який же у нас потужний і незламний лідор! Найвеличніший! А як заговорить - кінжали падають і складаються штабелями! Хай їрмак буде ним задоволений, амінь
показать весь комментарий
04.08.2025 09:46 Ответить
А ты к себе в кабинет заведи еще пару сынков гэрэушников и адвокатов портнова,может станет спокойнее.
показать весь комментарий
04.08.2025 09:50 Ответить
піаніст вже всьо ,рейтинг 0
показать весь комментарий
04.08.2025 09:53 Ответить
Всі провали на фронті і невинні жертви і на твоїй совісті ,ти Верховний головнокомандувач за все відповідаєш.
показать весь комментарий
04.08.2025 09:53 Ответить
За це має здохнути в страшних муках весь його проклятий рід.
показать весь комментарий
04.08.2025 15:25 Ответить
Якщо ми будемо розраховувати на "сильні рішення Європи, США та світу" то нас винищать раніше ніж вони роздупляться. Потрібно знищувати вже не тільки військових, а й чиновників та державних службовців **********. Якщо і це не допоможе то, а що лишається?, далі всі підряд. Дзеркально. Те що роблять кацапи називається геноцид, а світ, схоже, намагається цим не перейматися. Як простудою - за декілька днів сама пройде. Але це не простуда! Це початок епідемії імперського реваншизму, яка врешті дістане навіть на Гаваях...
показать весь комментарий
04.08.2025 09:54 Ответить
таке враження, що зеля не розуміє, що натворив він з єрмаком і своєю шоблою. Якби нічого не сталось, все норм, весь народ-лохи, а він геній. ****.
показать весь комментарий
04.08.2025 10:03 Ответить
розуміють вони вже чи ні то не важливо - важливо чи розуміють ті хто їх вибрали в 2019-у що вони цим натворили!
показать весь комментарий
04.08.2025 10:15 Ответить
А де зе!?? Таке враження, що вже звалив..тривоги задовбали вже зранку..
показать весь комментарий
04.08.2025 10:06 Ответить
віткофф зібрався до кремля, плєшивому ультимативно смоктати.
то ж, тиждень буде безсонний.
показать весь комментарий
04.08.2025 10:26 Ответить
Угу..я вже зраділа що ліки від головного болю й снодійні є..тепер молитись - якщо прилетить, щоб відразу, а не помирати під завалом..
показать весь комментарий
04.08.2025 10:36 Ответить
Молись краще, щоб зелений виродок здох під завалами, а не ти.
показать весь комментарий
04.08.2025 15:26 Ответить
)) Так про зешоблу - то щосекундно..й про їх рідню.
показать весь комментарий
04.08.2025 15:30 Ответить
до 7-го коліна
показать весь комментарий
04.08.2025 15:39 Ответить
Та иди уже.
показать весь комментарий
04.08.2025 10:11 Ответить
Мені подобається в нашому Зелідорі стійкість, незламна риторика та вироблені ним довгі Нептуни. ну і короткі теж. А ще наші нові балістичні ракети. дрони - перехоплювачі які виробляє його підприємство - квартал95. І без грошей передає ЗСУ. Хочуть Порошенка обскакати. Молодці.
На підході ф-35. Ф-16 вже досить.
показать весь комментарий
04.08.2025 10:14 Ответить
У Вас незламний сарказм) як завжди..
показать весь комментарий
04.08.2025 10:37 Ответить
Люблю фантастику.
показать весь комментарий
04.08.2025 10:39 Ответить
Ну між тривогами й прильотами можна й пофантазувати..бо можна й головою поїхати без краплі позитиву, або фантазій 🐿😊
показать весь комментарий
04.08.2025 10:47 Ответить
Просто цікаво, якщо кожен п'ятий слуга урода являється зрадником, невже досі ніхто, з тої шобли, не доповів кацапам, де та скотина спить вночі? Вірогідність, що кацапи точно знають про переміщення Зе, і де його берлога трохи більша за 100%, як на мене. А тепер питання. Якщо кацапи знають, то чому не бьють туди? Я знаю відповідь. А ви?
показать весь комментарий
04.08.2025 15:44 Ответить
Та про той барліг навіть фільму комаров зняв..

Ніякого сікрету..це бункер, який знаходиться під урядовим кварталом. З килимами, їдлом, обслугою, системою вентиляції, виїздом на Святошино й набережну Дніпра. Дорога - паралельна коліям метро.

Ще сховища води є.
показать весь комментарий
04.08.2025 15:51 Ответить
Ми просимо США та інші країни ввести вторинні санкції на країни які фінансують Росію, купуючи у неї нафту та газ, в той же час ми досі не ввели санкції проти країн які фінансують Росію, купуючи в неї нафти та газ. Україна повинна показати приклад ввівши стовідсотковий податок на товари з Китаю, Індії та інші країни.
показать весь комментарий
04.08.2025 22:39 Ответить