4321 посетитель онлайн

"Россия не собирается ни на кого нападать. Единственная цель в Украине - защита собственных интересов", - Путин.

встреча путина и виткофа в кремле

Российский диктатор Владимир Путин заверил, что у России якобы нет и никогда не было желания на кого-то нападать.

Об этом он заявил во время встречи с премьер-министром Словакии Робертом Фицо, информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на российские СМИ.

"Любой здравомыслящий человек прекрасно осознает, что Россия не собирается ни на кого нападать", - заверил Путин.

Кроме того, диктатор заявил, что Москва якобы "была вынуждена защищать людей, которые связывают свою судьбу с Россией".

"Единственная цель России в Украине - защита собственных интересов", - заявил Путин.

Также он обвинил Украину в атаках на энергетическую инфраструктуру.

"Москва долго терпела, когда украинцы наносили удары по российской энергоинфраструктуре, а потом начала серьезно отвечать", - утверждает Путин.

Топ комментарии
+37
їпать в нього в голові насрано!
показать весь комментарий
02.09.2025 12:52 Ответить
+29
Здохни, брехлива чмоль.
показать весь комментарий
02.09.2025 12:53 Ответить
+27
А інтереси у ***** по всьому світові.
показать весь комментарий
02.09.2025 12:51 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А інтереси у ***** по всьому світові.
показать весь комментарий
02.09.2025 12:51 Ответить
Навіщо путлєру нищити багатющу Європу, яка купує його газ, нафту, формуючи захмарні доходи бюджету, надає передові технології і вироби, надійно зберігає гроші кацапських можновладців, продає їм нерухомість, забезпечує навчання їхнім дітям і комфорт сім"ям тощо. Путлєр чхати хотів на НАТО, яке не становить загрози кацапстану і його режиму. Карлику потрібна Україна як міф руськості кацапської біомаси і більше нічого.
показать весь комментарий
02.09.2025 12:56 Ответить
Ну й ще з десяток родовищ, про які пересічні Українці нічого не знали за всі роки незалежності, і вважаю що мали отримувати дівіденти, тому що всі копалини належать народові України.
показать весь комментарий
02.09.2025 13:00 Ответить
показать весь комментарий
02.09.2025 13:07 Ответить
Ти вже багато отримав дІвіденТів з тих родовищ, які давно всім відомі?
показать весь комментарий
02.09.2025 15:48 Ответить
А ще йому потрібні країни Балтії, Молдова та інші краіни минулого срсра, щоб відновити "яку країну просрали". А ще йому потрібні країни впливу - отой минулий "варшавський договор", то ж він колотить та купляє орбанів, фіцо й навроцьких по всій східній Європі А ще тягне руки й на Захід, бо, якщо так легко купуються всілякі ле пен та афд, то чому б ні?!
Ракова пухлина НІКОЛИ не зупиняється сама! І чим далі ігнорувати, тим важче та болючіше її зупиняти, тим поганіше прогноз на одужання...
показать весь комментарий
02.09.2025 13:15 Ответить
З падінням України Молдова вмить стане прокацапською на кшталт білорусі, тому її навіть не потрібно захоплювати. Нехай собі існує, як противага Румунії. Балтійські країни путлєру байдужі, оскільки їхня окупація - зайвий геморой без вигоди - фактично як населення трьох областей, яке люто ненавидить кацапів. Тим паче, що ці країни - члени НАТО. Варшавський договір - труп минулої епохи, у який уже нікого з членів НАТО не затягнути. Путлєру конче потрібна торгівля з ЄС, а не протистояння.
показать весь комментарий
02.09.2025 13:26 Ответить
Не шукайте в голові х..ла раціональних рішень! Якщо воно триндить, що не буде ні на кого нападати (в Європі), то точно про це думає і до цього готується!
показать весь комментарий
02.09.2025 13:20 Ответить
взагалі вже скломоем перепився, уйло....
показать весь комментарий
02.09.2025 12:51 Ответить
Божееее, яке воно кончене
показать весь комментарий
02.09.2025 12:52 Ответить
їпать в нього в голові насрано!
показать весь комментарий
02.09.2025 12:52 Ответить
99% кубинців пов'язують свою долю із США. Треба негайно напасти на Кубу для їх захисту.
показать весь комментарий
02.09.2025 12:56 Ответить
100 % насрано!!!
показать весь комментарий
02.09.2025 13:08 Ответить
В нього не насрано, він- хитра, цинічна, брехлива і ненависна тварь!
показать весь комментарий
02.09.2025 13:11 Ответить
Здохни, брехлива чмоль.
показать весь комментарий
02.09.2025 12:53 Ответить
Це вжеж було.....
показать весь комментарий
02.09.2025 12:53 Ответить
Він себе чує? - так любу агресію можна виправдати
показать весь комментарий
02.09.2025 12:54 Ответить
Маніяк Путя...
показать весь комментарий
02.09.2025 12:54 Ответить
А так це точно посилає фіцо щоб домовитись з Зеленським про НПЗ.
Значить таки дуже херові у них справи пішли.
Не треба вестися, є болюча точка треба бити по свинособакам.
показать весь комментарий
02.09.2025 12:55 Ответить
Кончене ху"ло
показать весь комментарий
02.09.2025 12:59 Ответить
Шоб ти нікого не "захищав" - люди які пов"язують себе з рашкою - могли виїхати нах
показать весь комментарий
02.09.2025 13:00 Ответить
Відповідь невірна. Воно утопить Вас в дискусії: "а чого це люди мають кудись їхати? ************ сама до них приїхала, от вони й возз'єдналися, майже як Ви й запропонували". Треба тиснути на інше: тут немає жодних "його людей", а є громадяни України, на території України. А він - президент ************, отже це взагалі не його юрисдикція. Не має права щось казати стосовно таких людей. Хай на своїй територіі дивиться за своїми громадянами.
показать весь комментарий
02.09.2025 14:21 Ответить
А чого люди переїзжають в США? - надіються шо їм там буде краще - коли вони не вірять в Україну - вольному воля
показать весь комментарий
02.09.2025 14:34 Ответить
Я кажу в контексті багаторічного досвіду дискусій. Якщо сусід вказує, що в тебе ліжко стоїть неправильно та ковдра не того кольору, марно із ним сперечатися: який колір ковдри найкорисніший для здорового сну. Треба одразу нагадати, що нехай в свої хаті пересуває ліжка, в Вашій не має жодного права, це не його юрисдикція та компетенція, навіть (!) якщо він по суті правий щодо кольору ковдри. От Вам й скажуть: "сам їдь до США, а тут срусскіє люді та чекають Ху?ло". Марна справа щось тут пояснювати, вони ж реально хворі
показать весь комментарий
02.09.2025 15:32 Ответить
Так - коли тобі не подобається мова одяг звичаї саме повітря яким ти дихаєш з корінним народом - то для чого все життя себе насилувати - жити не в гармонії з собою - виїдь нах
показать весь комментарий
02.09.2025 15:40 Ответить
Схоже Ви так само хворі. Ще раз: замість втирати про мову, одяг, звичаї та корінний нарід, щоб натомість почути: "їдь сам куди хочеш", от замість тих безглуздих дискусій - треба одразу посилати за кораблем, як той прикордонник на Змеїному, ґрунтуючися на міжнародному праві: "тут не юрисдикція Ху?ло, тому його розмови, як ми маємо жити у власній країні - нікчемні та не варті уваги". Всьо. Замість цього Ви починаєте нудно доводити, що хтось має кудись їхати, бо Ви "коренний нарід", ну це навіть не смішно.
показать весь комментарий
02.09.2025 15:47 Ответить
..пішов на.уй, подихаюче *****.. разом зі своїми холопами-чмошниками, ніякими...
показать весь комментарий
02.09.2025 13:00 Ответить
Всі світові лідери хавають цю ********** *****,жоден не скаже,що ***** вже всіх заїбав своєю брехнею!Імпотенти!
показать весь комментарий
02.09.2025 13:01 Ответить
Бундесканцлер Мерц відкрито і точно сказав, хто є насправді пу - вбивця!
показать весь комментарий
02.09.2025 22:33 Ответить
показать весь комментарий
02.09.2025 13:03 Ответить
Віримо в кожне твоє слово! Ніяких сумнівів! Вже навчені.
показать весь комментарий
02.09.2025 13:03 Ответить
"Будь-яка розсудлива людина чудово усвідомлює...", - яка росія мерзенна, підступна і гнила...
показать весь комментарий
02.09.2025 13:03 Ответить
показать весь комментарий
02.09.2025 13:05 Ответить
Вся сущність московського князівства,московського царства,російської недоімперії,більшовицької рассєї,радянського совка та ******** па-раши це війни,вбивства.Тому що заявляє ***** ботексний вірити не в коєму разі вірити не можна.Всі його запевнення це суцільна брехня.
показать весь комментарий
02.09.2025 13:06 Ответить
...він же сто раз казав, що нападати на Україну не збиражться, просто навчання поблизу кордону проводить...
угу...о- аш-двічи
показать весь комментарий
02.09.2025 22:31 Ответить
значит СЛЕДУЮЩЕЕ нападение не за горами
показать весь комментарий
02.09.2025 13:06 Ответить
Путлєр каже щиру правду, він ні на кого не збирається нападати. Танків путлєра не буде ні у Берліні, ні у Варшаві, ні у Таллінні, Ризі чи Вільнюсі тощо. Єдиною метою кремлівських нацистів є Україна, знищення державності та самого українського народу з його мовою, культурою, історичним поглядом як єдиного нащадка Русі. У разі падіння Української Держави війни у Європі більше не буде як мінімум 100 років. Війна орді не потрібна, особливо з країнами, від яких залежить економічний, технологічний, фінансовий розвиток кацапстану, добробут кремляді та лаптєногої біомаси, тобто з ЄС і Великою Британією. Цей факт українцям слід чітко усвідомити. Наша смерть - єдина ціль карлика і кацапської військової машини. Щоб вижити, нам вкрай необхідно інкорпорувати нашу державу у тіло колективної оборони демократичного світу, стимулювати емпатію і сумління політикумів та суспільств созних країн щодо жахливої ситуації, у якій опинилася Україна з 19.02.2014 та особливо з 24.02.2022. Союзники підтримують Україну, поки вона сама здатна боротися, тобто поки патріотично-боротбііська шалька українських суспільних терезів переважає ухилянтсько-апатичну. Поки усе тримається на нашій внутрічній силі, яка поступово згасає, що підтверджує катастрофічний брак піхотинців у сухопутній компоненті ЗСУ. Ухилянство - ніж у спину Держави. Замість нас ніхто із союзників воювати не буде.
показать весь комментарий
02.09.2025 13:06 Ответить
Будуть танки. Апетит приходить не зразу.
показать весь комментарий
02.09.2025 13:31 Ответить
Если б ты не мял днями напролет свого ужика.... ты был бы умнее и понимал,что в следующих войнах-танков уже не будет.Это устарелое вооружение,уязвимое...разве что зулусов ними по Африке гонять.. Война последний год-это явно продемонстрировала.
P/S "Старший брат" следит за тобой не балуй
показать весь комментарий
02.09.2025 17:06 Ответить
Самозадроте, танки це образно.
показать весь комментарий
02.09.2025 17:20 Ответить
Я твой дом труба шатал- это типа в таком ключе был твой "гениальный" ответ. Тебе танки ображають??? Шо ти мелеш??Так ты не только ананюга,так ти ще й наркоманець,як казала моя бабця
показать весь комментарий
02.09.2025 19:50 Ответить
...ціль...щоб повернути бранців, які вирвалися з варшавського договору, в рашистський лагерь нікуди не зникла, адже розширення НАТО - це з першопричин...
...а розграбити ситу Європу, привласнити себе все, як ЗАС і зерно і все все і навіть недвідуху громадян Украхни...
так що, Європа дуже лакома ціль...наступна...
показать весь комментарий
02.09.2025 22:30 Ответить
трупи маленьких дітей по всій Україні - це і є захист расіських інтересів?
показать весь комментарий
02.09.2025 13:07 Ответить
***** бреше, як дихає. Кожне його слово брехня.

А Зеля на сцені ще стояв перед *****м на колінах і просив забрати його до себе, хоча б за борги за газ.
показать весь комментарий
02.09.2025 13:12 Ответить
У Гітлера також були "власні інтереси і захист етнічних німців...."
показать весь комментарий
02.09.2025 13:12 Ответить
Плеший маломірний скот на лабутенах серущий у валізу якого у дитинстві звали "Недопалок" згодом "Моль" а зараз "*****", як завжди несе відверту куйню. яку вже дуже давно не витримала його зазуля та улетіла нафуй у темні леси на високи гори.
показать весь комментарий
02.09.2025 13:16 Ответить
Ну що, готові до чергової порції істини, від якої ваші очі стануть квадратними, а свідомість - кристально чистою? Тримайтеся міцніше, бо зараз ми розвінчаємо всі ці "фейки", що з 2014 року труять розум простих смертних.
Україна? Напад? Та ви що, ніколи такого не було! Це ж просто випадковість, збіг обставин, чи, як кажуть у нас, "жест доброї волі".
А що це за танки в Донецьку?
О, це ж просто українські фермери, які настільки захопились урожаєм, що вирішили на танку його збирати. А російські прапори? То вони просто забули свої, тож позичили в найближчому магазині. Ні, це не російські війська. Це ж "шахтарі", "трактористи" та "іхтамнєти", які просто заблукали і випадково опинилися в центрі чужої країни зі зброєю. Це ж буває з кожним!
А Крим? Крим чий?
Крим? А Крим завжди був російським! Просто українці тимчасово взяли його "в оренду", а потім, зрозумівши свою помилку, швиденько, "на референдумі", повернули законному власнику. Це ж просто був "референдум". Без жодних "зелених чоловічків", без автоматів та блокування військових частин. Чиста демократія. Таке було, повірте.
А повномасштабне вторгнення у 2022 році?
Ну, це взагалі не "вторгнення". Це, як люб'язно пояснювали нам з екранів телевізорів, "спеціальна військова операція". Операція зі звільнення. Від чого? Від українців, звісно. І від їхньої держави.
А "евакуація" українських дітей? Це ж не викрадення, ні в якому разі! Це просто гуманна допомога. Їм там було погано, а у "великій і могутній" набагато краще.
Так що не ведіться на ці "бандерівські" розповіді. Росія ніколи не нападала на Україну, а лише "звільняла", "захищала" і "допомагала". Настільки сильно, що деякі українські міста і селища просто зникли з лиця землі. Бо так буває, коли тебе сильно "звільняють".
показать весь комментарий
02.09.2025 13:18 Ответить
Не збирається? Треба бути сраним москалем або повним ідіотом, щоб у це повірити.
показать весь комментарий
02.09.2025 13:22 Ответить
я то чув ще 20-го лютого 22го року. Хоча вони і досі на нас не нападали. То так, навіть не війна. Орвел відпочиває
показать весь комментарий
02.09.2025 13:32 Ответить
"Єдина мета Росії в Україні - захист власних інтересів" - заявив Путін". Яка чутлива та лагідна "людина"...
показать весь комментарий
02.09.2025 13:33 Ответить
ось кандидат на премію миру а не Доні все що потрібно знати
показать весь комментарий
02.09.2025 13:39 Ответить
Кончений підАр з підєрской пАдаАротні
показать весь комментарий
02.09.2025 13:40 Ответить
Тобі вже лошадь казала..... Дебіл, ***...
показать весь комментарий
02.09.2025 13:41 Ответить
Пуйло заявив це Фіцо всеодно що сказав своєму слузі.
показать весь комментарий
02.09.2025 13:43 Ответить
Згадався старий радянський анекдот. Запитують "Армянське радіо", чи буде третя світова війна? Армянське радіо відповідає: "Ні, третьої світової війни не буде, але буде така боротьба за мир, що каменя на камені не залишиться..."
показать весь комментарий
02.09.2025 13:45 Ответить
Наступна Польща.
показать весь комментарий
02.09.2025 13:45 Ответить
...ми таке чули вже тисячу разів і від твоїх бандерлогів також але ж війну почали, ублюдки! Тому вірити вам ніхто не буде!!!
показать весь комментарий
02.09.2025 13:46 Ответить
Гений лицемерия!
показать весь комментарий
02.09.2025 13:57 Ответить
Обидва!
Та навіть втрьох: орбвн і фіцо
показать весь комментарий
02.09.2025 14:14 Ответить
відьїбись від України гівно не існуюче! Рашу ліквідувати к ібені матері!
показать весь комментарий
02.09.2025 14:18 Ответить
Тобто всі попередні удари по ТЕЦ, ГЕС, нафто-газовій інфраструктурі - то таке, а як Україна почала кошмарити їхню бензоколонку - то це вже підстава для нанесення ударів по всьому і причина ,по якій під@ри обгрунтовують своє есвео.
показать весь комментарий
02.09.2025 14:23 Ответить
Яка брехлива цинічна рашиська істота ,коли ти падло вже здохнеш ? ,мільйони чекають і хтось з цією рашиською паскудою хоче вести переговори ,про що ? це варвар убивця сотень тисяч українців.
показать весь комментарий
02.09.2025 14:25 Ответить
Україна на *** має інтереси кацапстану, у нас свої інтереси - звільнити усі українські території і знищити кілька мільйонів кацапів!
показать весь комментарий
02.09.2025 14:44 Ответить
Смерть кацапії!
показать весь комментарий
02.09.2025 15:01 Ответить
Ну так ніхто і не сумнівається, що вони захищають свої інтереси. Їхні інтереси, це знищіти Україну і всіх українців. Тільки і всього. Інтерес людожера вбити і з'істи іншу людину. Кацапи людожери. Такий їхний інтерес. Гітлєр також захищав інтереси Німетчіни, як він їх розумів. Так що з того, нагородити його треба було?
показать весь комментарий
02.09.2025 15:07 Ответить
ну так і українці захищають свої інтереси в Україні
ваші інтереси нас вбивать - наші інтереси пожити і дітей виростити
в кожного свої інтереси
показать весь комментарий
02.09.2025 16:02 Ответить
Україна довго терпіла, коли розія завдавала удари по енергетиці України , і тоді Україна почала завдавати удари по енергетиці розіїї
показать весь комментарий
02.09.2025 16:59 Ответить
Ніяких власних інтересів у монглоїдів московії в Україні нема і не може бути. Як би кремлівський засранець не називав агрессію проти сусідньої мирної країни, все одно це буде агрессія.
показать весь комментарий
02.09.2025 17:55 Ответить
Свої інтереси захищають шляхом накладення економічних санкцій, перекриттям труб з нафтою та газом, припинення постачання електрики, припиненням співробітництва по важливим галузям і т.д. Але не вбмвствами мирних українців і окупованням територій сусідньої держави. Ти плешивий лицемір куйло!!!!!
показать весь комментарий
02.09.2025 18:56 Ответить
О, гітлер теж так казав. Шанувальник?
показать весь комментарий
02.09.2025 20:01 Ответить
...пу, шпурляючи бомби на голови місцянам, каже про "захист тих, хто пов'язує свою долю з расєєю"...
дурдом це називається
...чому пу їх просто не запросить до себе в рашу?
...це тому, що таких колаборагтів в Україні одиниці, та й вони не бажають на болота вирушати. ..
...ложь і абсурд крепчають.

Прикро, що тр в ці байки віріть і навіть на те, що пу заперечив, що в загалі говорили про особисту зустріч чи у двох, чи у трьох, зараз каже, не образився ...виходить, що тр про це збрехав: пу "згоден" лише підвищувати рівень переговорів...
дик, в Стамбулі ж Україну представляла делегація вищого рівню...
і знов бла- бла- бла...
прикро і абсурдно, що 47й звинувачує Україну... в тому, що не капітулює, а європейців, що надають допомогу Україні вижити.

А подумав тр про те, що буде з громадянами України в окупації? ...в рази гірше ніж в афгані... після бігства американців за вказівкой бай- де-на(

а зараз 200 тис афганців чекає можливості попасти в Європу...тільки Європа ж не резиновая...де їх розмістити і де знайти фінанси, щоб їх забезпечити.

...схоже на те, що санкції великий миротворець... покладе на Україну(
в сьогоднішній вечірній великій промові...
показать весь комментарий
02.09.2025 22:18 Ответить
Націонал-соціалістична Німеччина гітлера нінакого не нападала - вона захищала власні інтереси - москальське *****.
показать весь комментарий
03.09.2025 03:28 Ответить