7821 посетитель онлайн

Украина должна стать "стальным дикобразом", чтобы внешний агрессор не смог ее переварить, - Еврокомиссия

Еврокомиссия о гарантиях безопасности для Украины

Украина самостоятельно должна решать вопрос территориальной целостности, и украинские силы должны быть способны защищать свою страну.

Как передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Укринформ, об этом заявила пресс-секретарь Еврокомиссии Арианна Подеста.

"Я могу использовать слова президента Еврокомиссии Урсулы фон дер Ляйен, чтобы объяснить концепцию, на которую она уже много раз ссылалась, а именно - стратегию стального дикобраза. Она имеет целью сделать Украину такой, чтобы внешний агрессор не смог ее переварить", - отметила она.

Кроме того, пресс-секретарь объяснила значение "общей позиции для Украины", которая, по словам президента Еврокомиссии, была усилена во время вчерашнего разговора между лидерами Европы и НАТО, президентами Трампом и Зеленским.

"В целом было достигнуто общей позиции, что первым шагом должно быть прекращение огня. Текущая линия соприкосновения является отправной точкой для переговоров. (...) Также четким результатом встречи является то, что именно Украина должна решать вопрос территориальной целостности. Кроме того, относительно гарантий безопасности, украинские силы должны быть способны защищать свою страну", - рассказала Подеста.

Относительно того, известно ли ЕС о планах Трампа проинформировать лидеров ЕС о результатах его встречи с Путиным, пресс-секретарь ответила: "У нас нет конкретных временных рамок, которыми я могу поделиться с вами. Это также зависит от времени встречи, ее продолжительности, разницы во времени и т.д., но, насколько мы понимаем, он действительно проинформирует".

Также она уточнила, что ожидается разговор с президентом Еврокомиссии Урсулой фон дер Ляйен.

Топ комментарии
+12
Бла бла бла.
Але нормальної зброї не дамо і будемо торгувати через посередників з паРашою. Бо для нас прибутки головніші.
Гоніть на "м'ясо" молодь і залишки чоловіків.
показать весь комментарий
14.08.2025 16:09 Ответить
+7
Так мля озброююте нас по максимуму і спіть спокійно.
показать весь комментарий
14.08.2025 16:06 Ответить
+7
Україна має стати "сталевим дикобразом", щоб зовнішній агресор не зміг її перетравити щоб Європа ні на мить не припиняли своє сите самовдоволене життя.
показать весь комментарий
14.08.2025 16:14 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Так мля озброююте нас по максимуму і спіть спокійно.
показать весь комментарий
14.08.2025 16:06 Ответить
Сталевий дикообраз це оборонна стратегія, а Україні потрібна стратегія атакуююча та перемагаюча!
показать весь комментарий
14.08.2025 16:20 Ответить
А ще потрібна стратегія багатства, здоров'я та стратегія гарного настрою.
показать весь комментарий
14.08.2025 16:27 Ответить
мова про те що ЄС не хоче перемоги України в війні
показать весь комментарий
14.08.2025 16:35 Ответить
може то ви не хочете перемоги?
показать весь комментарий
14.08.2025 17:53 Ответить
ми воюємо на фронті, а ви?
показать весь комментарий
14.08.2025 18:22 Ответить
хто ви?
показать весь комментарий
14.08.2025 18:28 Ответить
Вони хоча б за цією, обороною стратегією нам дали по максимум.
показать весь комментарий
14.08.2025 17:04 Ответить
Мабуть сита Європа не до кінця розуміє що це таке росія
показать весь комментарий
14.08.2025 16:07 Ответить
Вже померли всі ті хто це знав.
показать весь комментарий
14.08.2025 16:15 Ответить
не розуміє, це так..
але хто вам заважав бути ситим?
всі у вас це вже зрозуміли.. чи ще ні?
показать весь комментарий
14.08.2025 17:56 Ответить
Бла бла бла.
Але нормальної зброї не дамо і будемо торгувати через посередників з паРашою. Бо для нас прибутки головніші.
Гоніть на "м'ясо" молодь і залишки чоловіків.
показать весь комментарий
14.08.2025 16:09 Ответить
Потрібно мати чим бити у відповідь - шоб Україна не стала полігоном для випробування кацапських ракет Шахедів
показать весь комментарий
14.08.2025 16:10 Ответить
Тут все правильно, Україна має захищати себе сама, а Європа і Захід можуть лише допомагати.
А за той час, поки війна в Україні триватиме - Європа має підготуватись до оборони і вивчити нові методи ведення війни. На це у неї є ще 5 років, можливо більше. Але починати треба вже зараз.
показать весь комментарий
14.08.2025 16:11 Ответить
Та ти що, то поки в Україні буде тривати війна і українці будуть вмирати, то хитрожопа Європа буде чухати яйці
показать весь комментарий
14.08.2025 19:08 Ответить
Я б лайкнув, але є якесь таке відчуття, що в даних словах чаїться прихований зміст)
показать весь комментарий
14.08.2025 21:51 Ответить
це вже було
показать весь комментарий
14.08.2025 16:13 Ответить
Україна має стати "сталевим дикобразом", щоб зовнішній агресор не зміг її перетравити щоб Європа ні на мить не припиняли своє сите самовдоволене життя.
показать весь комментарий
14.08.2025 16:14 Ответить
Україна має стати державою з ядерною зброєю.
показать весь комментарий
14.08.2025 16:14 Ответить
Ви навіть у свій Союз насне включили разом з нашим літієм і вигодою , яку б мали… Ми вже й так одикобразилися від словоблуддя.
показать весь комментарий
14.08.2025 16:14 Ответить
Зробіть життя для роботяг в Україні набагато кращим ніж у москалів і жодна лугандонія та Крим не лізтимуть до кацапів у ярмо. І на які гроші утримуватимуть ЗСУ якщо економіка бананова? А пенсів? Чи сподіваються назавжди спихнути на платників податків ЄС?
показать весь комментарий
14.08.2025 16:16 Ответить
Україна має стати "сталевим дикобразом", щоб зовнішній агресор не зміг її перетравити, - Єврокомісія


показать весь комментарий
14.08.2025 16:25 Ответить
Не вигадуйте - Хаям жив саме у ті часи , коли вміння красово висловлювати свою думку було синонімом розуму .
показать весь комментарий
14.08.2025 16:29 Ответить
Спочатку ковтають , потім йде травлення ...
показать весь комментарий
14.08.2025 16:25 Ответить
Українці ніколи не стануть такими , якщо будут слухать усяких Світанів про те , що воювати за державу винні виключно міфічні "силовики" - це дає кожному думать , що мовляв "я не народженний для війни" й є якісь там охоронці , бандюки , поліціянти , а я "мовляв" людина мирної професії . В Україні не існує такої кількості т.з. "силовиків" . Бо мова не іде про 1 млн. потенціала . Що б була справедливіст , що ризики поділити на усіх - требо 5-7 млн. подготовленних бійців . Для цього треба інша система формування .... Чомусь Лі Куан Ю не соромився копіювати ізраїльску систему ... А тут українцям на вуха крапають усякі світани ...
Требо налаштовуватися на десятирічне протистояння ... але у світі нема жодного іншого досвіту , крім ізраїльского .
Я не проти силовіків -- їх требо долучати в відсотках до 99% . Особливо -- охоронців . Резервна служба повинна буть для кожного чоловіка по місяцю кожний рік ...
показать весь комментарий
14.08.2025 16:27 Ответить
ти вже визначся - треба силовиків долучати чи не треба?
показать весь комментарий
14.08.2025 16:37 Ответить
В очевидь , що так , але це якщо хтось в Україні марить в швидку перемогу й потім буде непотрібен захист . Це дуще сюриалтістичний сценарій ... Півторюю , 1 млн силовиків це на пів року достаньо , а потім що ... ?
Півторюю , що - мінімум , що десятирічча тримати фронт требо 5-7 млн. резервистів ...
показать весь комментарий
14.08.2025 19:55 Ответить
Якби нам так допомогали як Ізраїлю, то немає питань, але це не так. США завалили Ізраїль зброєю, що Україні і не снилось і зброю ядерну дозволили створити, а в України забрали. Так що світан тут ні до чого, навіть три світани
показать весь комментарий
14.08.2025 19:06 Ответить
Йще пів року тому , Байден постійно тиснув на Ізраїль . Єдине , що було останні років 40 - це подтримка в совбезі . Але Україну підтримує уся ЄС й НАТО , а Ізраїль ні . Той же лейборіст в ВБ декларує визнати новий Ігіл як "державу" -- як ж ту в дупу підтримка , ******* ?!
Визнання терристичного утворення як державу це новий рівень війни , коли кількість загиблих виросте на порядок ...
Підтримка США Ізраїля почалась з Кемп Девіду . В тому ж конфлікті за Суецький канал (1953 року) США виступили відкрито проти ізраїльсько-французко-британської коаліції . Тоді канал було визволено, а США з U$$$$$R через ультіматум змусили коаліцію відступити здати його бандитам ...
До речі , тільки 2023/07.10 це єдиний конфлікт на Близкому Сході десь 1948 року , коли США не об"являли ембарго на поставку зброї в регіон .

А крім всього а скільки "допомагали Ізраїлю" в баксах в рік ?! Я не жінка , й не поет -- я сухий технарь -- мене цікавить не "допомога словом" ... А в грошенятах -- а я скажу - 2 млрд. на рік ... Таку ж саму цифру , як Єгіпет . Ви здивованні ? А що значить Єгіпет ? А те , що це була ціна того , що по Кемп-Девіду Ізраїль поступився Сінаєм , який котролював цілих 10 років у перші готелі там саме Ізраїль вибодував . А тепер порахуймо , а скільки тільки США допомогла Україні - а я скажу - 2 млрд , а 25-30 млрд на рік . А скільки ЕС 20 млрд на рік !!!
А йще скажу - скільки США й НАТО танків в Ізраїль постачали ???!!! 0 одиниць . Скільки БТР -- 0 . Скільки БПЛА ? 0 !!!
А ось скільки сумістних розробок , тобто взаємна зацікавленність ...

А головне - я не про подарунки , а про систему , яка запеспечує автономне виживання в оточенні агресивного паталогічного ворога , який постійно півторюю наративи , нібито якби не США \ чи Европа , ми би ....
Почуйте , Ви в традиціях софкоїдов півторююте наративи мертвої вже 35 років країни , а тако ж ісламістів ...
показать весь комментарий
14.08.2025 20:31 Ответить
Спочатку треба пересаджати Зе-владу, та перезапустити всі інституції в країні. Бо все через зельону дупу пропущене.
показать весь комментарий
14.08.2025 16:32 Ответить
Може ми ще й власні ракети маємо самі робити?!
показать весь комментарий
14.08.2025 16:34 Ответить
статевим сракообразом
показать весь комментарий
14.08.2025 16:35 Ответить
Венгрия гарантирует безопасность. Её меморандум 31 год вспоминают.
показать весь комментарий
14.08.2025 16:38 Ответить
лучше бы оружия побольше дали,а то только трескучими надоедливыми фразами **********,сопли жуют который год!
показать весь комментарий
14.08.2025 16:46 Ответить
Про це вже говорили хер зна коли, за цей час можно було сюди стільки зброї нагнати шо був би сталево-шипований медоїд, а медоїда навіть лев боїться, а на парашу дивилися би хай буде як на медвідя, але малайського, а не бурого!
показать весь комментарий
14.08.2025 16:50 Ответить
Без розвиненої економіки сталевий дикобраз - це або вічно на подачках, або на хлібі й воді. Все ж на танки піде, як в совку.
показать весь комментарий
14.08.2025 16:56 Ответить
Так це ж рожева мрія Європи. Сусід-злидень, який за копійки на неї працюватиме і її захищатиме.
показать весь комментарий
14.08.2025 17:20 Ответить
Та й це нереалістично - злидня можна проковтнути, і в результаті не буде кому захищати й їздити працювати. Там мабуть вже давно фінал цього всього прорахували, а тепер мелють аби шо молоти, просто тягнуть час. Сьогодні коаліція охочих, завтра дикобраз, післязавтра колективний дзвінок Трампу, та й так воно потихеньку тягнеться. Зараз ще можна грати, а далі буде видно.
показать весь комментарий
14.08.2025 17:39 Ответить
Ми, європейські країни, будемо під захистом американської парасольки, а Україна хай стане сталевим дикобразом проковтнувши який Москва вже не зможе на нас напасти.(С) Всі європейські політики.
показать весь комментарий
14.08.2025 17:08 Ответить
навіщо свою зброю та армію знищили, розпродали?
маєте, що маєте..
показать весь комментарий
14.08.2025 18:06 Ответить
Поточна лінія зіткнення є відправною точкою для переговорів. (…) -ЦЕ САМЕ ТОЙ ВИПАДОК.КОЛИ В СТАЛЕВОГО ДИКОБРАЗА ВЖЕ ОБРІЗАЛИ ЧАСТИНУ СТАЛІ...ДЕБІЛИ ПЛЯТЬ...
показать весь комментарий
14.08.2025 17:08 Ответить
Ага. Вже стала зеленим недосовком з хуцпатим ішаком біля руля. 😁
показать весь комментарий
14.08.2025 17:39 Ответить
Пока Украина будет бегать стальным дикобразом, теряя свою кровь и колючки в борьбе с кацапским медведем, европейские мартышки будут на пальме сидеть и "потужно" пыхтеть, выражая разные озабоченности, жуя "кокосы" ( бананы на пальмах не растут) ?
показать весь комментарий
14.08.2025 17:45 Ответить
Керманич тільки базікають , а роблять все навпаки.
показать весь комментарий
14.08.2025 18:56 Ответить