9341 посетитель онлайн

Кабмин готовит постановление, которое разрешит выезд за границу мужчинам до 22 лет, - Свириденко

Свириденко

До конца недели Кабинет Министров может принять постановление, которое позволит мужчинам в возрасте 18-22 лет выезжать за границу.

Об этом заявила премьер-министр Юлия Свириденко, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на ЛИГА.

Глава правительства уточнила, что это решение будет приниматься на уровне Кабмина и не требует изменений в законодательство.

"Я думаю, что на этой неделе финализируем", - сказала Свириденко, добавив, что детали будут позже.

Напоминаем, с начала полномасштабного вторжения России в Украину действует запрет на выезд из страны мужчин призывного возраста - от 18 до 60 лет. Исключения касаются лишь отдельных категорий граждан.

Топ комментарии
+41
Ні. Просто зменшує протестну масу молоді.

Не можна вмовити, не можна купити,не можна залякати - дай можливість виїхати з країни.

***** робило так само.
показать весь комментарий
18.08.2025 18:18 Ответить
+25
круто! пенсіонерів на фронт а молодиків за кордон! це саботаж!
показать весь комментарий
18.08.2025 18:14 Ответить
+24
Слуги роблять все для Перемоги, *****.
показать весь комментарий
18.08.2025 18:14 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Готовить собі покірний лохторат на слідуючих виборах?
показать весь комментарий
18.08.2025 18:12 Ответить
Ні. Просто зменшує протестну масу молоді.

Не можна вмовити, не можна купити,не можна залякати - дай можливість виїхати з країни.

***** робило так само.
показать весь комментарий
18.08.2025 18:18 Ответить
Слідуючих виборів не буде якщо влада здасть країну. Слідуючі вибори вже буде проводити *****
показать весь комментарий
18.08.2025 18:46 Ответить
Це питання лише часу.У потужного крім відосиків ніякої стратегії і дій в напрямку перемоги.
показать весь комментарий
18.08.2025 19:00 Ответить
Протестувальники , по всій країні , знову вийдуть на протест з картонками ?
Чи їх це влаштовує ...?
показать весь комментарий
18.08.2025 18:13 Ответить
круто! пенсіонерів на фронт а молодиків за кордон! це саботаж!
показать весь комментарий
18.08.2025 18:14 Ответить
Слуги роблять все для Перемоги, *****.
показать весь комментарий
18.08.2025 18:14 Ответить
Хз, на шо банда зегеварская рассчитывает. "Па приколу" уже не пройдет, да и большинство молодежи не вернется даже "после войны".
показать весь комментарий
18.08.2025 18:16 Ответить
от ***** не розумію!!!
звідки цифра 22?
мобілізація з 25!
чи то, що б випускники вузів не розбіглися від тцк?
мародерка свириденка, ти плануєш воювати ще три роки?
дебілка свириденка, твій хазяїн, гундосий зе!скоморох, сьогодні погодиться на капітуляцію!
встигнеш втекти!
показать весь комментарий
18.08.2025 18:18 Ответить
Це щоб менше наріду могло вийти з картонками
показать весь комментарий
18.08.2025 19:07 Ответить
Потужно та незламно.
показать весь комментарий
18.08.2025 18:18 Ответить
плюс буде один ньюанс від погранців, який не буде залежати від віку ))
показать весь комментарий
18.08.2025 18:18 Ответить
Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом.ТП хоть конституцію читала?
показать весь комментарий
18.08.2025 18:19 Ответить
У країні, у якій всі права мають тільки друзі ЗЄ, а всі інші повинні ці права забезпечувати?

Конституцію??? Ту саму, якою ЗЄ підтирається вже 6 років?
показать весь комментарий
18.08.2025 18:24 Ответить
Ні, Конституція України тепер вже набула статусу туалетного паперу яким можна підтертися, тепер офіційно.
показать весь комментарий
18.08.2025 18:24 Ответить
Замість корегування мобілізаційного віку - дозвіл молоді виїжджати за кордон ?!
Якщо всі мовчать - отже підтримують це !
показать весь комментарий
18.08.2025 18:19 Ответить
Список чоловіків, яким можна виїжджати, додається на аркуші форматом А4.
показать весь комментарий
18.08.2025 18:19 Ответить
Такі вже давно виїхали і живуть своє найкраще життя в лондонах і монаках.
показать весь комментарий
18.08.2025 18:21 Ответить
воювати будуть всі! Діти мають відпочити перед навчанням
показать весь комментарий
18.08.2025 18:19 Ответить
Будь-які заборони на пересування - порушення прав людини.
показать весь комментарий
18.08.2025 18:19 Ответить
Про заборону виїзду за кордон теж є постанова,яка по суті фількіна грамота,бо ніяка постанова не може бути головніша за конституцію,чи закон,і підписана вона хер зна ким,тому усі заборони на виїзд за кордон є протизаконним свавіллям ригозеленої мразоти,як і постанова на дозвіл для виїзду за кордон чоловікам до 22 років.
показать весь комментарий
18.08.2025 18:20 Ответить
Нам просто чітко не пояснили, коли Конституція на паузі, а коли ні. Треба самому здогадуватись. )
показать весь комментарий
18.08.2025 18:49 Ответить
по класиці жанру - виїзд може бути дозволений тільки з 37 ми! щоб з них при цифрі 37, в момент злітав нічнопохмільнобарний хмєль і зразу ж в ж оп-у холодом подуло! ))
показать весь комментарий
18.08.2025 18:22 Ответить
Посчитайте, сколько сразу дриснет...
показать весь комментарий
18.08.2025 18:24 Ответить
Давно пора всім охочим не забороняти виїзджати, ба навіть раха собі не дозволяє закривати кордони.
показать весь комментарий
18.08.2025 18:24 Ответить
Як на мене, забороняти треба, коли не оновив дані, не прийшов за повісткою чи штраф від ТЦК отримав, а також, коли вже бойова повістка виписана...
показать весь комментарий
18.08.2025 18:27 Ответить
Логічно. Але коли вже в зсу, то дозволяти треба.
показать весь комментарий
18.08.2025 18:49 Ответить
А з Ізраїля можна в Іран переїхати?
показать весь комментарий
18.08.2025 18:30 Ответить
А з однієї Кореї в іншу, можна?
показать весь комментарий
18.08.2025 18:43 Ответить
А чим чоловіки до 22 років, кращі за чоловіків, яким більше 22 років? Це, вже якась сегрегація.
показать весь комментарий
18.08.2025 18:25 Ответить
Зеленим вже довіри немає, відкривай не відкривай. Уся молодь з цієї зеленої "країни мрій" ноги зробить і ніколи не повернеться.
показать весь комментарий
18.08.2025 18:28 Ответить
Яка ж мерзота продажна при владі Значить 50+ і навіть 60= нехай воюють,а молоді бикі гуляють. Пожалійте своїх батьків. В сіті ормія воює в 20--40 років,а в нас ****** поклали на захист держави на хворих дідів
показать весь комментарий
18.08.2025 18:29 Ответить
Это правильно. Воевать должны те у кого жена и 2 детей, и в придачу пару родителей которых нужно содержать учитывая наши пенсии, а не молодеж. Да и в метро по дороге на работу из легче отловить, чем этот молодняк быстро бегающий. Это же логично. Не понимаю почему все так раздражены )) Все пока укладывается в логику принятых решений последних 4х лет. Полет нормальный, можно отстегнуть ремни и закурить)
показать весь комментарий
18.08.2025 18:34 Ответить
На фоні коли не хватає людей ні на фронті ні в тилу, випустити за кордон здорових мужиків це геніальна ідея. Таке можна зробити тільки коли влада задумала піти на капітуляцію. Тоді вже відкривай кордони і випускай всіх а не вибраних
показать весь комментарий
18.08.2025 18:40 Ответить
Ну откроют, и кто поедет?
У кого "броня" или документы в порядке останутся, их и дома не плохо кормят. Военные не побегут, они в окопах. Дезертиры не поедут. Их при засвете на границе хлопнут по статье. Кто поедет?
показать весь комментарий
18.08.2025 19:19 Ответить
Чергова диверсія проти обороноздатності України. Всі ці піонери мають паяти дрони для фронту!
показать весь комментарий
18.08.2025 18:41 Ответить
Те платы автомат в Китае паяет.
показать весь комментарий
18.08.2025 19:16 Ответить
Кордон зачиняють на в'їзд під час війни, під час проведення геноциду на виїзд.
показать весь комментарий
18.08.2025 18:41 Ответить
Після продуктивної зустрічі єрмака із студентами, останніх вирішили звабити виїздом за кордон
показать весь комментарий
18.08.2025 18:42 Ответить
Єрмак, на зустрічі зі студентами, побачив, що студенти послали їх на йух і з ними не домовитись, тому вирішили відкрити кордони та позбутися їх у такий спосіб
показать весь комментарий
18.08.2025 18:43 Ответить
Євреї зачищають Україну від населення, хто залишиться?
показать весь комментарий
18.08.2025 18:44 Ответить
Нагадуємо, з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну діє заборона на виїзд із країни чоловіків призовного віку - від 18 до 60 років. Винятки стосуються лише окремих категорій громадян.

Яким законом регламентується ця заборона? Чи вони там думають, що своє сміттєві постанови так і будуть на раз-два клепати?
показать весь комментарий
18.08.2025 18:46 Ответить
Це не законно та не справедливо, що одним можна виїхати, а іншим ні
показать весь комментарий
18.08.2025 18:46 Ответить
Імператор наказав - кабмін виконав - видав указ. Частина рабів виведена з рабства.
показать весь комментарий
18.08.2025 18:48 Ответить
Хоча людина від народження є вільною. І ніхто не в праві вирішувати що їй робити проти її волі.
показать весь комментарий
18.08.2025 20:00 Ответить
Ой, я вас прошу, кому треба, ті і так туди-сюди шастають.
показать весь комментарий
18.08.2025 18:51 Ответить
Кількість населення в країні ще більше зменшиться, бо ці молоді чоловіки до 22 років назад в Україну не повернуться.
показать весь комментарий
18.08.2025 19:01 Ответить
Зермаки свідомо розвалюють Україну
показать весь комментарий
18.08.2025 19:04 Ответить
Нахер они там кому нужны. У пана тачку катать по жаре. Или все они айтишники в Силиконовую долину ломанутся.
показать весь комментарий
18.08.2025 19:14 Ответить
А тут кому вони потрібні чи якісь перспективи є? Чи можна бізнес нормально вести, коли вся країна прострілюється? Так як ви пишите, то пишуть в основному тоді, коли самі нічого більше в житті не вміють. А чим і кому займатися - то справа кожної людини. Прям цілий Світ заздрить українцям - тому і кордони зачинені, бо понаїдуть багато бажаючих освічених громадян Британії аба Франції і заберуть роботу в українця
показать весь комментарий
18.08.2025 19:31 Ответить
Брехня. Потрібні, ще й як. Роботи повно, було б бажання. Купа інтеграційних курсів, вивчення мови, адаптація. При зєвладі прогресивна молодь в Україні непотрібна. Схоже дійсно таким чином хочуть злити найбільш непокірних і незгідних з курсом зеленого скомороха.
показать весь комментарий
18.08.2025 20:27 Ответить
показать весь комментарий
18.08.2025 19:06 Ответить
Ви курва довбні ви що **** вичворяєте дибіли
показать весь комментарий
18.08.2025 19:12 Ответить
Дуже далекоглядно(((
показать весь комментарий
18.08.2025 19:17 Ответить
Все для фронту, все для перемоги… рашки
показать весь комментарий
18.08.2025 19:30 Ответить
Та вже відпускайте всіх.
Нехай у країні залишаться тільки таксисти, шинкарки та базарні хабалки.

А от тоді можна хоч вибори у смартфоні проводити, хоч розігнати к **** антикорупціцні органи, хоч зробити себе пожиттєвим почесним президентом, як *****.

Це було б хоча б чесно - хто може, тікайте, а невдахи хай пожинають плоди свого дебілізму.
показать весь комментарий
18.08.2025 19:45 Ответить
Чернишову з мінєдічем пришили обрізане,та змінили дату народження?
показать весь комментарий
18.08.2025 19:45 Ответить
Робочих рук в Державі катастрофічно не вистачає, а кабмін працює на кремлівську гебню! Осінь наближається; кияни, готуйте саджанці каштанів до висадки.
показать весь комментарий
18.08.2025 20:31 Ответить
Ви комундрист? Це їм завжди не вистачало робочих рук задарма. Навіть худобі створюють умови. Створіть, і будуть робочі руки.
показать весь комментарий
18.08.2025 21:05 Ответить
пздць
Тепер хер звільнять і в 60 років.
показать весь комментарий
18.08.2025 20:48 Ответить
В час війни??????
показать весь комментарий
18.08.2025 21:26 Ответить
Для виїзду за кордон потрібен лише загран паспорт.
Судячи з того , що тут коїться українцям треба для того, щоб вижити або виїзджати, або озброюватися.
показать весь комментарий
18.08.2025 21:28 Ответить
Це бездарне рішення. Кого будемо бусіфікувати в найближчи роки? Діди вже закінчиються.
показать весь комментарий
18.08.2025 21:49 Ответить