10253 посетителя онлайн
1 509 56

Петиция об ограничении русскоязычной книжной продукции набрала необходимое количество подписей

пушкін

Петиция об ограничении печати, распространения и продвижения русскоязычной печатной и электронной книжной продукции в Украине собрала необходимые 25 тысяч подписей на сайте Кабинета Министров.

Об этом информирует Цензор.НЕТ.

Петиция была зарегистрирована 28 мая.

"Данная петиция является призывом к распространению национальной идеи и защиты от культурной экспансии со стороны российской федерации", - отмечает автор.

Петиция призывает максимально ограничить или фактически запретить печать, продажу и распространение русскоязычной книжной продукции в Украине.

ограничение русскоязычных книг

Среди предложений - установление квоты на издание на русском языке не более 0,01% от общего тиража; запрет распространения таких книг в магазинах, онлайн и на ярмарках; а также ограничение ввоза - не более одного экземпляра на человека.

Кроме этого, документ предусматривает штрафы и административную ответственность для издательств, типографий и частных лиц; экспертную проверку переводов и авторов на наличие пропаганды или пророссийских взглядов; а также публичную отчетность об изданной продукции.

Теперь петиция перейдет на рассмотрение Кабинета Министров Украины.

Напомним, что в июне 2023 года вступил в силу закон № 2309-ІХ, который запрещает ввоз на территорию Украины книг из России и Беларуси.

Топ комментарии
+20
Кожен українець який мичить смердючим язьігом це ідіот.
показать весь комментарий
28.08.2025 19:38 Ответить
+12
Російськомовність в Україні це холуйство, в росіі також, а холуї у війнах не перемагають.
показать весь комментарий
28.08.2025 19:34 Ответить
+11
Все, що має хоч якесь відношення до свинособачої, болотної сарани, повинно бути в Україні знищене і заборонене.
показать весь комментарий
28.08.2025 19:56 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Російськомовність в Україні це холуйство, в росіі також, а холуї у війнах не перемагають.
показать весь комментарий
28.08.2025 19:34 Ответить
Кожен українець який мичить смердючим язьігом це ідіот.
показать весь комментарий
28.08.2025 19:38 Ответить
Це основний лохторат сонцесяйного.
показать весь комментарий
28.08.2025 19:42 Ответить
Ой не кажіть! Але це "другоє" https://www.youtube.com/channel/UCTFygGgLg2OPIVsBZ7xeCjg
показать весь комментарий
29.08.2025 11:48 Ответить
Та ще в окопі а не за кордоном...
показать весь комментарий
28.08.2025 19:47 Ответить
Все, що має хоч якесь відношення до свинособачої, болотної сарани, повинно бути в Україні знищене і заборонене.
показать весь комментарий
28.08.2025 19:56 Ответить
У мене вдома є російськомовна література. Ті ж книжки про флот, де служив мій покійний батько - половина цього форуму і не пройшли, що він пройшов. Є довідники з електротехніки, є просто книжки, які я не хочу читати в штучному перекладі, причому кострубатому. Це як фашисти діяли - жавайте все знищимо. Якщо розібратися - німецька мова - це теж мова окупанта. А у русні немає авторських прав на російську мовуц. А оцей весь випендрьож - хто розмовляє російською, той ідіот - закінчується з виходом на вулицю: там ви тихі і спокійні і прекрасно розумієте, що не ваша справа, хто якою мовою розмовляє в побуті
показать весь комментарий
28.08.2025 20:06 Ответить
Тому пишеш анонімно?)
показать весь комментарий
28.08.2025 20:11 Ответить
Тримаєш мовний фронт Цюріха?
показать весь комментарий
29.08.2025 05:52 Ответить
Дома свої особисті книги можеш хоч шрифтом Брайля, хоч мовою зниклих племен пігмеїв читати.

Але... Якщо ти будеш хизуватися російською літературою, то повинен бути готовим до певної реакції оточуючих.
показать весь комментарий
28.08.2025 20:17 Ответить
Кацапом смєрдітє сударь
показать весь комментарий
28.08.2025 20:19 Ответить
Стародавня притча про вовків.

Вовки вирізали кошару овець. Прийшли мисливці, щоб їх постріляти. І раптом одна місцева жіночка підняла лемент, що у тій вовчій зграї є один чемний вовк, котрий харчується виключно капустою! Недайбо стріляти, бо мош в того вовка влучити!
Аж до ночі в селі йшли дебати толеранції - стріляти чи не стріляти. Але так дивно сталося, що до ранку вовки ту жіночку з'їли...
показать весь комментарий
28.08.2025 20:19 Ответить
німці, хоч і пережили фашизм, культурна і високорозвена нація!! на відміну від дикунів-андрофагів у котрих ще у ХХ ст. було звичне людоїдство, ( не здивуюсь що і дотепер)!!! Все вкрадене, все зпаплюжене, мат і фєня основа зековського менталітету кацапів... що ми спостерігаємо і у наших кацапомовних, бо якою мовою спілкуєшся те і притягуєш... не можна бути китайцем по натурі чи французом, чи ідальго спілкуючись українькою! Тільки козаком!!! Ну звичайно і козаки трапляються різні, але це не тренд нації. хто цього не розуміє той притягує на голову своїх нащадків нову навалу андрофагів, котрі "будут защищять ВАС- рускагаварящіх", хочете ви цього чи ні сидячи під калібрами та кинжалами... і будуте читати під ковдрою анєгінпа чи про морфлот. Мій татко теж служив танкістом і у совку! і шо мені тепер у дуло 64ку цілувати?
показать весь комментарий
28.08.2025 20:22 Ответить
Бггг)) Я граю російськомовні пісні загиблого побратима Гліба Бабіча. А коли сюди увірвуться мігранти з країн Азії, це ви будете сидіти під ковдрою і згадувати своїх співвітчизників
показать весь комментарий
28.08.2025 20:29 Ответить
Справа не в тобі. Справа у твоїх онуках і правнуках, котрі від діда будуть знати, що все кацапське - це нормально і кльово. Бо ЦЕ любив наш улюблений, авторитетний дід. І не здивуйся, коли побачиш своїх онуків в рядах кацапської армії, котра іде на Варшаву.
показать весь комментарий
28.08.2025 20:39 Ответить
кацапоїд -це гени...
показать весь комментарий
28.08.2025 20:57 Ответить
Рускій, тобі треба було промовчати і тихенько злиняти, щоб не розпізнали.
Цивілізація планети Земля іде до того, що на звуки рускага ізика будуть стріляти. Навскидку. І з заплющеними очима...
Хто влучив - тому пиво на шару.
показать весь комментарий
28.08.2025 21:11 Ответить
Я маю декілька державних нагород від України, за участь у російсько-української війни. Хто стріляє на звук - тих навіть на війні на дух не переносять, а в цивільному житті будете сидіти років 15 або пожиттєво
показать весь комментарий
28.08.2025 21:42 Ответить
Рускій, я не винна в тому, що ти не знаєш, що таке "метафора".

"...Якби ви вчились так, як треба,
То й мудрість би була своя..."
показать весь комментарий
28.08.2025 21:50 Ответить
В когось з радянських письменників описано, як ловили німецькі літаки. Це може бути Полевой, Катаєв, Тихонов, Кассиль. Ідею можна використати для відлову шахедів, але ті книги вже здані на макулатуру. Смішно чи сумно?
показать весь комментарий
28.08.2025 23:49 Ответить
Поцілиш? в "другоє"? https://www.youtube.com/channel/UCTFygGgLg2OPIVsBZ7xeCjg
показать весь комментарий
29.08.2025 11:50 Ответить
дві переваги русскоязичної технічної літератури : її дешевизна (що без сумніву серйозний фактор) і загальне знання читачами русского язика

при ******** засобах софта якісно перекласти технічну літературу українською мовою не проблема, при цьому не треба навіть ройялтіс сплачувати авторам, їх труди треба піратити, бо вони з ворожого краю - а українська література ще дешевша за русскоязичну

відкладати переход з русского на українську це жити в минулому
показать весь комментарий
28.08.2025 20:51 Ответить
Отак і стають підароссамі...
показать весь комментарий
28.08.2025 21:29 Ответить
Ти в кінці речення забув ги ги написати
показать весь комментарий
28.08.2025 22:05 Ответить
А хто вам сказав, що я щось відклав? )) Я до того, що вдома я, як нормальна людина будь-яка читаю і дивлюся все, що захочу. Але вихідці із СРСР вважають, що мають право лізти в чиєсь приватне життя. Який, нахрін, Софт? У мене паперові книжки на роботі і насосна станція і у мене немає часу щось там перекладати - у мене просто є довідники і все. А в Україні деякі речі ви не знайдете або цінник конський, а тут воно просто є. У вас комплекс якийсь. Попрацюйте з комплексами і не лізьте в приватне життя - в США за втручання в приватне життя стаття КК
показать весь комментарий
28.08.2025 21:46 Ответить
Людина істота соціальна, тому приватне життя це фікція.
показать весь комментарий
28.08.2025 22:04 Ответить
Шановний! Вибачте за пораду, але Вам та Вашій родині зберегти цей фонд, щоб за 30 -50 років умовно продати колекціонерам задля добробути ваших онуків та пра - .
показать весь комментарий
28.08.2025 22:17 Ответить
"... два імпортних магнітофона, два фотоапарата отєчєствєних..." - так стоматолог шпак додавав і додавав що в нього вкрали, з кожним днем (сцена з "івана васільєвіча")

до вас додому ніхто не прийде вилучати ваші "скарби"

але купити їх нові версії в книжковій крамниці - тільки українською мовою

в американських крамницях не продають книжки на русском, хоч в бібліотеках є полиці з русскоязичной макулатурой - так що "мені б ваші проблеми"
показать весь комментарий
28.08.2025 22:45 Ответить
стоп! В мене теж є книжки радянського, російськомовного періодів. ніхто ж насильно не вилучає! Заборона рос. мови - це класика пропаганди, коли якісь вигадані "фашікі" спалюють книжки на центральних площах обласних центрів. маячня! викривлена та вдавана реальність рософашистів. Процедури дебілізації населення тривають, бо ціни збільшуються, але кільксть придбаних книжок зменшується. на жаль. Але будьте певні - ми все ж нація, що читає. Для дітей я замовляю примірники в "твердому" вигляді. Для себе електронний варіант примірників.
показать весь комментарий
28.08.2025 22:14 Ответить
Служба в окупаційній москальській червоній армії - це не те, чим слід пишатися українцю, що не страждає на меншовартість і тупість.
показать весь комментарий
28.08.2025 23:20 Ответить
А як бути з технічною літературою? Будуть перекладати на мову?? Там же море всяких термінів.
показать весь комментарий
28.08.2025 20:08 Ответить
А технічна література якого року видання?)Що такого москалі в останні роки видали язиком ,що цікаво для світу?Без іронії.Факти в студію)
показать весь комментарий
28.08.2025 20:12 Ответить
Ви що,тільки нові читаєте? Всі старі вже перечитали?
показать весь комментарий
28.08.2025 21:16 Ответить
так йдеться ж про нові книжки
старі ніхто спалювати не буде
навіть "історію кпсс" - читайте собі "в назіданіє" (до речі, як людською мовою перекласти дієслово "назідати" ?)
показать весь комментарий
28.08.2025 22:50 Ответить
Більшість тих термінів мають європейське походження.
Росія ніфіга такого не винайшла, щоб воно мало виключно російську назву.
показать весь комментарий
28.08.2025 20:13 Ответить
Технічну літературу треба читати в оригіналі
показать весь комментарий
28.08.2025 20:22 Ответить
оригинал виданий російською , а перекладу нема - далі що ?!
показать весь комментарий
28.08.2025 20:47 Ответить
один із методів знівеліювати проблему - затрендіти її . це все бла-бла-бла.... якщо ви сіли на унітаз, а немає папірця то ви знайдете вихід. чи ні?
показать весь комментарий
28.08.2025 21:18 Ответить
🤡 в оригіналі взагалі то англійською, французькою, японською етс. Лапті перекладають її для пришелепків
показать весь комментарий
28.08.2025 21:25 Ответить
Шо саме в оригіналі расейскою, а не переклад з англійської?
показать весь комментарий
28.08.2025 21:28 Ответить
Аааа...в українській мові нема технічних термінів...на одній фм станції казали, що українською мовою неможливо з різною інтонацією говорити...а щодо технічних термінів, то достатньо одного російського дебільно безграмотного "электрическая цепь".
показать весь комментарий
28.08.2025 20:28 Ответить
А шо в мардовской есть, набрали штангенциркулей и рейхсфедеров немецких, типа мардовские. 🤣🤣🤣ПС. Поляки сами от своего ножнопильства ржут, хотя на 30% латина, им проще.
показать весь комментарий
28.08.2025 21:25 Ответить
сам технар-кібернетик, вчився кацапською у 80-х. Тоді теж тренділи про неможливість технічної документації українською, так само як і релігія і мистецтво. ЦЕ ВСЕ КАЦАПСЬКИЙ НАРАТИВ!!!! ТИПОВИЙ КОЛОНІАЛЬНИЙ! Всі терміни абсолютно органічні в ураїньській, одній з найстраріших і красивіших мов у світі! Нас в совку українськомовних дітей!!! ламали у вишах без альтернативно. доводилось пристосовуватись. Але в часи незалежності!!!! добровільно!!!! користуватись інструментом андрофагів, і при цьому пишатись, виправдовуватись або ще щось це - блюзнірство щоб прикрити свою лінь і недалекоглядність, а почасти і нутра котре тягнеться до помийки!! як порося у калюжу.
показать весь комментарий
28.08.2025 21:07 Ответить
Десь у 30-х роках, у Харкові працювала московська лінгвістична комісія, котра вилучила з українських словників тисячі слів і замінила їх російськими, або наближеними по звучанню до російських.
показать весь комментарий
28.08.2025 21:13 Ответить
Стіпте.
А якже ж ті "угнєтьонниє", що за ЗЄ голосували, щоб кляті "западяни" не примушували їх українською читати та фільми дивитися?

Думаю, що ЗЄ і цю петицію зіллє. Не може він свій ядерний бидло-електорат втрачати.
показать весь комментарий
28.08.2025 20:11 Ответить
Ганьба, шо на 35 році незалежності, і 4 році кривавої війни , довели людей до петиції!!!
показать весь комментарий
28.08.2025 21:20 Ответить
Да пириведите вы уже просто погонялова этих борзописцев с мастосраного и будет решение: пукшин - перделкин, от пук; салтыков - засолкин; толстой - толстый; ломоносов - переселенкин. 🤣🤣🤣
показать весь комментарий
28.08.2025 21:20 Ответить
А нах нам вони взагалі всралися??
показать весь комментарий
28.08.2025 21:33 Ответить
Для цього ще потрібні якісь петиції??? Ще всьонєтакадназачна? 3.14здець
показать весь комментарий
28.08.2025 21:22 Ответить
Так, згоден. Але це мабуть "другоє"?
https://www.youtube.com/channel/UCTFygGgLg2OPIVsBZ7xeCjg
показать весь комментарий
29.08.2025 11:52 Ответить
Геть русню з України!
показать весь комментарий
28.08.2025 23:02 Ответить
Стіпте! Гойда! Нахіба! - яке щастя!!! Забороинити нахрін все!!!
показать весь комментарий
29.08.2025 02:05 Ответить
Минуточку! А что насчёт издаваемых в Расии научных журналов? С этими запретами я не могу открыть нужную мне статью, даже если текст есть бесплатный на сайте журнала!
показать весь комментарий
29.08.2025 13:39 Ответить