6727 посетителей онлайн
7 287 52

11-летний мальчик наехал на двухлетнюю сестру на Волыни, ребенок погиб

audi

На Волыни 11-летний мальчик наехал на сестру автомобилем, ребенок погиб. Происшествие случилось 4 августа около 19:45 в селе Немир Луцкого района.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на департамент коммуникаций полиции Волынской области.

По предварительной информации, 11-летний мальчик, воспользовавшись отсутствием взрослых, самостоятельно сел за руль автомобиля Audi и начал выезжать из гаража. Во время этого он совершил наезд на свою двухлетнюю сестру. От полученных травм девочка погибла на месте происшествия.

Кроме того, транспортное средство зацепило еще одного малолетнего - 7-летнего брата. Мальчик получил незначительные телесные повреждения, его не госпитализировали.

На месте происшествия работали следователи и ювенальные полицейские.

Следователи внесли сведения в Единый реестр досудебных расследований по ч.2 ст. 286 Уголовного кодекса Украины. Правоохранители выясняют все обстоятельства трагедии.

Топ комментарии
+29
Ключ де????? Тупорилі, забичені тік-током істоти...тіліхвон - наше фсьо
показать весь комментарий
05.08.2025 11:59 Ответить
+15
У хлопчика тато дебіл тай мати дурновата.
показать весь комментарий
05.08.2025 12:03 Ответить
+15
Гірше набагато, це коли ключі від всієї держави вручили недорозвиненому імбецилу, і воно з розгону вїбало державу об стіну, потім здало назад і почало давити всіх людей на своєму шляху.
показать весь комментарий
05.08.2025 12:29 Ответить
Комментировать
Сортировать:
капєц....навіть не знаю шо сказати і як батькам пережити таке
показать весь комментарий
05.08.2025 11:59 Ответить
а дитині?
показать весь комментарий
05.08.2025 12:21 Ответить
😞
показать весь комментарий
05.08.2025 12:34 Ответить
Якщо ЦЕ змогло відбутись, у ТАКИХ батьків,
- переживуть легко,
зроблять ще одну дитину.
Таким це нормально.
показать весь комментарий
05.08.2025 13:45 Ответить
Ключ де????? Тупорилі, забичені тік-током істоти...тіліхвон - наше фсьо
показать весь комментарий
05.08.2025 11:59 Ответить
Блін, я навіть якщо на 5 хвилин відходжу від машини, то ключі забираю...
показать весь комментарий
05.08.2025 12:04 Ответить
А ключи завжди з собою? Чи десь лежать у будинку? 11річний міг і з тумбочки взяти.
показать весь комментарий
05.08.2025 12:16 Ответить
це точно. всі інстасамочки поставали коли не тіліхфонними відєографами то відєографинями.
показать весь комментарий
05.08.2025 12:10 Ответить
Можливо батя з тих що хвалиться,що його 11річний син їздить краще дорослих,а правила і посвідчення то для лохів,зустрічав декілька таких недоумків.
показать весь комментарий
05.08.2025 13:48 Ответить
Авжеж...Валєти в голові. Що я зара бачу на дорозі (в контексті дітей і самої новини)
- 99 із 100 діти від НЕМОВЛЯТ і до перевозяться на передньому сидінні без всяких пасків - пррросто ІДІОТИ (водії), бо так же йому цікавіше, кончені дебілоїди. Голівкою у вітрове скло і ще один даун є.
- питає моя донька про пляшки з коричневою рідиною на узбіччі. А ви в курсі, що то - моча від дальнобоїв, які сцяки викидають на ходу...Що мені їй відповісти?Що то - сітро? Так вона здивується, що напої просто так валяються....

Тобто, оце все плятство - від дорослих ІДІОТІВ
показать весь комментарий
05.08.2025 14:09 Ответить
У хлопчика тато дебіл тай мати дурновата.
показать весь комментарий
05.08.2025 12:03 Ответить
зовсім їбанувся ?
показать весь комментарий
05.08.2025 12:15 Ответить
В автошколі у вас не вчать що коли з машини авиходиш то не треба нікого в машині не залишати і машину закривати, обов'язково.
показать весь комментарий
05.08.2025 12:07 Ответить
Це 11 річний хлопець - він міг взяти ключи і у будинку десь....і від авто, і від гаража...
показать весь комментарий
05.08.2025 12:17 Ответить
Запросто
показать весь комментарий
05.08.2025 12:24 Ответить
"він міг взяти ключи"

міг. но если бы папа не научил обращаться с авто, то не взял бы
показать весь комментарий
05.08.2025 12:31 Ответить
Якщо автомат, то там немає чого вчити. Він це точно багато раз бачив і міг вирішити повторити.
показать весь комментарий
05.08.2025 12:33 Ответить
"там немає чого вчити"

по любому садил пацана за руль. если бы этого не делал, врядли бы пацан осмелился. а если осмелился, то папаша плохо объяснял и воспитывал. как ни крути, все упирается в папашу, и при этом у него трое детей, как-то не по себе даже
показать весь комментарий
05.08.2025 12:40 Ответить
Нещасний випадок.Мене теж батько навчив рано їздити,але ключі я не тирив,бо давали ключі від мотика .
показать весь комментарий
05.08.2025 15:23 Ответить
"Мене теж батько навчив рано їздити,але ключі я не тирив"

значит батько правильно объяснил что можно что нет, а ты правильно понял
показать весь комментарий
05.08.2025 16:01 Ответить
Мої 30-річні батькового мопеда ні разу не брали.
показать весь комментарий
05.08.2025 13:25 Ответить
Це називається - "такий порядок!.
Я старший, у нас ще були велосипеди.
Я не брав татового , тато не брав мого.
показать весь комментарий
05.08.2025 13:47 Ответить
Діти різні...одному нічого не цікаво, а в іншого очі загоряються, коли якусь кнопку бачить - так хоче натиснути. Один слухає, що йому кажуть, інший - принципово робить навпаки і тд.
показать весь комментарий
05.08.2025 13:57 Ответить
Особливо не можна в машині залишати дітей, навіть якщо ключі забираєш, бо діти можуть машину з ручного тормоза зняти і якщо машина на схилі то може поїхати і наробити лиха.
показать весь комментарий
05.08.2025 12:10 Ответить
Тільки не смійтесь. 80 роки, у дядька волжанка 24..він кірпидони під колеса підкладав, попередньо забравши ключи..щоб ми з братом не угнали))
показать весь комментарий
05.08.2025 12:15 Ответить
В ауді кнопка старт/стоп без ключа..
показать весь комментарий
05.08.2025 12:12 Ответить
Це більше не від марки авто залежить, а від року випуску. Але старт без ключа не спрацює, якщо у вас немає ключа - він має бути десь поряд.
показать весь комментарий
05.08.2025 12:19 Ответить
Та можна все зробити/переробити.

Але, винні батьки.
показать весь комментарий
05.08.2025 12:28 Ответить
Так, мабуть. Але не все у цьому житті можна передбачити. Чи у багатьох дома є сейф, щоб сховати там ключі від авто? Чи завжди і скрізь носити і ключ, і дублікат з собою?
показать весь комментарий
05.08.2025 12:30 Ответить
Коли син був малий, комп був запаролений, ножі сховані, зброя у сейфі, і няня.

Треба турбуватись за дітей та їх безпеку.
показать весь комментарий
05.08.2025 12:44 Ответить
Цікаво...куди ви ховали кухонні ножі?
показать весь комментарий
05.08.2025 13:25 Ответить
Я тоді ходила)) підвісни шкафи - тато зробив підставку для ножів, от там й ховала.
показать весь комментарий
05.08.2025 13:31 Ответить
"В ауді кнопка старт/стоп без ключа"

кнопка без ключа будет просто кнопкой. ключ должен находиться в радиусе 1-1,5 м
показать весь комментарий
05.08.2025 12:34 Ответить
Та пля, кацапомовний. Нехай той ключ знаходиться де хоче, дитина активувала двигун тачили!
показать весь комментарий
05.08.2025 12:41 Ответить
"Нехай той ключ знаходиться де хоче"

не де хоче, а был у пацана, и по другому никак
показать весь комментарий
05.08.2025 12:47 Ответить
Татко навчив на свою голову сина водити. Може для когось це буде наукою
показать весь комментарий
05.08.2025 12:13 Ответить
Ідіоти гонять на хлопця, але я впевнений що винний батько, малий не перший раз за рулем.
показать весь комментарий
05.08.2025 12:14 Ответить
"але я впевнений що винний батько"

тут не поспоришь. на пацана никто не гонит, хотя в 11 лет какое-то чувство самосохранения таки уже должно быть привито
показать весь комментарий
05.08.2025 12:43 Ответить
Ніхто не гоніт, але...🤪
показать весь комментарий
07.08.2025 13:32 Ответить
Мені в дверку така машина з дітьми в'їхала, поліцаї поряд були свідками. Діти зняли машину з ручника і машина поїхала взад і моя машина її зупинила. Казали поліцаї що повезло власнику, бо дальше старі бабки з собачками гуртом стояли і язиками чесали, то машина їх би розмазала по мурі який там був за ними. Мені дверку поміняли і тим закінчилось, а могло бути гірше і набагато.
показать весь комментарий
05.08.2025 12:16 Ответить
Гірше набагато, це коли ключі від всієї держави вручили недорозвиненому імбецилу, і воно з розгону вїбало державу об стіну, потім здало назад і почало давити всіх людей на своєму шляху.
показать весь комментарий
05.08.2025 12:29 Ответить
Оце Ви продвинули..
показать весь комментарий
05.08.2025 12:46 Ответить
І тут питання, чи винні ті хто вручив йому ключі? Бо в адекватному світі за таке однозначно тюремний термін.
показать весь комментарий
05.08.2025 13:02 Ответить
За зе! не голосувала..якщо Ви про це..я здорова на голову й стільки не вип'ю, щоб за клована голосувати.
показать весь комментарий
05.08.2025 13:11 Ответить
Помню свій шок після першого туру. Я взагалі не уявляв, що можна бути настільки тупим, щоб подивитись серіал і вибрати актора головної ролі собі в Гетьмани. Те, що він наркоман, пісюаніст і какаяразніца, взагалі виключало його з претендентів. Думав, ну 1% проголосують за зелю, ну 2 на крайняк. Після того я радикально переглянув свої погляди на суспільство і усвідомив, скільки навколо мене дегенератів. Живу тепер, як в кунсткамері.
показать весь комментарий
05.08.2025 13:18 Ответить
Я так само..коли оце обрали..дивилась результати зі словами - та нуна..чоловіка тормошила, сина - вони в оби дві морди мені орали - так! І хз як..
показать весь комментарий
05.08.2025 13:22 Ответить
І впевнена, що вибори підроблені, бо голоси перерахувала, з використанням статистичних данних..тут викладала, з іншого аккаунта, мб й Ви бачили..
показать весь комментарий
05.08.2025 13:23 Ответить
11 лет пацану, должен понимать, прежде чем выехать из гаража нужно убедится, что сзади не кого нет. Теперь всю жизнь будет чувствовать свою
вину.
показать весь комментарий
05.08.2025 13:11 Ответить
Перечитайте ПДР й ККУ. Там й роки вказані, й відповвдальність батьків.
показать весь комментарий
05.08.2025 13:13 Ответить
Не буде він відчувати ніякої провини (особливості дитячої психології). А якщо щоденно йому будуть нагадувати про цей випадок - взагалі зненавидить весь світ.
показать весь комментарий
05.08.2025 13:28 Ответить
Ще й батьків приб'є.

Тут на 200 відсотків винні батьки. В цьому віці дитина не несе відповідальність за свої дії. Відповідають батьки, які не убезпечили дітей.

Якого захера, дворічна дитина гуляла сама..на дорозі..під машиною..це якщо щабути про авто, ключі, тормоза й т.і.
показать весь комментарий
05.08.2025 13:35 Ответить