9202 посетителя онлайн
9 209 77

Россияне признали, что не смогут установить марионеточное правительство в Киеве, - Вэнс

вице-президент США Венс

Вице-президент США Джей Ди Вэнс заявил, что Россия понимает, что ей не удастся установить марионеточное правительство в Украине. Также, по его словам, россиянам пришлось смириться с тем, что Украина "будет иметь территориальную целостность".

Об этом Вэнс заявил в интервью NBC Meet the Press, сообщает Цензор.НЕТ .

По словам вице-президента США, Россия не согласилась уступить во всех своих условиях, которые она ставила в начале войны, но в некоторых вопросах россияне "проявили готовность к гибкости".

"Я не говорил, что россияне уступили во всем. Но они уступили в признании того, что Украина будет иметь территориальную целостность после войны. Они признали, что не смогут установить марионеточный режим в Киеве, это было главным требованием в начале", - сказал Вэнс.

"Они(россияне,- ред.) действительно проявили готовность к гибкости в отношении некоторых своих основных требований. Они обсудили, что необходимо для прекращения войны",- заявил американский политик.

Топ комментарии
+13
Венс молодий перспективний мудак, готовий лизати хоч аль-Каєді якщо накаже крашене чепушило...
показать весь комментарий
24.08.2025 18:24 Ответить
+13
Та вже є маріонетки: вся зебанда в повному складі)))
показать весь комментарий
24.08.2025 18:25 Ответить
+6
А шо такоє? Венс визнав що ось-ось йому треба знову вже превзуватися? Або як мінімум стати респом рейганістом ?

Годинник наближає кінець канікул парламенту.
показать весь комментарий
24.08.2025 18:14 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Невже почтнає доходити?
показать весь комментарий
24.08.2025 18:03 Ответить
Весну, як молодому та перспективному політику, на відміну від рудого маразматика, варто було б подумати що він може одержати від України і зробити для неї.

.
показать весь комментарий
24.08.2025 18:19 Ответить
Венс молодий перспективний мудак, готовий лизати хоч аль-Каєді якщо накаже крашене чепушило...
показать весь комментарий
24.08.2025 18:24 Ответить
чепушила , ЯК ТАРАН , привели своїми грошима силіконові яйцеголові , а Венс одним з них вирощений майбутній лідер від них. Друга справа, їм не вдалося відірвати США від Європи за задумкою МАГА , й заволодіти розумом прореспівських виборців ...
Вони запевнили Трампа, що для нього гарним піаром проти демів буде обіцянка розкриття історії з Ептштейном , а він там не засвітиться абсолютно ...А тепер сама Тейлор Грін ( треба ж таке теж майже ЗЕ)-ГРІН - вона стала головною вбивчою торпедою для Трампа у цій справі.
А шо лишається ВЕНСУ? мати надію на підтримку республіканців у широкому сенсі - бо до Палати більшістю їм треба прийти разом у 2026му
показать весь комментарий
24.08.2025 19:17 Ответить
Венс із тих, про яких кажуть, в очах темна водиця. Придивіться. Там якесь приховане психічне захворювання. Він соціопат і ймовірно психопат. Таких на гарматний постріл не можна до влади допускати. Я б таким навіть права на керування автомобілем не давав. Яскравий символ деградації США.
показать весь комментарий
25.08.2025 11:11 Ответить
ну якщо в ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ України звучать слова про МАРІОНЕТКОВИЙ режим від недавнього послідовного знищувача ЄДНОСТІ ЄВРОПИ в боротьбі з війною хйла .... то це вже щось таки обнадійливе - він же не маразматик ще ...
показать весь комментарий
24.08.2025 18:20 Ответить
Кацапи побалакали але не про закінчення війни
показать весь комментарий
24.08.2025 18:03 Ответить
❗️Зрештою українці самі вирішать, де провести територіальні межі в їхній країні, - Венс
показать весь комментарий
24.08.2025 18:04 Ответить
⚡️Росіяни визнали, що після війни Україна матиме територіальну цілісність - Джей Ді Венс
показать весь комментарий
24.08.2025 18:05 Ответить
Вопрос не в отсутствии марионетки на Банковой, вопрос, кто её за ниточки дёргает.
показать весь комментарий
24.08.2025 18:07 Ответить
Мозги себе купить или больше на выборы не ходить, раз их купить негде.
показать весь комментарий
24.08.2025 18:13 Ответить
Нет, это у вас в голове не хватает.
показать весь комментарий
24.08.2025 18:16 Ответить
показать весь комментарий
24.08.2025 18:26 Ответить
😂
показать весь комментарий
24.08.2025 18:56 Ответить
Не збираюся втручатися у вашу розмову, панове, але просто заради наукової точності. Той хто зробив цей мем - теж без мозку. Медузи з'явилися 500 млн. років тому. 650 млн. років назад не було ще навіть едіакарської фауни, від якої не залишилося нікого. Вона існувала з 635 млн. і повністю вимерла до 541 млн. років тому. Це не занудство . Це заради просвіти .
показать весь комментарий
24.08.2025 18:56 Ответить
Я за точность этих сроков не ручаюсь, т.к. свечку над медузами в те времена мне держать не пришлось по уважительным причинам.
показать весь комментарий
24.08.2025 18:58 Ответить
Ніяка поважна причина нічого не варта без довідки, а вашу довідку я не бачив.
показать весь комментарий
24.08.2025 19:18 Ответить
показать весь комментарий
24.08.2025 21:26 Ответить
А, якщо таким чином, то тоді, так, звичайно. Усі питання знято.
показать весь комментарий
24.08.2025 22:40 Ответить
це про русню ?
показать весь комментарий
24.08.2025 18:57 Ответить
Зеленський нагородив сенаторів США, які ініціювали санкції проти РФ
показать весь комментарий
24.08.2025 18:07 Ответить
🤣🤣🤣 Так встановили ж в 2019 - му....
показать весь комментарий
24.08.2025 18:07 Ответить
хто курує ?
показать весь комментарий
24.08.2025 18:09 Ответить
Спитай у козиря...😡
показать весь комментарий
24.08.2025 18:25 Ответить
а козиром хто керує
показать весь комментарий
24.08.2025 18:32 Ответить
Джей Ді Венс, хто підкине нову погремуху цього клована? Пам'ятаю, що почиталось на Діджей... а далі чи то Віник...?
показать весь комментарий
24.08.2025 18:09 Ответить
Дальше больше.. З Днем Незалежності!!!
показать весь комментарий
24.08.2025 18:10 Ответить
чекай , я ще не п'яний
показать весь комментарий
24.08.2025 18:12 Ответить
Шо ж кацапи визнали - коли лізуть в Україну?
показать весь комментарий
24.08.2025 18:14 Ответить
"Обговорили" з ким?
показать весь комментарий
24.08.2025 18:14 Ответить
А шо такоє? Венс визнав що ось-ось йому треба знову вже превзуватися? Або як мінімум стати респом рейганістом ?

Годинник наближає кінець канікул парламенту.
показать весь комментарий
24.08.2025 18:14 Ответить
В часи розгулу МАСКА з програмою MAGA 20% респівських виборців підтримували допомогу Україні а зараз 51% ...
показать весь комментарий
24.08.2025 18:17 Ответить
Тобто, до цього часу був
маріонетковий уряд?
Бо багато з тих, хто тут пукає
за колишніх, цього й не знає.
Так, оберемо новий уряд,
все , як пуцька хоче, новий
і бандерівський, а не цих росмовних пердунів,
що завжди маріонетками були.
показать весь комментарий
24.08.2025 18:17 Ответить
ти ту на бабло допомоги ПАРТНЕРІВ чи на власне офшорне зЄмародерату?
показать весь комментарий
24.08.2025 18:22 Ответить
ту ті ту ту.
і до побачення.
показать весь комментарий
24.08.2025 18:23 Ответить
тебе запустив Єрмак в переддні триріччя заходу танків рашки з ініціалами недогаранта?
показать весь комментарий
24.08.2025 18:30 Ответить
Вже встановив на захопленній території, а так планує роботи і надалі, продвигаючись вперед, що змушує Зеленського змінювати територіальні громади. Ліквідовуючи захопленні і створюючи нові.
показать весь комментарий
24.08.2025 18:17 Ответить
не переживай так!
це - врємєнно

рашка гнила зсередини

.
показать весь комментарий
24.08.2025 18:22 Ответить
Це вiн на що натякае, - Украiна це Киiв в нових "реалiях" i не бiльше?
показать весь комментарий
24.08.2025 18:24 Ответить
Та вже є маріонетки: вся зебанда в повному складі)))
показать весь комментарий
24.08.2025 18:25 Ответить
це банда младоПР агента кремля ЯНУКОВИЧА. А зЄ-то тестовий шоу лідер з компроматним бекграундом, в чому близький до історії виборів президента в США ...
показать весь комментарий
24.08.2025 18:37 Ответить
не забуваймо ж, що Дмитро Разумков ( політтехнолог ПРиходу Буратіно до влади ) був за Яниковлади головою команди МЛАДОРЕГІОНАЛІВ .
показать весь комментарий
24.08.2025 18:56 Ответить
дали трохи порулити папі Карло Бєні його з його любимим адвокатом Андрюшкою, а потім в Омані замінили на другого Андрюшку Ларьочника, , на которого ПРисадили вовку ще в його коротке керування ІНТЕРОМ декілька місяців 2012 року (кремлівським каналом). Уявіть ЯК ЗАДОВГО готували цей проект, ще навіть Трампа не вели на президентство . Потім квартальщиків посадили на бабло БЄНІ , дали йому серіал крутити зі СЛУГОЮ й пашло - пайєхало
показать весь комментарий
24.08.2025 19:01 Ответить
Так, разумков триндів нон-стоп, бо ******* не може двох слів грамотно скласти.
показать весь комментарий
24.08.2025 20:56 Ответить
Ти мавпа іди лижи своєму Петі його шоколадну дупу ;;;
показать весь комментарий
25.08.2025 12:09 Ответить
Там про все же домовлено. Інтереси українців, держави Україна і її майбутнього, не враховано
показать весь комментарий
24.08.2025 18:40 Ответить
Да врут они...
показать весь комментарий
24.08.2025 18:50 Ответить
Навідь дебіл Венс, у якого тільки одна ізвіліна, і та між ягодиць, догодався після мозгового штурму, чи, якщо точніше у Венса, приступу діареї, що кацапи не змогли в Киеві поставити маріонетковий прокацапськиу уряд.
показать весь комментарий
24.08.2025 18:54 Ответить
Змогли ще в 2019. Дебіл венс не в курсі просто.
показать весь комментарий
24.08.2025 20:57 Ответить
ой яка чудова інфа ,як шо це правда , тепер хай уйо* ують за свій поребник ,і готуються відалатити репарації ,кожній родині , хто постраждав від цієї рускоукраїнської війни !!!
показать весь комментарий
24.08.2025 18:54 Ответить
Тепер вже не зможуть , тому що між нами і кацапами тепер - багато крові .. Річки крові !!
І ігнорувати цей факт , забути все - вже не вийде ..
А якби не затіяли війну то згодом все могло б бути .
показать весь комментарий
24.08.2025 19:07 Ответить
Ти ще скажи, що це така поступка від кацапів - не встановлювати маріонеткову владу в Україні!
Клоун з підфарбованими очима!
показать весь комментарий
24.08.2025 19:11 Ответить
___КОНСТИТУЦИЯ____УКРАИНЫ.____..
СТАТЬЯ - 1.

УКРАИНА есть суверенное и независимое, демократическое, социальное, правовое государство.
.
СТАТЬЯ - 2.
Суверенитет Украины распространяется на всю ее территорию.
Украина является унитарным государством. Территория Украины в пределах
существующей границы ___ЦЕЛОСТНА и НЕПРИКОСНОВЕННА___.
.
показать весь комментарий
24.08.2025 19:30 Ответить

Навіть не зрозуміло, що тут і на що міняти?
Всі ці землі вони суверенні українські і не продаються!
показать весь комментарий
24.08.2025 19:50 Ответить
А як щодо відповідальності московської орди та її ватажка за злочини, скоєні в Україні?
показать весь комментарий
24.08.2025 20:51 Ответить
Лапшу з вух зніми. Кацапи завжди на це ставлять. В 2019 профінансували виборчу компанію Зеленского. І пречудово домовились. Нормандія + Оман. Але Вийшли протести "Ні капітуляції", і Зеля засцяв повноцінного Майдану. Як Пуйло тоді сказав - "Зєлєнскій іспугался націстов".
показать весь комментарий
24.08.2025 22:14 Ответить
проте в штатах їм це вдалося
показать весь комментарий
25.08.2025 08:01 Ответить
сша не здатні тиснути на ка*апію, ТІЛЬКИ випрошувати назад проєкт "сахалін-1"- це зрозуміло ВСІМ!!!!! НЕ здатні сша тиснути і на Україну!!!!!!! Патова ситуація!!!!!!!!!!! Через рік республіканці програють проміжні вибори - почнеться імпічмент трампу, через два роки республіканці повністю програють чергові вибори і почнуться вибачення в стилі клінтона.
Українцям своє робити: якщо припиняються обстріли - вибори і єдина гарантія безпеки - це ЗСУ!!!!!!!!!! Для утримання ЗСУ великий бізнес і середній повинні платити податки в бюджет , а не в офшори!!!!!!!!! Це повинно контролювати суспільство - маріонетки заходу: набу, сап, вакс це робити не будуть, перед ними захід поставив зовсім інші завдання - в стилі рекету 90-х віджимати дохідний бізнес на користь наглосаксів!
показать весь комментарий
25.08.2025 09:23 Ответить
москалоті повністю вистачає гібридного реZEдента з абсолютною владою, якої не було у жодного попередника.
показать весь комментарий
25.08.2025 09:39 Ответить
Венсові таки не пощастило, разом з Московським Мордором, щодо України. Та ось Путлерові щодо Венса дуже пощастило: у антирейганівських "сша" встановлено справжній маріонетковий режим Москви. У найкращому, найблагороднішому становищі перебуває УКРАЇНА, яка ніде в світі не бажає витворювати маріонеткові режими, навіть навколо Москви, де з десяток областей, з населенням під 40 млн. й територією бл. 1 млн.кв.км, могли б стати нормальною, мосугрофінською державою, але на перешкоді цьому вже двісті років стоять "сша", Франція, Англія, Німеччина..., найбільше - "сша".
показать весь комментарий
25.08.2025 09:43 Ответить
Вони це визнали в кінці березня 2022-го і 2 квітня проявили акт доброї волі.
показать весь комментарий
25.08.2025 09:52 Ответить
Хто вбив у голови цих неосвічених пройдисвітів, що політика -- це балаболство...?
показать весь комментарий
25.08.2025 10:08 Ответить
вони його в 19му встановили, якщо ще не в 14му. шоколадному поцу привіт
показать весь комментарий
25.08.2025 11:06 Ответить
https://regionews.ua/ukr/dossier/zaluzhnyy-valeriy-fedorovich-29012024

У листопаді цього року будуть проміжні вибори в деяких штатах, в яких завжди вигравали республіканці. Сто відсотків, що республіканці програють. Почнеться гойда в сша!!!!!! фсб готуються до цього? Безсумнівно!!!!!!
А нам своє робити!
Багато маніпуляцій на цій війні, багато намагань перерозподілити власність і в Україні, і того ж самого північного потоку!!!!!!
АЛЕ це тест - українці бачать і розуміють, КОГО і ЩО насправді цікавить!!!!!!!!! Війна закінчиться і не довго залишилося чекати, тому що у ка*апії немає спроможностей воювати вічно - китай її використовує так само, як і нас наглосакси!!!!!!!
Зараз тест для справжнього лідера України!!!!!! Хто збереже життя українців по максимуму, той і буде правити Україною! Без українців України не буде!!!!!!
Порох організував Іловайськ, донецький аеропорт, - повністю провалився на виборах 2019.
Залужний з наглосаксами після Соледару, Бахмуту, Авдіївки Україну не отримає!!!!!
БЕЗ українців України не буде (буде малока*апія - венс цього хоче?!)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Так що, берегти українців потрібно! Якщо Україну хочуть - малока*апи воювати за захід, однозначно, не будуть!!!!!!!!!
показать весь комментарий
25.08.2025 11:34 Ответить
у нього не тільки погляд рибячий але і мозок теж рибячий
показать весь комментарий
25.08.2025 11:51 Ответить
тут особо думати не потрібно - кордони 1991, репарації за кожну зруйновану хату, нюрнберг проти кожного свинособаки яка заходила на нашу територію
показать весь комментарий
25.08.2025 11:56 Ответить
Венс, краще помовч...
показать весь комментарий
25.08.2025 12:31 Ответить
Ми ще цього маріонетку найвеличнішого здихатися на можемо.
показать весь комментарий
25.08.2025 12:37 Ответить
Венс новая секретутка *****, вместо говорящих усов.
показать весь комментарий
25.08.2025 12:49 Ответить
Венс https://hromadske.ua/heopolityka/250203-vens-telefonuvav-zaluznomu-pislia-svarky-iz-zelenskym-u-bilomu-domi-ale-toy-vidmovyvsia-vid-rozmovy-media телефонував Залужному після сварки із Зеленським у Білому домі, щоб знайти альтернативу українському президентові. Однак посол України у Великій Британії відмовився від розмови. Про це пише Guardian.
«Багато його прихильників не розуміли, чому він це зробив. Але це була його принципова позиція: Україна зазнала приниження, і ми маємо бути єдиними», - пояснив співрозмовник видання.
показать весь комментарий
25.08.2025 14:20 Ответить