9597 посетителей онлайн

В Европе были обеспокоены после информации, что Трамп планирует встретиться с Путиным

О чем сигнализирует потенциальная встреча Трампа с Путиным

Европейские чиновники почувствовали растерянность и смущение, после того, как узнали, что президент США Дональд Трамп планирует встретиться с российским диктатором Владимиром Путиным.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом пишет The Washington Post со ссылкой на неназванного европейского чиновника

Несмотря на всю свою браваду, Трамп не осуществил на Путина никакого давления - пока. Ноль, ничегошеньки", - сказал источник.

В то же время неназванный украинский чиновник рассказал изданию, что в Киеве пытаются сохранять оптимизм относительно встречи Трампа и Путина, надеясь, что хозяин Кремля рассматривает возможность частичного прекращения огня, которое остановит авиаудары по Украине.

"В общем, мы все понимаем, что завершение войны полностью зависит от Трампа. Как первый шаг, было бы хорошо, если бы было объявлено частичное прекращение огня - все, кроме линии соприкосновения", - отметил собеседник.

По его словам, из непубличных источников раздаются сигналы о готовности России к соглашению.

"Однако доверие между сторонами полностью разрушено", - добавил чиновник.

Он отметил, что разговоры о частичном прекращении огня могут быть не более чем тактическим ходом России, чтобы успокоить Трампа и дать ему политическую победу накануне промежуточных выборов.

Такое соглашение не положит конец войне, но даст Трампу возможность сказать "что-то вроде: "Я остановил ежедневное убийство сотен невинных гражданских лиц", добавил источник.

Официально представители Европейского Союза выразили скептицизм относительно намерений Путина.

"Совершенно очевидно, что Россия не заинтересована в мире как таковом, поскольку мы видим это в ее действиях, а не в словах", - заявила в четверг пресс-секретарь ЕС по вопросам иностранных дел Анита Гиппер.

Топ комментарии
+12
Трамп-підстилка *****. Це очевидно. Яке позорисько
показать весь комментарий
08.08.2025 10:11 Ответить
+7
вічно збентежені
показать весь комментарий
08.08.2025 10:17 Ответить
+6
Це очевидно всім. Але в той самий час ці ВСІ у кожному своєму публічному речені підносять Трампу сраку. Хвалять кожну лабуду яка вилетіла з його рота. Підкреслюють його геніальність. Не розумію чому бояться посратися з Трампом. Це ж не з США. Бо Трампи приходять та йдуть. Нахер.
показать весь комментарий
08.08.2025 10:18 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Трамп-підстилка *****. Це очевидно. Яке позорисько
показать весь комментарий
08.08.2025 10:11 Ответить
Це очевидно всім. Але в той самий час ці ВСІ у кожному своєму публічному речені підносять Трампу сраку. Хвалять кожну лабуду яка вилетіла з його рота. Підкреслюють його геніальність. Не розумію чому бояться посратися з Трампом. Це ж не з США. Бо Трампи приходять та йдуть. Нахер.
показать весь комментарий
08.08.2025 10:18 Ответить
Звістно.Бо війна позапланово може закінчитись і їм з відпусток треба буде вертатися
показать весь комментарий
08.08.2025 10:15 Ответить
Шо ти мелеш, не припинеться вона не те що за місяць, а за десять років. Ще одне дватритижневе опудало.
показать весь комментарий
08.08.2025 10:30 Ответить
вічно збентежені
показать весь комментарий
08.08.2025 10:17 Ответить
Як перший крок, було б добре, якби було оголошено часткове припинення вогню - все, крім лінії зіткнення

Кому добре?
показать весь комментарий
08.08.2025 10:19 Ответить
Незважаючи на всю свою браваду, Трамп не здійснив на Путіна жодного тиску - поки що. Нуль, нічогісінько", - сказало джерело.
показать весь комментарий
08.08.2025 10:19 Ответить
Воно сьогодні повинно було ввести санкції, о пів ночі чи я помиляюсь!!!!???? Довбограй!!!
показать весь комментарий
08.08.2025 10:20 Ответить
Водночас неназваний український високопосадовець розповів виданню, що у Києві(ЗЕЛЕНІ ЗРАДНИКИ) намагаються зберігати оптимізм щодо зустрічі Трампа і Путіна, сподіваючись, що господар Кремля розглядає можливість часткового припинення вогню, яке зупинить авіаудари по Україні. (і втілення оманського договорняку "зезрадників" ,та їхня згода,разом із згодою "трамбона" на рашистську окупацію української території погодженої в Омані
показать весь комментарий
08.08.2025 10:25 Ответить
Чого косити на збентеженність в ЄС ? Всі знають і розуміють шо трамп підпорядкований кремлю , так він президент США , але він ху* ловський агент , і піти проти куратора не може ...доречі, як і український презедент 🤡 ,обоє рябоє ...
показать весь комментарий
08.08.2025 11:30 Ответить
Всесвітнє марнославство отримує нове ім"я: "ТРАМП"... Наступного тижня у Вашингтоні буде підписано "рамкову мирну угоду" між вірменією та Азербайджаном. Один з ключових моентів - будівництво трансдержавного сухопутного коридору, в Нахічевань, через територію Вірменії. Виключні права на будівництво та експлуатацію будуть належать американському консорціуму. Програма будівництва буде називаться "Маршрут Трампа для міжнародного миру і процвітання"...
Прямо "Міст Путіна"... Але ж Путін хоч щось зробив для того... А що зробив Трамп? Навіть "на рогах вола" не "посидів, як каже відомий анекдот... А от "настригти шерсті з долоні", буде пробувать...
показать весь комментарий
08.08.2025 11:57 Ответить
Це ще квіточки, а на ягідки ви подивитесь коли не дай Боже, Тампону з ****** вдасться заставити Зеленського підписати капітуляцію, і тоді ***** з Тампоном будуть ділити і вертіти світ на куях
показать весь комментарий
08.08.2025 12:06 Ответить
Тампона пуйло вже обісцяв, а тепер ще й обісре!!!
показать весь комментарий
08.08.2025 12:48 Ответить
"Загалом, ми всі розуміємо, що завершення війни повністю залежить від Трампа." Джерело: https://censor.net/ua/n3567628
Це ж який український високопосадовець міг сказати таку відверту муйню?!
показать весь комментарий
08.08.2025 18:32 Ответить