11060 посетителей онлайн
15 296 29

Уничтожение российского катера авиационной ракетой вблизи оккупированного Железного Порта на Херсонщине: "Пятеро кацапов ликвидированы". ВИДЕО попадания

Украинские воины из ГУР МО Украины уничтожили авиационной ракетой катер оккупантов в море вблизи оккупированного Железного Порта на Херсонщине.

Как сообщает Цензор.НЕТ, видеозапись момента попадания ракеты во вражескую цель опубликована в соцсетях.

"В результате операции ГУР МО Украины в Черном море неподалеку т.о. Железного Порта Херсонской области ракетой воздушного базирования уничтожен катер рашиков. Все пятеро кацапов ликвидированы. Нанести высокоточный удар ракетой удалось благодаря лазерной подсветке с дрона, который также зафиксировал успешное уничтожение военного катера с московитами", - говорится в комментарии к видео.

Топ комментарии
+20
Красиво! Так їм, браконьєрам!
показать весь комментарий
21.08.2025 10:06 Ответить
+17
Навігація закрита. Штраф - ракета в борт.
показать весь комментарий
21.08.2025 10:11 Ответить
+13
Потрібно в усіх новинах та ресурсах називати кацапів кацапами. Не росіянами, рускіми а саме кацапами.
показать весь комментарий
21.08.2025 10:28 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Красиво! Так їм, браконьєрам!
показать весь комментарий
21.08.2025 10:06 Ответить
А ти помітив - кацапи, навіть не сіпалися... Їм, мабуть, сказали, що "хахляцкая авиация унчтожена полнастью...", і вони повірили... Тому думали, що "в воздухе - сваи"...
показать весь комментарий
21.08.2025 10:29 Ответить
Я тебе помітив..Як ся маєш?
показать весь комментарий
21.08.2025 11:06 Ответить
Навігація закрита. Штраф - ракета в борт.
показать весь комментарий
21.08.2025 10:11 Ответить
Добре, що всі вижили...
показать весь комментарий
21.08.2025 10:13 Ответить
показать весь комментарий
21.08.2025 23:17 Ответить
Давно про Байрактар нічого не чутно було
показать весь комментарий
21.08.2025 10:19 Ответить
Байрактар - специфічна техніка, яка, на жаль, може працювати в основному в умовах відсутності ешелонованого ППО та РЕБ-у. Турки, коли її створювали - не здогадувались, що буде навіть в 2022 році. А також ніколи не воювали нею проти справжніх армій (ну не рахувати ж такими "армію" Асада чи "армію" Пашиняна). Ну а проти папуасів типу "засрашинці зразка весни 2022 року" - воно добре працювало, поки засрашинці не підтягнули перевірене військове ППО ближньої дії (типу шилок, ОС, ТОР-ів тощо), не налагодили систему РЕР/РЕБ і не почали збивати Байрактари пачками.
показать весь комментарий
21.08.2025 12:26 Ответить
"Байрактар" уже застарів... За такого рівня засобів РЕБ, вигідніше спростить виробництво, і замість одного БПЛА, який, з високою вірогідністю, може буть збитий, запускать кілька "одноразових"...
показать весь комментарий
21.08.2025 15:06 Ответить
їх мабудь в первісному варіанті і турки перестали випускати, бо досвід цієї війни вказав недоліки цих БПЛА, хоча впевнений вони його доопрацьовують і готують нові моделі
показать весь комментарий
22.08.2025 10:24 Ответить
От то порыбачили кацапы теперь не они рыбу а рыба их жрать будет...
показать весь комментарий
21.08.2025 10:26 Ответить
Потрібно в усіх новинах та ресурсах називати кацапів кацапами. Не росіянами, рускіми а саме кацапами.
показать весь комментарий
21.08.2025 10:28 Ответить
Або рашистами,було раніше визначення,що таке "рашизм".
показать весь комментарий
21.08.2025 11:59 Ответить
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B0%D1%88%D0%B8%D0%B7%D0%BC "Рашизм", - Матеріал з Вікіпедії - вільної енциклопедії.
показать весь комментарий
21.08.2025 18:07 Ответить
Рыбалка не удалась. Вся рыба перепугалась и ушла на дно. Вместе с "рыбаками".
показать весь комментарий
21.08.2025 10:35 Ответить
Чому відео так різко зупинили?
показать весь комментарий
21.08.2025 10:48 Ответить
кобзон під водою забороняє знімати...
показать весь комментарий
21.08.2025 10:53 Ответить
Під водою хор АлександровА роздає квітки.
показать весь комментарий
21.08.2025 13:19 Ответить
А кройцер "мацква" исполняет трансфер...
показать весь комментарий
21.08.2025 13:43 Ответить
Тема сисек не раскрыта!..
показать весь комментарий
21.08.2025 23:18 Ответить
Ну, шо, хлопці? Бичок клює?
показать весь комментарий
21.08.2025 10:56 Ответить
Вони зневірились у бичках і вирішили перевірити акваторію на наявність крабів, лангустів та омарів...
показать весь комментарий
21.08.2025 12:28 Ответить
Прилетела "Чунга-Чанга"!
показать весь комментарий
21.08.2025 12:29 Ответить
а що, Кримський міст уже наш??? Це найбільш затребована воєнно- транспортна логістика орків; а в Буданова що, відпустка по вагітності???? І це - не питання!!!!
показать весь комментарий
21.08.2025 13:57 Ответить
Мені одному здасться, що цього разу мєхвод не втік?
показать весь комментарий
21.08.2025 14:17 Ответить
На білому катері до ібеної матері. Це їм за Залізний Порт і Більшовик!
показать весь комментарий
21.08.2025 15:32 Ответить
На "Маскву" пополнение повезли.
показать весь комментарий
21.08.2025 16:29 Ответить
Шкода що результат не показали...
показать весь комментарий
21.08.2025 16:37 Ответить
О! У крабів настав довгожданий День Ситого Черева!
показать весь комментарий
21.08.2025 20:50 Ответить