9085 посетителей онлайн

Руководство РФ планирует до конца года сформировать 10 новых дивизий, 2 уже созданы, - Сырский

сирський

Главнокомандующий ВСУ Александр Сырский провел совещание по итогам деятельности Вооруженных сил Украины в июле.

Об этом он сообщил в фейсбуке, информирует Цензор.НЕТ.

"Наши войска мужественно отражали атаки врага, который использует тактику "тысячи порезов", применяя для наступательных действий небольшие штурмовые группы.

Самая сложная ситуация - на Покровском, Добропольском, Новопавловском направлениях. В то же время на Северослобожанском направлении имеем успехи в освобождении территории Сумской области, продолжаем вести боевые действия на Курщине", - сообщил Сырский.

По словам главкома, в июле ВСУ имели заметные успехи в применении средств DeepStrike - поражены десятки объектов военно-промышленного комплекса противника. Наши беспилотники и другие средства поражения существенно снизили производственные возможности ВПК агрессора, нанесли поражение его военным объектам, в частности складам "шахедов" и других видов вооружений, военным аэродромам и полигонам, оборонным, электромеханическим, химическим и нефтеперерабатывающим заводам.

Кроме того, благодаря совершенствованию системы управления БПЛА второй месяц подряд ВСУ имеют устойчивую динамику существенного роста эффективности уничтожения противника и, как следствие, усиление поддержки пехоты на поле боя.

"Общие потери россиян в июле составили более 33,2 тысячи человек, что на 800 человек больше, чем в предыдущем месяце. Несмотря на это, противник увеличивает свою группировку на 9 тысяч человек ежемесячно. Российское руководство имеет целью до конца года сформировать 10 новых дивизий, две уже созданы", - сообщил Сырский.

Поэтому нет другого выбора, как продолжать меры мобилизации, улучшать боевую подготовку, усиливать беспилотную компоненту наших войск, подчеркнул главком ВСУ.

Топ комментарии
+10
Сирського пора у відставку з початку його каденції на посаді головнокомандувача не було ні однієї успішно спланованої контроперації,тільки відступаємо кожен день.я розумію що так ми бережемо життя війкових але такою тактикою ми лише відтягуємо свій кінець і підвищуєм бойовий дух у свинонособак
показать весь комментарий
05.08.2025 20:53 Ответить
+8
тупо грошей більше. можуть і красти і платити.
в нас менше. ми можемо або красти або платити. ну здогадайтесь що оберуть можнопривладці.
показать весь комментарий
05.08.2025 21:56 Ответить
+7
Так допоміг би, а тоді вже писав.
показать весь комментарий
05.08.2025 20:46 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Чим ти так зайнята?
показать весь комментарий
05.08.2025 20:49 Ответить
Алєксєй, а ти чим?
показать весь комментарий
05.08.2025 21:47 Ответить
Марінка, мене ніхно не відволікає. Які ще питання будуть?
показать весь комментарий
06.08.2025 11:18 Ответить
В них є з чого а в нас?
показать весь комментарий
05.08.2025 20:39 Ответить
А в нас дрони.
показать весь комментарий
05.08.2025 20:47 Ответить
Слава богу що в них дронів нема, чи не так?
показать весь комментарий
05.08.2025 20:52 Ответить
******* війну дронів виграють дрони, а не піхота.
показать весь комментарий
06.08.2025 01:20 Ответить
Безумовно але банально.
показать весь комментарий
06.08.2025 11:17 Ответить
В нас скрiзь ухилянти
показать весь комментарий
05.08.2025 20:48 Ответить
І в них скрізь ухилянти.
показать весь комментарий
05.08.2025 20:50 Ответить
Та шо ви все плануєте? - зупиніть фронт - тай плануйте
показать весь комментарий
05.08.2025 20:39 Ответить
Так допоміг би, а тоді вже писав.
показать весь комментарий
05.08.2025 20:46 Ответить
Так ніхто не слухає - кажуть самі з вусами
показать весь комментарий
05.08.2025 21:01 Ответить
кацапні приблизно всього близько 85 000 000. не понтуйся *****.
показать весь комментарий
05.08.2025 20:41 Ответить
Ти кацапів сам рахував чи може хто допомагав?
показать весь комментарий
05.08.2025 20:47 Ответить
а ти можеш довести що їх більше? ну чекаю.
показать весь комментарий
05.08.2025 20:50 Ответить
В мене теж саме питання, чекаю. А може їх менше? І одразу пропозиція, вивчи дане питання, є навіть офіційні данні.
показать весь комментарий
05.08.2025 20:54 Ответить
а може і менше. бо путінка та бояришнік зробили своє діло. дивився огляди на цю тему, прогнози дуже не втішні.
показать весь комментарий
05.08.2025 20:56 Ответить
Щось не схоже що ти Дід, логіка в тебе занадто примітивні як для діда.
показать весь комментарий
05.08.2025 20:59 Ответить
так я ж старенький вже 51 рік все таки.... три вищих освіти. то ти синку відрекомендуйся. а потім і за логіку поговоремо....
показать весь комментарий
05.08.2025 21:02 Ответить
Щось хріново тебе вчили, бо помилки в словах.
показать весь комментарий
06.08.2025 04:43 Ответить
показать весь комментарий
06.08.2025 07:13 Ответить
Добре що ти в нас грамотєй. До чого ти тут страртуєш на людину?
показать весь комментарий
06.08.2025 07:13 Ответить
ти прибухнув? що не так я написав, чи що тобі здалось образливим?
показать весь комментарий
06.08.2025 07:48 Ответить
При твоїх 51, в тебе логіка як в дитини.
показать весь комментарий
06.08.2025 11:19 Ответить
краще така чим ніякої як у тебе
показать весь комментарий
06.08.2025 13:41 Ответить
Вам пристаркуватим дітям завжи так здається.
показать весь комментарий
06.08.2025 15:09 Ответить
Значить потрібно 85 000 000 дронів.
показать весь комментарий
05.08.2025 20:48 Ответить
Раз в 4-5 больше. Не каждый дрон с первого раза поражает цель.
показать весь комментарий
05.08.2025 20:50 Ответить
І все? Так просто, де ти був, чому мовчав?
показать весь комментарий
05.08.2025 20:51 Ответить
ок їх 85(зі стелі взятих кацапів), але у нас наразі проживає тут десь 28. а не 52 як за кучми.
показать весь комментарий
05.08.2025 21:36 Ответить
повірю. спориться не буду. але візьмемо їхню площу країни і нашу. діла в них йшли погано....
показать весь комментарий
05.08.2025 21:39 Ответить
та похрін на їх площу, ти краще порахуй скільки у них міст міліонників і у нас...
орків точно більше 140 млн, адже тільки тот та Крим додали під 8 млн населення, але то таке.
показать весь комментарий
05.08.2025 21:43 Ответить
і не збираюсь цих підерів рахувати. вони самі себе не можуть порахувати.
показать весь комментарий
05.08.2025 21:47 Ответить
емм тоді до чого був ваш коментар?
показать весь комментарий
05.08.2025 22:14 Ответить
Думаю дід мав на увазі що і лапті не такі міцні як вдають з себе. І з цим я повністю погоджуюсь із дідом.
показать весь комментарий
06.08.2025 07:15 Ответить
менше
показать весь комментарий
05.08.2025 21:44 Ответить
Сирського пора у відставку з початку його каденції на посаді головнокомандувача не було ні однієї успішно спланованої контроперації,тільки відступаємо кожен день.я розумію що так ми бережемо життя війкових але такою тактикою ми лише відтягуємо свій кінець і підвищуєм бойовий дух у свинонособак
показать весь комментарий
05.08.2025 20:53 Ответить
Відправляй.
показать весь комментарий
05.08.2025 20:55 Ответить
не бережемо зовсім.
показать весь комментарий
05.08.2025 21:04 Ответить
Тому не маємо іншого вибору, як продовжувати заходи мобілізації - ключова фраза стратегії видатного полководця.
показать весь комментарий
05.08.2025 20:55 Ответить
Ухилянт ?
показать весь комментарий
05.08.2025 20:57 Ответить
Експерт
показать весь комментарий
05.08.2025 21:00 Ответить
Ворог народу. Трудового.
показать весь комментарий
05.08.2025 21:51 Ответить
Днями ховали військового. Побратими кажуть-----загинув бо в бою закінчилися снаряди.
показать весь комментарий
06.08.2025 03:51 Ответить
все розікрали єрмачки з арахаміями, міндічами, чернишовими, татаравими......
а преЗедент тут нідочого......
показать весь комментарий
06.08.2025 10:01 Ответить
То створюйте і у нас 10 нових , тим паче ,є з кого -поліцейських + поліцейських пенсіонерів , у кого вік до 60 ти .
показать весь комментарий
05.08.2025 20:56 Ответить
Непаложєна. Це все потужний людський потенціал.
показать весь комментарий
05.08.2025 21:53 Ответить
А я наловлю щомісяца 30 000 мобків та на убой в окопи з гівна та палок. Бетон нам не нужон. Товаришч Сырский.
показать весь комментарий
05.08.2025 21:02 Ответить
Як одразу, московіти запарєбрікавиє,, запалювали ротом, московським лайном, начепивши ніки з Українською символікою!?!?
показать весь комментарий
05.08.2025 21:10 Ответить
Ти ідіот? Як вони можуть створювати нові дивізії, якщо кожен експерт і аналітик на Єдиному марафоні, Радіо-Ера і інших солідних шанованих інформаційних ресурсах знають, що вони мобілізують кожен місяць менше, їх гине на фронті.
показать весь комментарий
05.08.2025 21:26 Ответить
Мені кінець....
показать весь комментарий
05.08.2025 21:34 Ответить
Капець якійсь сьогодні
показать весь комментарий
05.08.2025 21:48 Ответить
Не хвилюйся так, проктолог витягне.
показать весь комментарий
05.08.2025 21:50 Ответить
головне щоб тебе подалі запхнув
показать весь комментарий
05.08.2025 21:55 Ответить
І як вони формують ті 10 нових дивізій без виловлювання "ресурсу" на вулицях і утримання його на стадіонах? Невже у них якийсь інший метод є?
показать весь комментарий
05.08.2025 21:52 Ответить
тупо грошей більше. можуть і красти і платити.
в нас менше. ми можемо або красти або платити. ну здогадайтесь що оберуть можнопривладці.
показать весь комментарий
05.08.2025 21:56 Ответить
Замість більше дронів та зброї- більше людського ресурсу ,але з рашкою в цьому плані то провальна тактика...бо в них більше дронів і тому у нас втрат більше...☹️
показать весь комментарий
05.08.2025 23:51 Ответить
Іншої тактики творожніков не знає.
показать весь комментарий
06.08.2025 00:54 Ответить
ви тупий? у них купа людей і купа бабла. Оце і є їх метод
показать весь комментарий
06.08.2025 01:05 Ответить
Они бригады переводят в дивизии.
Ничего по общей численности не меняется.
Просто тут не написали.
показать весь комментарий
06.08.2025 04:37 Ответить
а ти шо плануєш? пікселі малювати на мультикамі?
показать весь комментарий
05.08.2025 21:59 Ответить
Вже зовсім Сирський змарнів на кисляк - жодного стратегічно плану чи бачення за 3 роки . Бусифікуй більше - готуй як небудь - тримай посадки - от і весь план Гєнштабістів зестратєга ...
Але пам'ятайте ,як казав Льоша Бик- камандір - сапьор -штурмові - ГЄНШТАБ НІВЧОМ НЄВІНОВАТ !!!
показать весь комментарий
05.08.2025 22:11 Ответить
А що він має робити? Сирський (чи Залужний, без різниці, бо ж зараз буде зрада) військовий - що йому дають, з тим і працює. Якби за ним стояли заводи, які клепають томагавки й атомні підводні човни, то в нього мабуть була б інша стратегія, а так шо ж тут вдієш.
показать весь комментарий
05.08.2025 22:38 Ответить
Так мислить рядовий та обиватель. Якщо так мислить генерал - то його потрібно розжалувати в лейтенанти за профнепридантністю
показать весь комментарий
05.08.2025 23:10 Ответить
Ну мислити можна як завгодно, але є силою думки нічого не зміниш. В 39 році поляки теж багато чого мислили й планували, але коли ти робиш 100 танків на рік, а твій противник 2000, ну то хоч думай хоч не думай. Коротше, генерал чудес не зробить - тільки те що дозволяють заводи й фабрики)
показать весь комментарий
05.08.2025 23:21 Ответить
От саме тому ,вам не можна бути генералом , як і Сирському))) - бо ви не розумієте ,що таке стратегічне планування. Як і в принципі ніхто в нашій владі))
Чомусь москалі додумалися зробити лінію Суровікіна - в 2023 , а Україна до цих пір ні ))
А Курська авантюра ? Тактичний успіх - і повна стратегічна невдача
Тоді як звільнення Херсона - це була успішна стратегічна операція - хоча гарних відосіків не було для охлоса
показать весь комментарий
05.08.2025 23:37 Ответить
Може й додумалися, тільки в якомусь іншому вигляді, раз москалі ще не в Ужгороді. Тільки от москалі можуть довбатися об лінію, поки не продовбуть (принаймні якщо дивитися на фінську історію, та й не тільки), а от ми - ні, так що сама по собі лінія то ще не все.
показать весь комментарий
05.08.2025 23:44 Ответить
Дійсно,Залужний в своїх дописах давно все то розжував,але влада йде своїм-" особим" шляхом...
показать весь комментарий
05.08.2025 23:49 Ответить
Стратегія не зміниться , просто можна просрати ще більше ресурсів.
показать весь комментарий
05.08.2025 23:13 Ответить
Колись читав книжку про Петра 1, там описується як він хотів якусь фортецю брать, виписав іноземних стратегів, ті йому розписали - для пробиття стін треба стільки то пороху, ядер, гармат і т.д. Петро почитав, подивився і каже - ну це шось таке по загранічному, в нас цього всього нема - рєбята, беріть драбини і на штурм. Так що кожен працює з тим, що має, тому німці собі купляють китайські електрички, а українці тримаються до кінця, отак от.
показать весь комментарий
06.08.2025 09:18 Ответить
Тепер бусифіковуватимйть прямісінько з домівок!
показать весь комментарий
05.08.2025 22:46 Ответить
О, просто з-під спідниці.
показать весь комментарий
05.08.2025 23:23 Ответить
Ляпнув аби щось ляпнути .?!
Он врожай немає кому збирати..знайомий на передку отримує 24т в той час коли поліціянт в тилу за 10 змін-32-36...
Багато так навоюємо..?!
показать весь комментарий
05.08.2025 23:47 Ответить
Плюс 100 000. Якщо він дійсно на передку.
показать весь комментарий
06.08.2025 12:04 Ответить
Сирський замість закликати Уряд та ОПу надати більше дронів та фінансування фактично закликав-" більше м'яса на передок"...люди на 0 без захисту та зброї- просто розхідний матеріал...оце тактика Сирського(жукова).
показать весь комментарий
05.08.2025 23:45 Ответить
Терміново повертайте Залужного!!!!
показать весь комментарий
06.08.2025 01:00 Ответить