9192 відвідувача онлайн

Україна має стати "сталевим дикобразом", щоб зовнішній агресор не зміг її перетравити, - Єврокомісія

Єврокомісія про гарантії безпеки для України

Україна самостійно має вирішувати питання територіальної цілісності, і українські сили повинні бути здатні захищати свою країну.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це заявила речниця Єврокомісії Аріанна Подеста.

"Я можу використати слова президентки Єврокомісії Урсули фон дер Ляєн, щоб пояснити концепцію, на яку вона вже багато разів посилалася, а саме - стратегію сталевого дикобраза. Вона має на меті зробити Україну такою, щоб зовнішній агресор не зміг її перетравити", – зазначила вона.

Крім того, речниця пояснила значення "спільної позиції для України", яка, за словами президентки Єврокомісії, була посилена під час вчорашньої розмови між лідерами Європи та НАТО, президентами Трампом та Зеленським.

"Загалом було досягнуто спільної позиції, що першим кроком має бути припинення вогню. Поточна лінія зіткнення є відправною точкою для переговорів. (…) Також чітким результатом зустрічі є те, що саме Україна має вирішувати питання територіальної цілісності. Крім того, щодо гарантій безпеки, українські сили повинні бути здатні захищати свою країну", – розповіла Подеста.

Стосовно того, чи відомо ЄС про плани Трампа поінформувати лідерів ЄС про результати його зустрічі з Путіним, речниця відповіла: "У нас немає конкретних часових рамок, якими я можу поділитися з вами. Це також залежить від часу зустрічі, її тривалості, різниці в часі тощо, але, наскільки ми розуміємо, він справді поінформує".

Також вона уточнила, що очікується розмова з президенткою Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн.

Топ коментарі
+12
Бла бла бла.
Але нормальної зброї не дамо і будемо торгувати через посередників з паРашою. Бо для нас прибутки головніші.
Гоніть на "м'ясо" молодь і залишки чоловіків.
показати весь коментар
14.08.2025 16:09 Відповісти
+7
Так мля озброююте нас по максимуму і спіть спокійно.
показати весь коментар
14.08.2025 16:06 Відповісти
+7
Україна має стати "сталевим дикобразом", щоб зовнішній агресор не зміг її перетравити щоб Європа ні на мить не припиняли своє сите самовдоволене життя.
показати весь коментар
14.08.2025 16:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Так мля озброююте нас по максимуму і спіть спокійно.
показати весь коментар
14.08.2025 16:06 Відповісти
Сталевий дикообраз це оборонна стратегія, а Україні потрібна стратегія атакуююча та перемагаюча!
показати весь коментар
14.08.2025 16:20 Відповісти
А ще потрібна стратегія багатства, здоров'я та стратегія гарного настрою.
показати весь коментар
14.08.2025 16:27 Відповісти
мова про те що ЄС не хоче перемоги України в війні
показати весь коментар
14.08.2025 16:35 Відповісти
може то ви не хочете перемоги?
показати весь коментар
14.08.2025 17:53 Відповісти
ми воюємо на фронті, а ви?
показати весь коментар
14.08.2025 18:22 Відповісти
хто ви?
показати весь коментар
14.08.2025 18:28 Відповісти
Вони хоча б за цією, обороною стратегією нам дали по максимум.
показати весь коментар
14.08.2025 17:04 Відповісти
Мабуть сита Європа не до кінця розуміє що це таке росія
показати весь коментар
14.08.2025 16:07 Відповісти
Вже померли всі ті хто це знав.
показати весь коментар
14.08.2025 16:15 Відповісти
не розуміє, це так..
але хто вам заважав бути ситим?
всі у вас це вже зрозуміли.. чи ще ні?
показати весь коментар
14.08.2025 17:56 Відповісти
Бла бла бла.
Але нормальної зброї не дамо і будемо торгувати через посередників з паРашою. Бо для нас прибутки головніші.
Гоніть на "м'ясо" молодь і залишки чоловіків.
показати весь коментар
14.08.2025 16:09 Відповісти
Потрібно мати чим бити у відповідь - шоб Україна не стала полігоном для випробування кацапських ракет Шахедів
показати весь коментар
14.08.2025 16:10 Відповісти
Тут все правильно, Україна має захищати себе сама, а Європа і Захід можуть лише допомагати.
А за той час, поки війна в Україні триватиме - Європа має підготуватись до оборони і вивчити нові методи ведення війни. На це у неї є ще 5 років, можливо більше. Але починати треба вже зараз.
показати весь коментар
14.08.2025 16:11 Відповісти
Та ти що, то поки в Україні буде тривати війна і українці будуть вмирати, то хитрожопа Європа буде чухати яйці
показати весь коментар
14.08.2025 19:08 Відповісти
Я б лайкнув, але є якесь таке відчуття, що в даних словах чаїться прихований зміст)
показати весь коментар
14.08.2025 21:51 Відповісти
це вже було
показати весь коментар
14.08.2025 16:13 Відповісти
Україна має стати "сталевим дикобразом", щоб зовнішній агресор не зміг її перетравити щоб Європа ні на мить не припиняли своє сите самовдоволене життя.
показати весь коментар
14.08.2025 16:14 Відповісти
Україна має стати державою з ядерною зброєю.
показати весь коментар
14.08.2025 16:14 Відповісти
Ви навіть у свій Союз насне включили разом з нашим літієм і вигодою , яку б мали… Ми вже й так одикобразилися від словоблуддя.
показати весь коментар
14.08.2025 16:14 Відповісти
Зробіть життя для роботяг в Україні набагато кращим ніж у москалів і жодна лугандонія та Крим не лізтимуть до кацапів у ярмо. І на які гроші утримуватимуть ЗСУ якщо економіка бананова? А пенсів? Чи сподіваються назавжди спихнути на платників податків ЄС?
показати весь коментар
14.08.2025 16:16 Відповісти
Україна має стати "сталевим дикобразом", щоб зовнішній агресор не зміг її перетравити, - Єврокомісія


показати весь коментар
14.08.2025 16:25 Відповісти
Не вигадуйте - Хаям жив саме у ті часи , коли вміння красово висловлювати свою думку було синонімом розуму .
показати весь коментар
14.08.2025 16:29 Відповісти
Спочатку ковтають , потім йде травлення ...
показати весь коментар
14.08.2025 16:25 Відповісти
Українці ніколи не стануть такими , якщо будут слухать усяких Світанів про те , що воювати за державу винні виключно міфічні "силовики" - це дає кожному думать , що мовляв "я не народженний для війни" й є якісь там охоронці , бандюки , поліціянти , а я "мовляв" людина мирної професії . В Україні не існує такої кількості т.з. "силовиків" . Бо мова не іде про 1 млн. потенціала . Що б була справедливіст , що ризики поділити на усіх - требо 5-7 млн. подготовленних бійців . Для цього треба інша система формування .... Чомусь Лі Куан Ю не соромився копіювати ізраїльску систему ... А тут українцям на вуха крапають усякі світани ...
Требо налаштовуватися на десятирічне протистояння ... але у світі нема жодного іншого досвіту , крім ізраїльского .
Я не проти силовіків -- їх требо долучати в відсотках до 99% . Особливо -- охоронців . Резервна служба повинна буть для кожного чоловіка по місяцю кожний рік ...
показати весь коментар
14.08.2025 16:27 Відповісти
ти вже визначся - треба силовиків долучати чи не треба?
показати весь коментар
14.08.2025 16:37 Відповісти
В очевидь , що так , але це якщо хтось в Україні марить в швидку перемогу й потім буде непотрібен захист . Це дуще сюриалтістичний сценарій ... Півторюю , 1 млн силовиків це на пів року достаньо , а потім що ... ?
Півторюю , що - мінімум , що десятирічча тримати фронт требо 5-7 млн. резервистів ...
показати весь коментар
14.08.2025 19:55 Відповісти
Якби нам так допомогали як Ізраїлю, то немає питань, але це не так. США завалили Ізраїль зброєю, що Україні і не снилось і зброю ядерну дозволили створити, а в України забрали. Так що світан тут ні до чого, навіть три світани
показати весь коментар
14.08.2025 19:06 Відповісти
Йще пів року тому , Байден постійно тиснув на Ізраїль . Єдине , що було останні років 40 - це подтримка в совбезі . Але Україну підтримує уся ЄС й НАТО , а Ізраїль ні . Той же лейборіст в ВБ декларує визнати новий Ігіл як "державу" -- як ж ту в дупу підтримка , ******* ?!
Визнання терристичного утворення як державу це новий рівень війни , коли кількість загиблих виросте на порядок ...
Підтримка США Ізраїля почалась з Кемп Девіду . В тому ж конфлікті за Суецький канал (1953 року) США виступили відкрито проти ізраїльсько-французко-британської коаліції . Тоді канал було визволено, а США з U$$$$$R через ультіматум змусили коаліцію відступити здати його бандитам ...
До речі , тільки 2023/07.10 це єдиний конфлікт на Близкому Сході десь 1948 року , коли США не об"являли ембарго на поставку зброї в регіон .

А крім всього а скільки "допомагали Ізраїлю" в баксах в рік ?! Я не жінка , й не поет -- я сухий технарь -- мене цікавить не "допомога словом" ... А в грошенятах -- а я скажу - 2 млрд. на рік ... Таку ж саму цифру , як Єгіпет . Ви здивованні ? А що значить Єгіпет ? А те , що це була ціна того , що по Кемп-Девіду Ізраїль поступився Сінаєм , який котролював цілих 10 років у перші готелі там саме Ізраїль вибодував . А тепер порахуймо , а скільки тільки США допомогла Україні - а я скажу - 2 млрд , а 25-30 млрд на рік . А скільки ЕС 20 млрд на рік !!!
А йще скажу - скільки США й НАТО танків в Ізраїль постачали ???!!! 0 одиниць . Скільки БТР -- 0 . Скільки БПЛА ? 0 !!!
А ось скільки сумістних розробок , тобто взаємна зацікавленність ...

А головне - я не про подарунки , а про систему , яка запеспечує автономне виживання в оточенні агресивного паталогічного ворога , який постійно півторюю наративи , нібито якби не США \ чи Европа , ми би ....
Почуйте , Ви в традиціях софкоїдов півторююте наративи мертвої вже 35 років країни , а тако ж ісламістів ...
показати весь коментар
14.08.2025 20:31 Відповісти
Спочатку треба пересаджати Зе-владу, та перезапустити всі інституції в країні. Бо все через зельону дупу пропущене.
показати весь коментар
14.08.2025 16:32 Відповісти
Може ми ще й власні ракети маємо самі робити?!
показати весь коментар
14.08.2025 16:34 Відповісти
статевим сракообразом
показати весь коментар
14.08.2025 16:35 Відповісти
Венгрия гарантирует безопасность. Её меморандум 31 год вспоминают.
показати весь коментар
14.08.2025 16:38 Відповісти
лучше бы оружия побольше дали,а то только трескучими надоедливыми фразами **********,сопли жуют который год!
показати весь коментар
14.08.2025 16:46 Відповісти
Про це вже говорили хер зна коли, за цей час можно було сюди стільки зброї нагнати шо був би сталево-шипований медоїд, а медоїда навіть лев боїться, а на парашу дивилися би хай буде як на медвідя, але малайського, а не бурого!
показати весь коментар
14.08.2025 16:50 Відповісти
Без розвиненої економіки сталевий дикобраз - це або вічно на подачках, або на хлібі й воді. Все ж на танки піде, як в совку.
показати весь коментар
14.08.2025 16:56 Відповісти
Так це ж рожева мрія Європи. Сусід-злидень, який за копійки на неї працюватиме і її захищатиме.
показати весь коментар
14.08.2025 17:20 Відповісти
Та й це нереалістично - злидня можна проковтнути, і в результаті не буде кому захищати й їздити працювати. Там мабуть вже давно фінал цього всього прорахували, а тепер мелють аби шо молоти, просто тягнуть час. Сьогодні коаліція охочих, завтра дикобраз, післязавтра колективний дзвінок Трампу, та й так воно потихеньку тягнеться. Зараз ще можна грати, а далі буде видно.
показати весь коментар
14.08.2025 17:39 Відповісти
Ми, європейські країни, будемо під захистом американської парасольки, а Україна хай стане сталевим дикобразом проковтнувши який Москва вже не зможе на нас напасти.(С) Всі європейські політики.
показати весь коментар
14.08.2025 17:08 Відповісти
навіщо свою зброю та армію знищили, розпродали?
маєте, що маєте..
показати весь коментар
14.08.2025 18:06 Відповісти
Поточна лінія зіткнення є відправною точкою для переговорів. (…) -ЦЕ САМЕ ТОЙ ВИПАДОК.КОЛИ В СТАЛЕВОГО ДИКОБРАЗА ВЖЕ ОБРІЗАЛИ ЧАСТИНУ СТАЛІ...ДЕБІЛИ ПЛЯТЬ...
показати весь коментар
14.08.2025 17:08 Відповісти
Ага. Вже стала зеленим недосовком з хуцпатим ішаком біля руля. 😁
показати весь коментар
14.08.2025 17:39 Відповісти
Пока Украина будет бегать стальным дикобразом, теряя свою кровь и колючки в борьбе с кацапским медведем, европейские мартышки будут на пальме сидеть и "потужно" пыхтеть, выражая разные озабоченности, жуя "кокосы" ( бананы на пальмах не растут) ?
показати весь коментар
14.08.2025 17:45 Відповісти
Керманич тільки базікають , а роблять все навпаки.
показати весь коментар
14.08.2025 18:56 Відповісти