8986 посетителей онлайн

Зеленский может присоединиться к встрече Трампа и Путина на Аляске, - СМИ

трамп,путин

Президент Украины Владимир Зеленский может присоединиться к встрече американского лидера Дональда Трампа с российским диктатором Владимиром Путиным, которая запланирована на 15 августа на Аляске.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом сообщает CBS News.

Один высокопоставленный чиновник Белого дома сообщил, что организация саммита, который должен состояться в следующую пятницу, еще продолжается. По его словам, существует вероятность, что президент Украины Владимир Зеленский в той или иной форме может принять участие в мероприятии.

Напомним, встреча президента США Дональда Трампа и диктатора РФ Владимира Путина пройдет на Аляске, поскольку там "пересекаются экономические интересы РФ и США".

Топ комментарии
+8
Краще б він до кобзона долучився недороблений мафіозі...
показать весь комментарий
09.08.2025 08:13 Ответить
+8
❗️Якщо Україна віддасть Донбас, доведеться відмовитися й від «поясу фортець», що стримував РФ 11 років, - згідно з аналізом ISW, ЗС рф просунуться на 82 км на захід

Тоді як Україну змусять:
- відмовитися від важливого фортечного поясу;
- перейти на невигідні позиції;
- терміново залучати інвестиції для будівництва нової оборони.

За оцінками ISW: росія ймовірніше порушить будь-яку майбутню мирну угоду.
показать весь комментарий
09.08.2025 08:15 Ответить
+6
Зіграє їм хєром на роялі і запише для зебіляток потужний відносин гундосик
показать весь комментарий
09.08.2025 08:28 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Отсель до сель, зелений бакрот, все віддаєшь. Чого ж ти не обстрілював Москву?
показать весь комментарий
09.08.2025 08:10 Ответить
Не їдь, ти шось підпишешь, а тебе потім два рюріки-педофіли схоплять та віддадуть злим чеченам.
показать весь комментарий
09.08.2025 08:12 Ответить
Два німецьких міністра гордо сповіщали, що наприкінці липня ЗСУ отримають можливість бити по параші далекобійними ракетами. І тиша. Запісяв зєля?
показать весь комментарий
09.08.2025 08:34 Ответить
Краще б він до кобзона долучився недороблений мафіозі...
показать весь комментарий
09.08.2025 08:13 Ответить
показать весь комментарий
09.08.2025 08:15 Ответить
ЗАЛУЧАТ ЩОБ ДОВЕСТИ ВИМОГИ ЯКІ ЙОМУ НАЛЕЖЕ ВИКОНАТИ
показать весь комментарий
09.08.2025 08:18 Ответить
Тижневий пи₴діж з кожного утюга забезпечений. Який накуй,саміт? Яка Аляска? Сюрреалізм.
показать весь комментарий
09.08.2025 08:21 Ответить
Це повний провал Зелі і його дипломатії ,знову трамп показав хто він ,витягує злочинця терориста з ізоляції.
показать весь комментарий
09.08.2025 08:22 Ответить
Може долучитися в ролі провідного шоумена разом з 96 кварталом для розваги високопоставлених осіб на вечірці після офіційного саміту.
показать весь комментарий
09.08.2025 08:26 Ответить
За рахунок України хочуть порішати - Трамп жеж казав шо в України немає карт - несхотів серйозно допомогти зброєю
показать весь комментарий
09.08.2025 08:27 Ответить
Зіграє їм хєром на роялі і запише для зебіляток потужний відносин гундосик
показать весь комментарий
09.08.2025 08:28 Ответить
Все как он хотел, наш великий организатор планов победы в Швейцарии. Хотел встречу? Вот тебе встреча, там из тебя сделают главного агрессора в мире
показать весь комментарий
09.08.2025 08:32 Ответить
обравши махрового комуняку, україна відкрито показала свою нікчемність та неспроможність.
обравши скомороха, україна зробила суїцид.
звісно, тоді це не так виглядало, але скрізь час все стало на свої міста.
зе!гніда, котрого фсб руками ворюги коломойського, завершила чергову спробу україни бути незалежною державою.
грушевський винниченко петлюра ..... не дадуть збрехати.

сьогодні ми підпишемо капітуляцію імені трампа/зеленського/путіна.
завтра відміна воєнного стану та демобілізація.
післязавтра майдан вибори.
після післязавтра україну залишать всі хто тільки зможе.
років через десять, черговий кацапський сцарь маршем пройде україну, бо захищати буде нікому.
чемберлен/гітлер ..... на дадуть збрехати.

відкривається скриня пандори. тепер кожний, хто сильніший і захоче, може нападати вбивати відбирати. ласкаво просимо, диктатори всіх окрасів.
китай не дасть збрехати.
показать весь комментарий
09.08.2025 08:34 Ответить
Цікаво би було послухати думки хлопців з окопів,що до Донбасу та Луганської області,які давно втрачені...Але їм ніколи. Вони своїми життями захищають Україну,в не жирують у тилу та не викладають думки про зраду...."Видишь,там на Горе, возвышается Крест....повиси ка на нем...А когда надоест - возвращайся ....гулять по воде .."
показать весь комментарий
09.08.2025 08:35 Ответить
Тобто 500 000 трупів покладені "просто так"? В Україні є хоч один не сліпий снайпер щоб забезпечити кілька трупів слуг?
показать весь комментарий
09.08.2025 08:36 Ответить
Ну це вже буде о@уїтельним прогресом! Бо колись, коли у Мюнхені Даладьє з Чемберленом ділили та здавали гітлеру Чехословатчину - президента Бенеша при цьому взагалі не було!
показать весь комментарий
09.08.2025 08:45 Ответить
А навіщо він там ? Це називається антиукраїнська коаліція , кого він зібрався там представляти.
показать весь комментарий
09.08.2025 08:48 Ответить
В якості блазня чи зрадника?
показать весь комментарий
09.08.2025 08:54 Ответить
На роялі їм сиграє !
показать весь комментарий
09.08.2025 09:01 Ответить
Нехай міняє на Аляску! 👍👍
показать весь комментарий
09.08.2025 08:58 Ответить
В нехай вдвох домовляються. Вони ще багато років будуть це робити. Тільки коли ЄС запросіть, тоді і президент може йти . Сподіваюсь що на той час ми буде мати іншого президента.
показать весь комментарий
09.08.2025 09:00 Ответить
Хай Віслюк їде на самокаті, в один кінець. А нам своє робити.
показать весь комментарий
09.08.2025 09:01 Ответить
я за , тільки треба самокат підготувати , щоб поїздка не була даремною .
показать весь комментарий
09.08.2025 09:22 Ответить
Хіба путін не повинен бути заарештований, чи Трмп демонструє, що він клав на МКС
показать весь комментарий
09.08.2025 09:01 Ответить
США взагалі не ратифікували в себе МКС. Вони навіть санкції проти нього вводили, коли він почав розгляд військових злочинів США в Іраці.
показать весь комментарий
09.08.2025 10:37 Ответить
Даремно він його на Аляску запросив, путіну сподобається Аляска - наш!
показать весь комментарий
09.08.2025 09:17 Ответить
Такої ганьби США ще незнали!
показать весь комментарий
09.08.2025 09:21 Ответить
Зустрічаються ***** і *******
показать весь комментарий
09.08.2025 09:26 Ответить
Краще на Марсі.
показать весь комментарий
09.08.2025 09:29 Ответить
Ага. Коли два дяді між собою домовляться як поділити Україну тоді запустять барана Зеленського підписати бумаги після чого дадуть йому коліном під сраку і скажуть ти вже ніхто, щезни якщо хочеш жити
показать весь комментарий
09.08.2025 09:55 Ответить
Хто Зеленського позвав на ту зус тріч? Здається сторонам перемовин навіть бридко пригадувати про цього піаніста.
показать весь комментарий
09.08.2025 09:56 Ответить
Це майже через два тижні, ніби спеціально затягується час. І скільки ще території займе придурок і скільки ще українців вб'є, але всім пох
показать весь комментарий
09.08.2025 09:59 Ответить
Трамп - первый Чемберлен в 21 веке. Если путин еще убедит Трампа вернуть россии Аляску, то переплюнет Чемберлена.
показать весь комментарий
09.08.2025 10:00 Ответить
А на Алясці референдум був уже?
показать весь комментарий
09.08.2025 10:13 Ответить
І, як це буде виглядати?
Хлопцю дадуть посидіьи у куточку і послухати, що там дяді вирішують?

Ані Трамп, ані ***** не сприймають ЗЄ, як вагому фігуру, з якою треба рахуватися.
показать весь комментарий
09.08.2025 10:23 Ответить
Путлєр погодився на зустріч із Трампом аж на Алясці, подалі від Гааги.
показать весь комментарий
09.08.2025 10:30 Ответить
Якби ЗЕ був справді як Бандера то він би скористався би можливістю вбити *****.
показать весь комментарий
09.08.2025 10:39 Ответить
Зрозуміло лише одне - їхати на сходку категорично не треба!
Там де двоє досвідчених проти одного слабака - результат відомий наперед!
показать весь комментарий
09.08.2025 11:01 Ответить
Та хоч і китайозна агрохімія!! Яка різниця хто...
показать весь комментарий
09.08.2025 14:32 Ответить
Тобто він щось підпише і вже не повернеться? Чи серіал голобородько ще триватиме?
Попереджаємо - гундосики з екрану шкідливі для вашої психіки
показать весь комментарий
09.08.2025 14:33 Ответить
За можливість заглянути в очка пуйла наш лідор підпише все. Ця зустріч -- справжня нагорода для малоросійського холуя.
показать весь комментарий
10.08.2025 07:15 Ответить