6825 посетителей онлайн

Украина планирует тратить не менее миллиарда долларов в месяц на американское оружие, - Зеленский

Владимир Зеленский

Во время совместной пресс-конференции с премьер-министром Норвегии Йонасом Гаром Стере президент Украины Владимир Зеленский рассказал, на какую сумму Украина готова закупать американское оружие.

Об этом информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на Reuters.

Глава государства заявил, что Киев намерен ежемесячно получать от союзников не менее 1 миллиарда долларов на приобретение американского оружия для ведения войны против России.

Топ комментарии
+4
Але ж говорив п'ятий цим зевилупкам, що треба готуватись і не в штикову, а ППО, ПРО. Ні, ***, по фонтанам ганяли, пікніки на пуфіках з шаурмою і... в травнішашликичекають, не до війська, оборони. Яка там війна. Дурники того очевидного не те, що не розуміли - не бачили.
А військо, яке тільки но відновилось, просто паплюжилось: виплати урізались, штат зменшувався, літаки не літали. Хоча про що я - літали: "https://youtu.be/hkEpaavcn3A?t=6 Літаки летять, будем всіх бомбить"...
показать весь комментарий
25.08.2025 19:40 Ответить
+3
На ракеты которые нам запрещают запускать. Очень удачные инвестиции.
показать весь комментарий
25.08.2025 19:42 Ответить
+3
В ішака вже були мільярди, гігавати і т.п. Чим все закінчилось - усім відомо. Чмо нанюхається, а потім городить всяку хрєнь.
показать весь комментарий
25.08.2025 21:11 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Нарешті бідна Америка розбагатіє...
показать весь комментарий
25.08.2025 19:31 Ответить
Чудово. Скільки ж це здохне кацапів???
показать весь комментарий
25.08.2025 19:34 Ответить
Рішення судів по виплаті коли? Скоро 3 роки буде, як чекаю.
показать весь комментарий
25.08.2025 19:35 Ответить
Ти розповів в Норвегіі стан виконання Законів владою?
показать весь комментарий
25.08.2025 19:37 Ответить
Чудовий бізнес для донні
показать весь комментарий
25.08.2025 19:38 Ответить
А, хто Зелі дасть такі гроші?
показать весь комментарий
25.08.2025 19:38 Ответить
Охочі.
показать весь комментарий
25.08.2025 19:39 Ответить
Охочі краще б розвивали свій ВПК

.
показать весь комментарий
26.08.2025 00:51 Ответить
А що наші корупціонери пропустять такий куш повз себе?
показать весь комментарий
25.08.2025 19:39 Ответить
Так НАБУ і САП працюють.
показать весь комментарий
25.08.2025 19:40 Ответить
Коли ловлять корупціонера й забирають гроші привласнені ним, хто їх отримує наступний?
показать весь комментарий
25.08.2025 20:41 Ответить
До праправнуків прибарахляться.
Раз у століття такий куш рвонули
показать весь комментарий
25.08.2025 20:24 Ответить
Але ж говорив п'ятий цим зевилупкам, що треба готуватись і не в штикову, а ППО, ПРО. Ні, ***, по фонтанам ганяли, пікніки на пуфіках з шаурмою і... в травнішашликичекають, не до війська, оборони. Яка там війна. Дурники того очевидного не те, що не розуміли - не бачили.
А військо, яке тільки но відновилось, просто паплюжилось: виплати урізались, штат зменшувався, літаки не літали. Хоча про що я - літали: "https://youtu.be/hkEpaavcn3A?t=6 Літаки летять, будем всіх бомбить"...
показать весь комментарий
25.08.2025 19:40 Ответить
Треба більше бусяритися, як закликає Луценко...
показать весь комментарий
25.08.2025 19:50 Ответить
До 2022 року не купувала ППО та ПРО не тому що не хотіла, а тому що західні "партнери" відмовляли у цьому. Навіть у 2022 році перші місяці збирали по всьому світу радянський хлам, тому що союзники вагалися надавати ******* озброєння
показать весь комментарий
25.08.2025 20:09 Ответить
тому що союзники вагалися надавати ******* озброєння
Не вагалися,я тягнули час,щоб ЗСУ воювала людьми,грубо кажучи "м'ясом".Щоб українців стало якнайменше і не заважали здобувати копалини.Є ще причина,але за це видаляють коментарі.
показать весь комментарий
25.08.2025 20:55 Ответить
Коростильов - гендиректор "Луча" просив у ЗЄлі в 2019 р. десять міліонів у.є. на розробку власного комплексу ППО за два роки

що зробив ЗЄля ?
вірно !
вкрав на Великому Крадівництві !

.
показать весь комментарий
26.08.2025 00:55 Ответить
бюджет на дороги у 2021 був на 40% більше, ніж витрати на оборону. https://finance.ua/ua/goodtoknow/vytraty-na-shliakhy-ta-dorohy-v-ukraini-skilky-ta-koly
показать весь комментарий
29.08.2025 13:56 Ответить
На ракеты которые нам запрещают запускать. Очень удачные инвестиции.
показать весь комментарий
25.08.2025 19:42 Ответить
В ішака вже були мільярди, гігавати і т.п. Чим все закінчилось - усім відомо. Чмо нанюхається, а потім городить всяку хрєнь.
показать весь комментарий
25.08.2025 21:11 Ответить
Це все ****..ж. Залужний відмовився долучатись до цієї продажної коМАНДИ. Пи.да їм.
показать весь комментарий
26.08.2025 10:57 Ответить