10178 посетителей онлайн

Армия РФ продвинулась в Серебрянском лесничестве и возле четырех сел на Донетчине и Харьковщине, - DeepState. КАРТЫ

Российские войска продвинулись в Серебрянском лесничестве и возле четырех населенных пунктов Донецкой и Харьковской областей.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом сообщают аналитики проекта DeepState.

"Враг продвинулся в Серебрянском лесничестве, возле Торского, Голубовки (Харьковская область), Новохатского и Александро-Калиново", - уточнили они.

Продвижение врага в Донецкой и Харьковской областях
Продвижение врага в Донецкой и Харьковской областях
Продвижение врага в Донецкой и Харьковской областях
Продвижение врага в Донецкой и Харьковской областях
Продвижение врага в Донецкой и Харьковской областях

Топ комментарии
+9
От жінка якась сьогодні розповідала, сина схопили і на наступний день вже на полігоні. З пороком серця, говорить, знятий з обліку ще в школі, а зараз важить 48 кг. Каже, носила документи, ніхто і слухати не хоче. А бики-силовики, відставники, офіцери крутять гудзики. Тому так і виходить.
показать весь комментарий
06.08.2025 17:06 Ответить
+7
Методичку шмарклями не заляпай, дурко в кокошнику.
показать весь комментарий
06.08.2025 17:10 Ответить
+5
Жінка на пошті відправляла йому посилку, я вірю, тим більше, що це далеко не поодинокі випадки. Навіть по радіо якось розповідали, хлопець із зором мінус 7 помічник гранатометника. Думаєте, так можна перемогти сильнішого ворога, якщо робити ставку на хворих людей, а отих, що я перерахував, не мобілізувати, тачілами все заставлено більше ніж до війни!
показать весь комментарий
06.08.2025 17:25 Ответить

Загрузка...