5715 посетителей онлайн

Завтра представим план действий правительства, - Свириденко

Свириденко о плане действий правительства

Завтра, 18 августа, будет представлен план действий Правительства - комплексная программа с конкретными мерами и целями.

Об этом сообщила премьер Юлия Свириденко, передает Цензор.НЕТ.

"Наши приоритеты неизменны: укрепление сил обороны, развитие производства оружия, социальная поддержка и программы для ветеранов, помощь прифронтовым регионам и ВПЛ, стабильная экономическая политика, восстановление и энергетическая безопасность. Все, что делаем, направлено на поддержку украинцев", - говорится в сообщении.

Топ комментарии
+12
Чудовий свіжий план кожен день є у зеленського.
показать весь комментарий
17.08.2025 13:04 Ответить
+9
Блаблабла,імітація діяльності,ригозелені тільки гроші можуть у турборежимі красти.
показать весь комментарий
17.08.2025 13:06 Ответить
+7
і ця су ка плани малює бл ..дь! ЗА попередні плани ваші галімі де ЗВІТИ? Ваші ЗЕлені тварі плани грабувати країну
показать весь комментарий
17.08.2025 13:18 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Чудовий свіжий план кожен день є у зеленського.
показать весь комментарий
17.08.2025 13:04 Ответить
На 10 з 10.
показать весь комментарий
17.08.2025 16:07 Ответить
План уряду - дозволити монополістам і далі грабувати людей та отримувати мільярдні хабарі. видно по цінам на ліки,
показать весь комментарий
17.08.2025 13:06 Ответить
Президент обіцяв українцям знижку на ліки в 30%.
От вони і отримали знижку на ліки.
показать весь комментарий
17.08.2025 13:13 Ответить
Вони (монополісти) і є ті українці, на яких "спрямована" підтримка. Бо як назвати підтримкою пенсію в 3500 за 37 років стажу?!
показать весь комментарий
17.08.2025 16:10 Ответить
Блаблабла,імітація діяльності,ригозелені тільки гроші можуть у турборежимі красти.
показать весь комментарий
17.08.2025 13:06 Ответить
комплексну програму з конкретними заходами та цілями

А буде як завжди: єдність, справедливість, незламність, чесність, відкритість, зміцнення, розвиток, оборона, стабільність, безпека бла-бла-бла.
показать весь комментарий
17.08.2025 13:08 Ответить
План уряду залежить від допомоги Заходу
показать весь комментарий
17.08.2025 13:12 Ответить
нудота
показать весь комментарий
17.08.2025 13:17 Ответить
і ця су ка плани малює бл ..дь! ЗА попередні плани ваші галімі де ЗВІТИ? Ваші ЗЕлені тварі плани грабувати країну
показать весь комментарий
17.08.2025 13:18 Ответить
показать весь комментарий
17.08.2025 13:27 Ответить
Кожен новий план робить тільки більш погано простим людям. Ліки та медичні послуги майже недоступні, особливо пенсіонерам. Ціни на їжу це взагалі жах.
показать весь комментарий
17.08.2025 13:32 Ответить
Яка ж таки молодець ця свириденка -- планування планових планів без зупину!
показать весь комментарий
17.08.2025 13:48 Ответить
Чергова корабельна сосна.. Потім послом десь на Кариби. Так, дебільні 73% від 40%, що прийшли на вибори?)))
показать весь комментарий
17.08.2025 13:58 Ответить
кто верит вашим планам, правительству? свора свыней, которые не могут нажраться
показать весь комментарий
17.08.2025 14:04 Ответить
Неплохо бы еще новый учебный план Киевской Школы Экономики представить. Или мадам Свириденко в свободное от работы время там уже лекции не читает и дипломников не консультирует?
показать весь комментарий
17.08.2025 14:05 Ответить
Якесь чмо(вибачте жінки України,у якиж чьоловіки воюють),а це простітутка,яка за великі бабки готова роздвинута ноги.Ну і як цієї с...кі довіряти.
показать весь комментарий
17.08.2025 14:11 Ответить
Сук..., ти краще подивись на ціни в торгівлі, та на рахунки за комуналку. Вона, бл...ь презентує план. Увас один план - лікувальний канабієс у перемішку з кокою.
показать весь комментарий
17.08.2025 14:46 Ответить
Я просто в оху..ном ах.є хто сьогодні при владі в державі. Виродків хоч греблю гати
показать весь комментарий
17.08.2025 14:46 Ответить
Вас зелень плешиву треба пінькаии піздити гнати виганяти курв. Ти на ціни подивися. Тварюкі кончані
показать весь комментарий
17.08.2025 14:50 Ответить
А инфляция,рабочие места,уровень жизни,свобода ведения бизнеса?
Демагогические обороты это не план,это балабольство.
показать весь комментарий
17.08.2025 16:00 Ответить
Не потрібно презентувати, краще щось реально зробити