10501 посетитель онлайн

Войска РФ хотят отрезать Покровск с двух направлений, бросили огромную толпу людей. Это масштабы, приближенные ко Второй мировой, - ОСГВ "Днепр"

Битва за Покровск

Сейчас ситуация на Покровском направлении является самой тяжелой за последний год. Войска РФ фактически пытаются наступать с двух направлений и отрезать город.

Об этом в телеэфире сказал представитель ОСГВ "Днепр" Виктор Трегубов, информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на Укринформ.

"Ситуация на Покровском направлении является самой тяжелой на этом фронте в течение последнего года, за исключением буквально нескольких недель весной. Он является ключевым для россиян, в том числе в этой кампании, летней кампании. Но по состоянию на сейчас там, вероятно, даже труднее, чем было в любой предыдущий период, потому что россияне бросили просто огромную ораву людей. Они фактически пытаются наступать с двух направлений, отрезать город с двух направлений одновременно - с юго-запада и с северо-востока. На юго-западе хорошо получили по зубам. На северо-востоке пытаются тратить большое количество личного состава, чтобы занять несколько населенных пунктов и усложнить логистику для украинских войск", - рассказал Трегубов.

По его словам, если во время зимней кампании россияне вынуждены были отойти, то теперь на одно узкое направление они бросили до 100 тыс. личного состава.

"Это реально уже масштабы, приближенные ко Второй мировой, даже не к локальным войнам, как чеченская или афганская", - отметил спикер.

Он добавил, что россияне сейчас так же придерживаются тактики просачивания в украинский тыл, как весной.

"Килзоны (зоны поражения. - Ред.) просто проползают, пытаясь сделать это или незаметно, или просто покидают кого-то одного, другие проползают. Некоторым, как мы знаем из опытов пленных, приходится проползать 60 км. ...Да, тысячи умрут, но какие-то двое залезут, закрепятся у нас где-то за первой линией украинских позиций, начнут огневые действия, начнут пытаться гонять украинских дронщиков. К ним выдвинутся резервы, которых и так немного. Там начнется огневой бой. Собственно, таким образом они наступают", - проинформировал Трегубов.

Топ комментарии
+32
показать весь комментарий
09.08.2025 18:36 Ответить
+26
Чому ще досі не ліквідовані ці ОСУВ ці бездарі, ці нікчеми, ці панікери?
Всі свої косяки на фронті та невміння керувати підрозділами вони обґрунтовують тисячами причин але не своєю бездарністю та тупість?
Вже договорились, що на них сунуть 10 млн. орків як у другу світову війну.
Це просто смішно.
Вже ж давно прийнято рішення розігнати нахєр цих тупорилих паркетних командуючих ОСУВ, ОТУ і замінити їх бойовими командирами корпусів.
Чому не виконається це рішення?
показать весь комментарий
09.08.2025 17:41 Ответить
+25
показать весь комментарий
09.08.2025 17:47 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
09.08.2025 17:47 Ответить
показать весь комментарий
09.08.2025 18:36 Ответить
Генерали вже ниють що в них нічого не вийде з обороною Покровська, це означає що в цих командувачів немає ідей, потрібно міняти генералів
показать весь комментарий
09.08.2025 20:25 Ответить
і тут на сцену виходить иГорЛ зі своїми божевільними ідеями
показать весь комментарий
10.08.2025 07:24 Ответить
Так соловьйова теж син не воює.
показать весь комментарий
10.08.2025 01:13 Ответить
Ну шо, кобила, бубочка тебе не трахає? Чи ти дуже стара для нього?
Як казав мій знайомий, якщо в мене на неї стане, я його відрубаю.
показать весь комментарий
10.08.2025 11:27 Ответить
100 тисяч лаптєногих? Все рівно у ЗСУ куль більше, ніж 100 тисяч.
показать весь комментарий
09.08.2025 21:27 Ответить
Все щоб "произвести впечатление" на одного рудого клоуна і щоб той дав їм все що вони забажають без бою.

Все що РФ і може це "производить впечатление"
показать весь комментарий
09.08.2025 17:36 Ответить
і просочуватись в оборону України як фекалії

.
показать весь комментарий
09.08.2025 17:39 Ответить
А у наши военных теперь дилемма - не позволить им этого добиться, а значит пойти на повышенные потери как в Бахмуте, или отойти как говорил какой то военный, высказывая надежду, что в этот раз наше руководство не допустит предыдущих ошибок, ради политических целей и что главня наша задача, сохранение солдат.
показать весь комментарий
09.08.2025 18:16 Ответить
"нікогда не було і вот опять"
ОСУВ Дніпро

.
показать весь комментарий
09.08.2025 17:38 Ответить
Пуйло вгризлось в українську землю щоб сказати Європі: « ви мої заручники і будете виконувати всі мої забаганки». Європо, вставай, вони прийдуть і за тобою!
показать весь комментарий
09.08.2025 17:39 Ответить
показать весь комментарий
09.08.2025 17:43 Ответить
А якщо він покличе то ці європейські війська прийдуть? Ото ж то.
показать весь комментарий
09.08.2025 21:08 Ответить
Що, тільки дійшло? Ну, нарешті.
показать весь комментарий
09.08.2025 17:40 Ответить
Чому не виконається це рішення?
показать весь комментарий
09.08.2025 17:41 Ответить
фортеця Покровськ
показать весь комментарий
09.08.2025 17:43 Ответить
не каркайте....

ще стоїть місто Покровськ

.
показать весь комментарий
09.08.2025 18:32 Ответить
☹️
показать весь комментарий
09.08.2025 20:26 Ответить
За Бахмут кацапів-дегенератів ***** поклав у чорні пакети декілька десятків тисяч, й це з слів жєкі фраєра (прігожіна).
Навіщо кацапи-дегенерати лізуть воювати, невже так все погано вдома на Засрашці?
показать весь комментарий
10.08.2025 01:16 Ответить
Ali San сподобався ваш коментар в теміРосіяни окупували Дальнє і просунулись в Торецьку та Кураховому, - DeepState. КАРТА
Посмотрите, везде одна и та же тактика "клещей" и та же сдача населенного пункта когда он уже практически в окружении. И так уже пол-года!!!
22.11.2024 12:16 Відкрити на форумі 13

А теперь уже больше года.
показать весь комментарий
09.08.2025 17:45 Ответить
Якраз є шанс піти у контрнаступ і знищити ту всю ораву, тих 100 чи більше тисяч людей, це стане початком звільнення усіх українських територій!
показать весь комментарий
09.08.2025 17:48 Ответить
Скупчення 100 т кацапів на парі квадратних км - це не десять в якомусь підвалі. Десь же вони кучкуються, питання тільки чому все там не випалюється?
показать весь комментарий
09.08.2025 18:20 Ответить
Так стратег!
показать весь комментарий
09.08.2025 18:25 Ответить
иди н уй обосронная потвора
показать весь комментарий
09.08.2025 18:29 Ответить
Рано радієш, руцке
показать весь комментарий
09.08.2025 18:28 Ответить
Деяким, як ми знаємо з досвідів полонених, доводиться проповзати 60 км Джерело: https://censor.net/ua/n3567878

60 км - може занадто як для цілого речника.
показать весь комментарий
09.08.2025 18:32 Ответить
речник надивився кіна Мадяра про хробаків

.
показать весь комментарий
09.08.2025 18:34 Ответить
то знову не приготувалиися?? дальнебійна арта, РСЗВ де, щоб ті атаки гасити...Чи готовлять Донбас до капітуляції по трампу-хкуйлу??
показать весь комментарий
09.08.2025 18:37 Ответить
позавчера моего племяника отправили под покровск
показать весь комментарий
09.08.2025 18:48 Ответить
Дякую вашому племіннику за захист і бажаю вижити в цій битві і повернутися додому живим і здоровим. Всім вам бажаю витримки і здоров'я. 🇺🇦
показать весь комментарий
09.08.2025 20:31 Ответить
Так а в чому сенсація ?
майже кожен день ,здаються території.
кожен день читаємо ,що рашисти захоплюють то одне то інше село,
показать весь комментарий
09.08.2025 18:48 Ответить
але якісь двоє залізуть, закріпляться у нас десь за першою лінією українських позицій, почнуть вогневі дії, почнуть намагатися ганяти українських дронщиків. До них висунуться резерви, яких і так небагато. Там почнеться вогневий бій. Власне, таким чином вони наступають", - поінформував Трегубов. Джерело: https://censor.net/ua/n3567878

Що за бредятину несе цей речник про двох закріплених суперменів?
показать весь комментарий
09.08.2025 18:51 Ответить
Сирник готує черговий котел
показать весь комментарий
09.08.2025 18:56 Ответить
Боюсь що так... (((
Вже навіть блогери втомились торочити, що цапи обходять і охоплюють міста.
показать весь комментарий
09.08.2025 19:29 Ответить
Ну що, фортеця Покровськ на часі?
показать весь комментарий
09.08.2025 19:09 Ответить
Потужний Бахмут!! У міндіча міл'ярди тут.. ©
показать весь комментарий
09.08.2025 20:11 Ответить
А може це черговий системний пройойб сирка і опи ??
показать весь комментарий
09.08.2025 19:14 Ответить
А наш верховний спалив резерви на суджнщині. Ой, вибачте, на сумщині.
показать весь комментарий
09.08.2025 19:31 Ответить
про контрнаступ в минные поля не забудьте
показать весь комментарий
10.08.2025 03:06 Ответить
Що там сирок-чєвоізволітє патякав що скджанська авантюра відтягла війська від Покровська. Питання тільки чиї війська.
показать весь комментарий
09.08.2025 19:32 Ответить
Як би Сирський не воював, вурдалаки завалюють оборону своїм м'ясом. Це традиційна тактика лаптєногих у всіх війнах. Пуйлу лаптєногих не жаль від слова "зовсім"
показать весь комментарий
10.08.2025 01:00 Ответить
На фоні дорожнього щита, що на фото,зе робив фотосесію.Інтернет кишить такими фотосиками на фоні щита цього міста.
Всюди, напередодні захоплення міст,він фоткався і поширював фотосики в мережі-промовистий знак.
Могли і тепер подати його на цьому фоні...
показать весь комментарий
09.08.2025 19:40 Ответить
Може це шифр "для центру"
показать весь комментарий
09.08.2025 20:12 Ответить
Щоб в цього підора ноги повідсихали! Щоб воно, сучий мамірімін потрох, не дійшло до Слов'янська і Краматорська!
показать весь комментарий
09.08.2025 20:35 Ответить
Якщо ми про це знаємо, то мабуть Боневтік кинув проти 100 тисяч їхніх ''мобіків'' двісті тисяч підготовлених наших бійців, нє?
показать весь комментарий
09.08.2025 19:54 Ответить
Тверезо мислячі військові за те щоб планомірно Покровськ покидати бо його вже складно обороняти через обрізання росіянами шляхів постачання .Якщо сир на це не піде тоді хаотичний відступ потягне за собою великі втрати людей і техніки.
Щось подібне говорив Залужний про Бахмут свого часу.
показать весь комментарий
09.08.2025 22:22 Ответить
100 тисяч орків на "одному вузькому напрямку"?

Гм, а як вони змогли там роз_осередитися?
показать весь комментарий
09.08.2025 23:28 Ответить
Тим часом МО законтрактувало дронів лише на 23%. Сволота.
показать весь комментарий
09.08.2025 23:33 Ответить
то тепер на один вузький напрямок вони кинули до 100 тис. особового складу. Джерело: https://censor.net/ua/n3567878
І що в такому разі роблять що б поховати кацапів на одному вузькому напрямку?Чи все давно вже вирішено?
показать весь комментарий
10.08.2025 00:52 Ответить
ЗЄля клоун де твій міліон дронів на цю араву, брихун ти хуцпатий?
показать весь комментарий
10.08.2025 11:51 Ответить
Якщо все так і є (повна немощність діючого генералітету), то варто попросити повернутись на Покровськ генералові Драпатому. При його попередній появі становище стало поліпшуватись через декілька днів. Наша гірка історія знає приклади, коли поява розумного генерала створювала непрохідний бар'єр на шляху противника (липень 1941, М.Ф.Лукін на Житомирсько-Київському напрямі).
показать весь комментарий
10.08.2025 13:57 Ответить