6248 посетителей онлайн

Зеленский присвоил звание Героя Украины еще трем военнослужащим, одному из них - посмертно

герой,украины

Президент Владимир Зеленский присвоил звание Героя Украины трем военнослужащим за их мужество и героизм в борьбе за независимость и территориальную целостность страны.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на соответствующие указы.

Указом № 591/2025 звание Героя Украины с вручением ордена "Золотая Звезда" присвоено старшему лейтенанту Сергею Либенскому посмертно.

Указом № 592/2025 звание Героя Украины с вручением ордена "Золотая Звезда" присвоено старшему лейтенанту Денису Ткаличу.

Указом № 593/2025 звание Героя Украины с вручением ордена "Золотая Звезда" присвоено майору Николаю Чернышу.

Топ комментарии
+3
цікаво, як зе!гніда буде пояснювати підписання капітуляції?
особливо родичам загиблих!
чи, сподівається втекти?
показать весь комментарий
09.08.2025 11:20 Ответить
+2
Ну, загиблих військових вже нема на світі. Для їх родичів є поліція.
А ждуни -ухилянти всіма чотирма кінцівками за.
показать весь комментарий
09.08.2025 11:30 Ответить
+1
Це справжні герої України, яки стоять чи стояли на смерть за нашу свободу.
Слава їм !!!

Люди, а яке відношення до героїзму наших воїнів має відношення Кузьма? Тим, що створив групу "поющие труси" ?
показать весь комментарий
09.08.2025 11:10 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Це справжні герої України, яки стоять чи стояли на смерть за нашу свободу.
Слава їм !!!

Люди, а яке відношення до героїзму наших воїнів має відношення Кузьма? Тим, що створив групу "поющие труси" ?
показать весь комментарий
09.08.2025 11:10 Ответить
Ну, він був проти Порошенка, агітував за ПР і Януковича...
показать весь комментарий
09.08.2025 11:29 Ответить
Чесно кажучи, я цього не знав. Ну а найвеличніший так дешево спалився. Дивно, чому він не дав героя Бені КАЛ.омойському? Хоча Бені найвеличніший очевидно обіцяв вернути Приват банк
показать весь комментарий
09.08.2025 11:36 Ответить
цікаво, як зе!гніда буде пояснювати підписання капітуляції?
особливо родичам загиблих!
чи, сподівається втекти?
показать весь комментарий
09.08.2025 11:20 Ответить
Ну, загиблих військових вже нема на світі. Для їх родичів є поліція.
А ждуни -ухилянти всіма чотирма кінцівками за.
показать весь комментарий
09.08.2025 11:30 Ответить
Ну отож. Тим більше з них тітунші набрати як раз плюнути.... коли в цій прекрасній країні малолєтки через телеграм допомагають ворогу і вчиняють дивнрсії..
показать весь комментарий
09.08.2025 14:09 Ответить
Я маю надію, що нічого не буде підписано. ***** просто поводить трампа за ніс.
показать весь комментарий
09.08.2025 11:41 Ответить
Глибі честь і повага. Ми помстимося.
Слава Героям України!
показать весь комментарий
09.08.2025 11:26 Ответить
воно/вона і Херсону присвоїв "город-герой"... і нікому не легше.... Марченко зміг зупинити орків, Залужний з Генштабом вибити з Правого Берегу .
попри шалену діяльність ОП..
показать весь комментарий
09.08.2025 14:04 Ответить
А що як ЗЕля завербований?
аха-ставьТЕ"
показать весь комментарий
09.08.2025 14:12 Ответить