3814 посетителей онлайн

Навроцкий наложил вето на закон о помощи беженцам из Украины

Кандидат в президенты Польши Кароль Навроцкий

Президент Польши Кароль Навроцкий наложил вето на закон, который регулировал предоставление помощи украинским беженцам.

Об этом сообщает Onet, информирует Цензор.НЕТ.

Навроцкий объяснил, что за более чем три с половиной года полномасштабной войны РФ стратегические интересы Польши не изменились, а Россия остается самой большой угрозой безопасности. Однако, по его мнению, значительно изменились финансовая ситуация и общественные настроения в стране.

"Закон о помощи гражданам Украины, который я получил, не вносит поправок, по которым шла публичная дискуссия. Я считаю, что выплаты 800+ должны получать только те украинцы, которые принимают вызов работать в Польше", - подчеркнул президент.

Новая редакция закона предусматривала продление временной защиты для украинцев до 4 марта 2026 года. Навроцкий добавил, что ключевым является достижение социальной справедливости, чтобы польские граждане оставались наравне с украинскими гостями.

"Для меня это принципиальный вопрос, поэтому я не подписал закон о помощи гражданам Украины в таком виде", - отметил он.

Топ комментарии
+44
З моменту блокування українського кордону польськими "фермерами" закликаю українців покинути Польшу. Польська молодь масово працює на Заході. Працювати і вчити мову потрібно там де до тебе ставляться краще і не мають "історичних претензій". Немає сенсу виконувати для поляків примітивну роботу якою самі поляки гидують. Це втрата часу і років життя які можна витратити з більшою користю для себе.
показать весь комментарий
25.08.2025 13:33 Ответить
+12
Хтось очикував від цього польського уйобіка шось інше? Дарма.
показать весь комментарий
25.08.2025 13:31 Ответить
+12
Навроцький рідкісна потвора. Замість допомоги він ставить палки у колеса Україно- польських відносин.!!!
показать весь комментарий
25.08.2025 14:11 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Все вірно!
показать весь комментарий
25.08.2025 13:25 Ответить
Виходять на арену королі!
показать весь комментарий
25.08.2025 13:28 Ответить
Виходять на арену циркачі.
Куди поіхав цирк?
Цирк повернувся!
показать весь комментарий
25.08.2025 15:12 Ответить
Якби то королі! Виходить дрімуче бидло яке проголошує себе "королями" і "самодєржцамі" і створює диктатури!
показать весь комментарий
26.08.2025 01:00 Ответить
Хтось очикував від цього польського уйобіка шось інше? Дарма.
показать весь комментарий
25.08.2025 13:31 Ответить
Ащо ти хотів протікало багато непотрібу бомжі кацапи цигани працювать не хочуть а допомогу дай за три роки можна польську мову досконало вивчити і працювать а не ходить поберушками та в соцсітях зависають дочка з дітьми у кінці лютого 22поїхала бо дуже Дніпро били а у травні вернулась робила з онукою двірниками отримували з п а типа подруга ніде не пішла робить брудна робота не по ній а мови не зна і української досі сидить.
показать весь комментарий
25.08.2025 13:42 Ответить
Сергей Оберемок
Чомусь згадуються лише українці.
Це в поляків в генах.
показать весь комментарий
25.08.2025 15:39 Ответить
Українці в Польщі сформували майже 328,6 млрд злотих ВВП у 2022-2025 роках, тоді як розмір польської допомоги біженцям та Україні склав 40,3 млрд злотих - у 8 разів менше. Про це пише видання Рostpravda з посиланням на звіт Агентства ООН у справах біженців УВКБ ООН та компанії Deloitte.
показать весь комментарий
25.08.2025 17:06 Ответить
Польський «уйобок» президент Польщі, і опікується в першу чергу інтересами поляків, спонукає українців працювати, а не сидіти на соцвиплатах
показать весь комментарий
25.08.2025 14:25 Ответить
Кацап в курсі скільки пененз податками сплатили українці в Польші за 2024 рік і скільки Проьша витратила на підтримку українців в Польші?
показать весь комментарий
25.08.2025 16:31 Ответить
Поляки дуже активно заробляють на війні в Україні. Дешева робоча сила, дотації, заміна зброї на ******* і відправка в Україну хламу який не потрібно утилізовувати, виплати з ЄС, логістика, виготовлення товарів які Україна змушена купувати. А ще ми продаємо дешево збіжжя, яке польські фермери оформляють як "своє виробництво" на яке отримують дотації з ЄС і постачаємо дешеву сировину для їх промисловості. Це ж для них джекпот! І замість вдячності і співчуття що ми чуємо? "Українська курва", "Волинська різня", "Бандєри".., Так ми вже це чули ... в Донецьку від кацапів...
показать весь комментарий
25.08.2025 20:20 Ответить
А цей "уйобок" тобі щось винен?
показать весь комментарий
25.08.2025 15:43 Ответить
Мені ні, та і не бігав я з Києва нікуди. А тобі, кацап?
показать весь комментарий
25.08.2025 16:33 Ответить
А ниєш ніби винен.Ти мене кацапом назвав?Ти просто смішний шмат лайна
показать весь комментарий
25.08.2025 16:43 Ответить
Шмат лайно то є твій тато, та мати.
Де ти, кацап, породжений лайном, побачив з мого боку якесь ниття?
показать весь комментарий
25.08.2025 16:50 Ответить
Ти напевно себе мужнім відчуваєш коли всіх кацапами називаєш?Підозрюю що ти з "свободи".Їхній стиль-пафосний та гучний але порожній
показать весь комментарий
25.08.2025 18:26 Ответить
Стурбований?
показать весь комментарий
25.08.2025 18:36 Ответить
"Свобода" це не корумповані холуї Льовочкіна Тягнибок та Кривицький (Пупс). Це мільйони справжніх патріотів України які мужньо і героїчно воюють та докладають сил для перемоги. Це твій стиль "пафосний та гучний, але порожній" як все у кацапів.
показать весь комментарий
25.08.2025 20:28 Ответить
Свобода але інша свобода?
показать весь комментарий
25.08.2025 20:42 Ответить
Та завдяки розумово відсталим у розвіику *********, дивлюсь на цю паскуду з травня 2019 року.
показать весь комментарий
25.08.2025 18:26 Ответить
З моменту блокування українського кордону польськими "фермерами" закликаю українців покинути Польшу. Польська молодь масово працює на Заході. Працювати і вчити мову потрібно там де до тебе ставляться краще і не мають "історичних претензій". Немає сенсу виконувати для поляків примітивну роботу якою самі поляки гидують. Це втрата часу і років життя які можна витратити з більшою користю для себе.
показать весь комментарий
25.08.2025 13:33 Ответить
Ідіот
показать весь комментарий
25.08.2025 13:53 Ответить
Це твоє призвіще чи ім'я?Прикольне...
показать весь комментарий
25.08.2025 17:08 Ответить
З двох перших слів - Навроцький наклав - подумав що руки. Виявилось живучий.
показать весь комментарий
25.08.2025 13:40 Ответить
Руки на себе не наклав, а от чергову купу лайна таки наклав.
показать весь комментарий
25.08.2025 13:53 Ответить
навроцький= орбан, фіцо, сіярто , ле пен --- пуйло .
показать весь комментарий
25.08.2025 13:47 Ответить
Одні вороги навкруги,одна ти в білому!!!!
показать весь комментарий
25.08.2025 13:54 Ответить
Ні , я в жовтому ) Хоча , ти не зрозумієш , бо ! )))
показать весь комментарий
25.08.2025 13:58 Ответить
Запамятай-тобі ніхто і нічого не винен.А у всіх бідах своїх винна тільки ти
показать весь комментарий
25.08.2025 14:20 Ответить
Предикатив.
показать весь комментарий
25.08.2025 15:00 Ответить
На ПольщУ поїхало занадто багато народу, навіть ті , хто в цьому не відчував потреби, з міст, котрі не перебували в гарячих, безпосередніх кордонах з лінією зіткнення. Чому ? - Тому що політика ставлення нашої влади до свого народу дуже огидна, щоб не сказати гірше. Бо кожен презедент України, окрім постійного грабунку, нічого гарного не приніс, цей теж не вийняток.
Те що неробам перестануть допомагати - то так, нехай кияни повертаються до Києва, дніпряни до свого Дніпра, та інші, котрі ломонулись своїми занадто хитрими дупами до ласого місця. Тут ваша Батьківщіна і вирішувати її долю саме вам ( якщо ви звісно українці ), ніхто не прийде і не змінить в Україні життя на краще, окрім її власного народу.
показать весь комментарий
25.08.2025 13:55 Ответить
Частково з вами згодна . Біженцями потрібно вважати українців з окупованих територій , та з територій які прифронтові , і постійно під обстрілами , як наприклад Суми .
показать весь комментарий
25.08.2025 14:01 Ответить
Навроцький рідкісна потвора. Замість допомоги він ставить палки у колеса Україно- польських відносин.!!!
показать весь комментарий
25.08.2025 14:11 Ответить
Все вірно. Не хочеш працювати - не отримаєш виплат.
Знаю двох алкобомжів які шукають де можна пристроїтись отримувати допомогу, не працювати та бухати.
показать весь комментарий
25.08.2025 14:16 Ответить
Іноді так хочеться подивитись на бравих пшеків якби мокши вирішили прорубати Сувальський коридор, бажано через Варшаву....
показать весь комментарий
25.08.2025 14:32 Ответить
В історичному ракурсі поляки,м'яко кажучи ,. просто наші сусіди. Але й годувати наших " біженців" із фейкових днри та лнри,закарпатських та львівських "котлів" полякам не треба теж . І від грошей для допомоги біженцям з України ЄС дає левову долю.
показать весь комментарий
25.08.2025 14:48 Ответить
Воно меле,аби молоть.
Майже всі українці працюють.
А нелюбов ло українців це в них у генах.
Щось не пам'ятаю,щоб знищення польського уряду в рукотворній кутастрофі Ту-154 згадували.
А от «волинську...»при найменшій нагоді.
показать весь комментарий
25.08.2025 15:45 Ответить