10544 посетителя онлайн

Опасно пересекать границу с Беларусью из-за непредсказуемости пограничников, - ГПСУ

граница,беларусь

Государственная пограничная служба Украины предупреждает об опасности незаконного пересечения границы с Беларусью.

Об этом заявил представитель ГПСУ Андрей Демченко, передает Цензор.НЕТ.

Как отмечается, отношение белорусских пограничников к нарушителям остается непредсказуемым.

По его словам, больше всего попыток нелегального выезда из Украины фиксируется на границе с Румынией, далее - с Молдовой. Меньше всего таких случаев зафиксировано на польском участке.

Демченко отметил, что в большинстве случаев нарушители пользуются услугами организованных групп, которые прокладывают маршруты, в том числе и через белорусское направление. Пограничники применяют различные технические средства для своевременного реагирования на такие попытки.

Топ комментарии
+15
Порушник кордону - це зрадник і потенційний кацапський диверсант. Слід стріляти на ураження, а не накладати штрафи на 1800 гривень. Так само вчиняти з тими, хто перешкоджає роботі ТЦК і поліції. Війна - справа жорстка і безжальна. Інакше Україна загине від шмарклежуйсва влади у питанні мобілізації.
показать весь комментарий
28.08.2025 16:02 Ответить
+12
Від твого патріотизму і рішучості аж диван заскрипів. )
показать весь комментарий
28.08.2025 16:29 Ответить
+9
Таких не можна, та й персонажі типу Ihor Ihor #577453 побояться гавкати на панів зі зв'язками.
показать весь комментарий
28.08.2025 17:04 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Порушник кордону - це зрадник і потенційний кацапський диверсант. Слід стріляти на ураження, а не накладати штрафи на 1800 гривень. Так само вчиняти з тими, хто перешкоджає роботі ТЦК і поліції. Війна - справа жорстка і безжальна. Інакше Україна загине від шмарклежуйсва влади у питанні мобілізації.
показать весь комментарий
28.08.2025 16:02 Ответить
на життя!!! Прав на життя. Не менше. І то фігня, що вони ладні вистрибнути з машини і здохнути на трасі.
показать весь комментарий
28.08.2025 16:17 Ответить
Чого ти тут сидиш, "не сцикун", на фронт бігом, борець. Як ви вже бойові пєнси задрали всіх.
показать весь комментарий
28.08.2025 17:48 Ответить
Від твого патріотизму і рішучості аж диван заскрипів. )
показать весь комментарий
28.08.2025 16:29 Ответить
Перший раз бачу, щоб автобуси шкільні розмовляли.
показать весь комментарий
29.08.2025 08:11 Ответить
Відсталий ти, до того і тупуватий, бо я тут не розмовляю а пишу.
показать весь комментарий
29.08.2025 08:34 Ответить
3500 евро взяли с моего знакомого пограничники с украинской стороны
Их было трое в группе и единственная проблема в пересечении границы многим трудно собрать такую сумму. О каких расстрелах черт побери ты несешь?
показать весь комментарий
28.08.2025 16:47 Ответить
І чого ж не розстріляли всіляких міндічів і братів свириденка? Навіть штраф не виписали.
показать весь комментарий
28.08.2025 16:50 Ответить
Таких не можна, та й персонажі типу Ihor Ihor #577453 побояться гавкати на панів зі зв'язками.
показать весь комментарий
28.08.2025 17:04 Ответить
Україна загине від таких аморальних свиней як ти, які бажають смерті власним громадянам сидячи на дивані. Ти нічим від русні не відрізняєшся, просто нічим. Вони розстрілють власних людей і ти свиня би розстрілював, бо ти жорстока тварина, викидиш совку, якій не місце в європейській Україні.
показать весь комментарий
28.08.2025 17:44 Ответить
Мої "власні громадяни" захищають Україну своєю відвагою на фронтах і невтомною працею у тилу, а нікчемні ухилянти мені такі ж вороги, як і кацапська орда. Ухилянт, який тікає за кордон, - потрійний ворог, бо чхати хотів на фронт, на тил і на свою Батьківщину-матір загалом. Така наволоч має бути знищена за фактом здійснення зради.
показать весь комментарий
28.08.2025 18:43 Ответить
********** стриляють у порушників? Це добре, наші хлопці набоі заощадять.
показать весь комментарий
28.08.2025 16:13 Ответить
Твій "дєдушка" часом не в НКВД служив?
показать весь комментарий
28.08.2025 18:58 Ответить
Ні. А твій часом не стукачом НКВД був?
показать весь комментарий
28.08.2025 19:15 Ответить
На відміну від тебе я херні не пишу
показать весь комментарий
28.08.2025 19:17 Ответить
Тоб то ти не спростовуєш шо твій дід був стукачом НКВС. Це добре.
показать весь комментарий
28.08.2025 19:32 Ответить
Не рівняй всіх по своїм родичам. Мій дід в Сибіру в лагері загинув.
показать весь комментарий
28.08.2025 20:07 Ответить
Це не він писав - тааарищь сталин праизашла чудовишнпч ашипка? Ну, як всі стукачи НКВС писали коли їх по доносу іншого стукача під шконку відправляли?
І взагалі, убоге та недоразвинене, ти сам виришив шо куйню не пишеш чи то тобі хтось сказав?
показать весь комментарий
28.08.2025 20:47 Ответить
Про твій рівень розвитку тут вже легенди ходять. Може якісь таблетки приймай?
показать весь комментарий
28.08.2025 21:50 Ответить
І це вся твоя відповідь на запитання, недолугий?
Ти хочь зрозумів про шо тебе запитали?
показать весь комментарий
28.08.2025 21:54 Ответить
Знайди собі співрозмовника приблизно свого рівня розвитку. Я до твого рівня опускатись не збираюсь.
показать весь комментарий
28.08.2025 22:02 Ответить
Це тобі хто порадив, твій лікар-психіатр? Ти дивись, ще один найвеличнийший знашовся, у розвітку! Трамп Ze та Sсhool Bus .
Про твій рівень, розумовий каже те шо ти в 2019 році проголосував за Ze та Слуг *****, Сенека з Декартом ти наш.
показать весь комментарий
29.08.2025 06:31 Ответить
І що їрмака теж розстріляли? Він туди мотається як електровіник