10291 посетитель онлайн

Беспилотники атаковали Ростов-на-Дону: горели многоэтажки, проводится эвакуация. ВИДЕО

В ночь на вторник, 2 сентября 2025 года, беспилотники атаковали российский город Ростов-на-Дону.

Об этом сообщил губернатор Ростовской области Юрий Слюсар, информирует Цензор.НЕТ.

По его словам, в результате атаки загорелись верхние этажи многоэтажек в микрорайоне Левенцовский.

Глава региона заверил, что пострадали трое взрослых и ребенок. В одной из квартир обнаружен снаряд, который не разорвался. Проводится эвакуация 320 жителей дома.

Топ комментарии
+30
Цю- так це лаптеногі самі себе обстрілюють, щоб потім на нас наговорювати
показать весь комментарий
02.09.2025 08:20 Ответить
+14
кто-та куріл в квартірє і уснул
показать весь комментарий
02.09.2025 08:32 Ответить
+12
Ти Курва кацапська, ****** коли російська ракета в дом попадає
показать весь комментарий
02.09.2025 08:39 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Цю- так це лаптеногі самі себе обстрілюють, щоб потім на нас наговорювати
показать весь комментарий
02.09.2025 08:20 Ответить
кто-та куріл в квартірє і уснул
показать весь комментарий
02.09.2025 08:32 Ответить
Видно, що таки в туалеті без води, хтось з орків курив!!
показать весь комментарий
02.09.2025 09:24 Ответить
Орки самі собі, то гойду, то двіжуху роблять!!
Який же це пісець??
показать весь комментарий
02.09.2025 09:23 Ответить
Кацапи вже ростов ********,славнєнько,славнєнько.Приготуватись вороніжу😁👍
показать весь комментарий
02.09.2025 09:59 Ответить
рязанскій сахар
показать весь комментарий
02.09.2025 10:36 Ответить
Ти Курва кацапська, ****** коли російська ракета в дом попадає
показать весь комментарий
02.09.2025 08:39 Ответить
Та не снаряд там з другої свїтової лежить, 100 % інфа
показать весь комментарий
02.09.2025 08:56 Ответить
утіпуті, лаптєрогий мирняк засуєтився? #самісебяабстрелівают?
показать весь комментарий
02.09.2025 08:56 Ответить
показать весь комментарий
02.09.2025 12:33 Ответить
Слабенько.
показать весь комментарий
02.09.2025 09:00 Ответить
Все идет по плану. Или мадам на видео план путина не нравится
показать весь комментарий
02.09.2025 09:10 Ответить
в це можливо грати і вдвох! але ви ще побачити що бувае як ракета потрапляе в багатоповерхівку. око за око як пише старий заповіт.
показать весь комментарий
02.09.2025 09:22 Ответить
Це ще не 3,14здець. От як буде так як Маріуполі чи Бахмуті тоді так...
показать весь комментарий
02.09.2025 10:01 Ответить
Самі себе обстрілюють, щоб любоФФ до ***** не ржавЄла...
показать весь комментарий
02.09.2025 10:03 Ответить
Так вот какой ты - 3.14здец!
показать весь комментарий
02.09.2025 11:11 Ответить
Знов кацапи самі своїх обстрілюють?
показать весь комментарий
02.09.2025 11:20 Ответить
Двіжуха, паплану.
"Шо с є#алом рудня?" (С)
показать весь комментарий
02.09.2025 11:42 Ответить
"Загорілись", "поверхи," "багатоповерхівок", "евакуація" - і все це виявляється про одну квартиру, судячи по відео і то схоже що по будинку з зенітки прилетіло, бо виявили нерозірваний снаряд. Якесь натягування на голову читачам чогось визначного, якого фактично нема, типу побєдобєсія. Для чого викривляти реальність?
показать весь комментарий
02.09.2025 11:44 Ответить
«Ростов-Ахмат»🤮🤣 відео на стадіоні, надпис крутиться🤣. «Рьзьге, АХМАТ-чай твой хаспадин»
показать весь комментарий
02.09.2025 12:16 Ответить
Самі по своїх попадають в потім винуватих шукають.
показать весь комментарий
02.09.2025 14:49 Ответить