4679 посетителей онлайн
12 041 79

Украина с самого начала пыталась втянуть Польшу и НАТО в войну с РФ, - Дуда

дуда

Украина с самого начала войны с РФ пыталась втянуть в нее Польшу и другие страны НАТО.

Об этом заявил экс-президент Польши Анджей Дуда, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на УНИАН.

"Они (украинцы. - Ред.) с самого начала пытались втянуть всех в войну. Это очевидно, это в их интересах, и было бы лучше всего для них, если бы они смогли втянуть в войну страны НАТО", - сказал экс-президент Польши.

По словам Дуды, Украина искала союзников, которые воевали бы на их стороне против РФ. Он добавил, что Польша не могла пойти на это.

Экс-президент Польши также сказал, что президент Украины Владимир Зеленский пытался давить на Варшаву. Он добавил, что осенью 2022 года, когда на территорию Польши упала ракета, украинский лидер якобы потребовал заявить о том, что это была российская ракета.

Топ комментарии
+68
Ось дуда і відкрив своє СПРАВЖНЄ! так би мовити обличчя, --- Гандон!
показать весь комментарий
03.09.2025 19:14 Ответить
+61
а ви і обісралися
показать весь комментарий
03.09.2025 19:14 Ответить
+61
На*уя ви тут потрібні. Ви шахєда боїтеся збити на своїй же території, бо тоді "путєн нападе"
показать весь комментарий
03.09.2025 19:14 Ответить
Комментировать
Сортировать:
а ви і обісралися
показать весь комментарий
03.09.2025 19:14 Ответить
Польща виявилась неготовою взяти на себе відповідальність з європейську безпеку!
показать весь комментарий
03.09.2025 19:21 Ответить
Польща хоче грати значну роль в Європі, але не має для цього хисту. Ніякого.
показать весь комментарий
03.09.2025 22:00 Ответить
При усій повазі до ЦЕНЗОРА - але інформація подана обрізано - дуже не коректно.
Екс президент Польщі Дуда - в даному інтерв'ю зазначив - що Польща напевно робила б так само як Україна - шукаючи варіанти для власного захисту.
Так що Дуда сказав що він з розумінням ставиться до того що Україна у війні проти ********** намагалася залучити у війну країни НАТО - в тому числі і Польщу.
показать весь комментарий
03.09.2025 22:04 Ответить
Нічого " революційного", Дуда не сказав, це у газетах подача така- клікбейт5а називається.
1.Зеленьський у силу малорозвинутості, міг вимагати у Луди, щоб із польського боку була зява про " російську" ракету С300.Зеленьський і до цього часу не розуміє що тупа брехня можлива тільки для " пересічних", тому " марахвону" у Поььщі немає.
2.Дійсно, Україна намагалась інтераціоналізувати конфлікт, більше того і зараз це намагається зробити. І це дійсно у інтересах України. Але цього ні під яким чихом не бадають робити жодна із світових країн. Це медичний факт. І що?
показать весь комментарий
03.09.2025 22:00 Ответить
Недавній безпілотник Герань-2, теж поляки намагались видати за український. Ніби контрабандисти його використовували.
показать весь комментарий
03.09.2025 22:30 Ответить
Де про це, можна прочитати? Телеграм канали, Твітер, Тік-Ток і посилання на російські ЗМІ не пропонувати.
Тільки посилання на пряму мову польських офіційних осіб.
показать весь комментарий
03.09.2025 22:53 Ответить
Міністр оборони Польщі, зразу про контрабандистів морозив. Потім мусили визнати, що то був Герань-2. А далі тихо. Нічого, що впав за 40 км від Варшави.
показать весь комментарий
04.09.2025 00:21 Ответить
БРЄХНЯ!
Була заява міністра оборони, тільки зовсім протилежного змісту.
Не брешіть!
Информация главы Министерства национальной обороны о потерпевшем крушение объекте в районе Лукув

20/08/2025

«Мы вновь имеем дело с провокацией со стороны Российской Федерации с использованием российского беспилотника. Это происходит в критический момент, когда ведутся переговоры о мире, когда есть надежда на прекращение войны, объявленной Россией украинскому государству, которая одновременно угрожает безопасности стран НАТО. (...) Я поручил оперативному командующему подготовить всеобъемлющий доклад о сегодняшней российской провокации и вытекающие из неё рекомендации. Какие ситуации произошли в странах НАТО и среди наших союзников? Восемь нарушений воздушного пространства и провокационных атак беспилотников были совершены на территории Молдовы, три раза - на территории Румынии, три раза - на территории Литвы и два раза - на территории Латвии. Это исключительно инциденты, связанные с беспилотниками. На этот раз провокация касается Польши». Взаимодействие служб, повышение уровня готовности всех систем, включая взлёт вертолёта вчера около полуночи - как всегда, когда происходит атака беспилотников на Украину, - также имели место и на этот раз, - сообщил вице-премьер, министр национальной обороны В. Косиняк-Камыш.
показать весь комментарий
04.09.2025 00:59 Ответить
Ось дуда і відкрив своє СПРАВЖНЄ! так би мовити обличчя, --- Гандон!
показать весь комментарий
03.09.2025 19:14 Ответить
штопаний
показать весь комментарий
03.09.2025 19:28 Ответить
Обличчя Дуди виявилось типовою шовіністичною поляцькою сракою
показать весь комментарий
03.09.2025 20:27 Ответить
Именно особенно особое гандонство в том, что будучи уже экс, можно конечно ляпать кое что. Но если бы война эта уже закончилась бы. А так как нет пока, то степень попадания Польши под вторую очередь после Украины, конечно очень высокая. И оно бэкнуло всё равно. Если ведь реально кацапам Прибалтика не нужна особо стратегически. А вот Польша давно кость в горле у кацапов---и есть за что. Дурак болтливый.
показать весь комментарий
03.09.2025 22:31 Ответить
Весь цей бруд вони виливають від відчуття власної нікчемності і розуміння, що своєю дріб'яковою політикою і сцикливим керівництвом країною принизили Польщу на фоні воюючої України на багато поколінь вперед. Після нашої перемоги (а я вірю що вона буде) ще багатьом поколінням поляків буде соромно згадувати, як найближчі сусіди, сцикливо ховаючись за спиною українців, тремтячими від страху руками висипали на дорогу зібране під бомбами, українське збіжжя.
показать весь комментарий
04.09.2025 01:24 Ответить
На*уя ви тут потрібні. Ви шахєда боїтеся збити на своїй же території, бо тоді "путєн нападе"
показать весь комментарий
03.09.2025 19:14 Ответить
сколько ещё не адекватных есть
показать весь комментарий
03.09.2025 19:16 Ответить
З таким підходом буде воювати поодинці, і казати щоб не втягували НАТО.
показать весь комментарий
03.09.2025 19:17 Ответить
Бреше, Україна просила тільки зброю.
показать весь комментарий
03.09.2025 19:17 Ответить
а так здавалося начебто порядна людина
показать весь комментарий
03.09.2025 19:17 Ответить
ключове слово-здавалося. те що поляки творили на кордоні у той час, то мені НЕ здавалось.
показать весь комментарий
03.09.2025 19:29 Ответить
Ну намагався , для чого тявкати , останнє слово все одно за тобою . Я маю сумніви в силі і інтелекті нашого намагуна .
показать весь комментарий
03.09.2025 19:18 Ответить
Вже єкс прєзідент, то можна від ***** гроші гребсти.
показать весь комментарий
03.09.2025 19:19 Ответить
ДУДА ДУДИТЬ - вже за два роки довиборів хоче захопити парламент?
показать весь комментарий
03.09.2025 19:20 Ответить
Ми ще не то почуємо і від Макрона і інших, коли вони теж екс стануть.
показать весь комментарий
03.09.2025 19:21 Ответить
А навіть якщо це так. Нас прийшли вбивати, просто так, ні за що. Просто тому що так захотів ботоксний. Ми і чорта згодні втягнути.
показать весь комментарий
03.09.2025 19:23 Ответить
О, Дуда мітить на ситну посаду в Газпромє.
показать весь комментарий
03.09.2025 19:25 Ответить
Прилетіла ракета кацапська,зажмурила польського рольніка,ляхи обісралися ,що треба якось відповісти.Через пару днів мовчання і консультацій зі США,вирішили все скинути на на Україну і не денервовать узкіх.
показать весь комментарий
03.09.2025 19:27 Ответить
Це так зручно - стояти за парканом, і дивитись, як сусіда вбивають.
Сміливість аж зашкалює.
показать весь комментарий
03.09.2025 19:29 Ответить
Кожен сам за себе.
показать весь комментарий
03.09.2025 19:30 Ответить
Пшегандон. Є така порода ляхів.
показать весь комментарий
03.09.2025 19:30 Ответить
Цікаво , коли вони дружньою делегацією на москву до пуйла поїдуть ? Бо ось це-- " Україна від самого початку війни з РФ намагалася втягнути в неї Польщу , та інші країни НАТО " , як раз то що хоче почути пуйло , поляки виправдовують агресію кацапів , звинувативши українців .
показать весь комментарий
03.09.2025 19:31 Ответить
краще би помовчав за розумного визнали
показать весь комментарий
03.09.2025 19:31 Ответить
показать весь комментарий
03.09.2025 19:32 Ответить
А еще Украинцы хфермерам героически защищавших польскую границу от Украинских женщин и детей, в штаны насрали.
показать весь комментарий
03.09.2025 19:32 Ответить
Якби Польща не була членом НАТО, а кацап попер би з калінінградської області то поляки б з ****** не воювали. Кацапня пройшлась би до Варшави, посадила якогось Ярузельського і потім діло дійшло б до інших.
показать весь комментарий
03.09.2025 19:34 Ответить
что ты несешь? поляки обосрались , а не готовились к войне - а их парад с новыми абрамсами и новенькой униформой - это показуха а не подготовка..
пшеки с полными штанами дерьма учат героический Украинский народ как жить и как воевать???
показать весь комментарий
03.09.2025 19:39 Ответить
до чого вони готовились придурок
показать весь комментарий
03.09.2025 20:00 Ответить
показать весь комментарий
03.09.2025 19:39 Ответить
скоро у росії закінчаться гроші
платити за кожне слово по тарифу
і ці "лідери думок" прикриють свої клюви
показать весь комментарий
03.09.2025 19:40 Ответить
"- орбан, фіцо,...
- іх троє!
- осьйол не в счот!"
показать весь комментарий
03.09.2025 19:41 Ответить
Сказитись можна, от польська курва
показать весь комментарий
03.09.2025 19:43 Ответить
Фраза "І ти, Брут Дуда?"😲 (лат. Et tu, Brute Duda?) - це вираз, який приписується Юлієві Цезарю (Коректування моє 😔) під час його вбивства, коли його близький друг, Марк Юній Брут, завдав йому удару кинджалом. Ця фраза стала символом глибокої зради з боку того, кому довіряєш, і використовується в подібних ситуаціях, часто з іронією.
показать весь комментарий
03.09.2025 19:48 Ответить
І цей здурів....
показать весь комментарий
03.09.2025 19:48 Ответить
Їого мабуть Трумп покусав, щоби таку херню нести.
показать весь комментарий
03.09.2025 19:55 Ответить
Зеленскій здатен тільки заклики у відосиках розміщувати. Ось і вся робота на дипломатичному фронті.
показать весь комментарий
03.09.2025 19:57 Ответить
єстем проросійскім гувняжем , а нє польскім паном гоноровим...
показать весь комментарий
03.09.2025 19:57 Ответить
І орден від Зе не допоміг. Мати таких друзів -ворогів не треба.
показать весь комментарий
03.09.2025 19:59 Ответить
Пан Дуда виявився не паном , а продажною курвою і під@расом ,
якому довіряли Українці , а жаль 😡
показать весь комментарий
03.09.2025 20:01 Ответить
Я не поціновувач Дуди і партії ПіС до якої належить він і новий місцевий яник Навроцький, але що він повинен сказати в інтерв'ю? Що вони обісралися і що Байден і керівники країн НАТО прямо заборонили говорити що то кацапи? Відомо, що всіх собак вішають на слабого, а тут ще і сонцесяйний пересрався з всіма сусідами і прямо послав керівника партії Піс..
показать весь комментарий
03.09.2025 20:16 Ответить
Курва!
показать весь комментарий
03.09.2025 20:17 Ответить
Мітить на місце Шредера? Пся крев...
показать весь комментарий
03.09.2025 20:19 Ответить
Невже всі досі не зрозуміли, що кожен в цій війні переслідує свої інтереси, невже ви всі вірили, що всі нам допомогали без своєї користі.
показать весь комментарий
03.09.2025 20:19 Ответить
Головне щоб Польща не втягнула НАТО у війну з рашею.
показать весь комментарий
03.09.2025 20:19 Ответить
Незабаром поляци відкриють другий фронт проти України.Та чого.вже відкрили,тобто все почалося з блокади кордону і по наростаючій.
показать весь комментарий
03.09.2025 20:23 Ответить
Але гусари рольники злякались, і війна не втягнулась нікуди
показать весь комментарий
03.09.2025 20:32 Ответить
дУдік
йди купи памперси, бо твої вже протекли
показать весь комментарий
03.09.2025 20:37 Ответить
Сцикливі ляхи навіть безпілотники над своєю територією не збивають, куди їм воювати.
показать весь комментарий
03.09.2025 20:40 Ответить
ДУДА В РОЖОК ТРУБИТЬ..... Небо закривають швидко для Ізраїлю..А тут гатять кац..пи БПЛА...а ті мовчать у Варшаві..Шо було?? Мабуть НЛО..тільки не рашисто=фашисто шахед
показать весь комментарий
03.09.2025 20:43 Ответить
Ну коли Польщу ділитимуть n- ний раз поспіль(попередні рази Польща, мабуть, забула. Звісно, це ж дрібниця, не Волинь), я сподіваюсь, Україна так само відповість.
показать весь комментарий
03.09.2025 21:03 Ответить
Засмерділо завоняло портянками у коментарях,ЗЕлені гниди і їхні брати москалі тут,як тут!
Щоб счезли чортяки!
показать весь комментарий
03.09.2025 21:12 Ответить
ПП (просто підар)
показать весь комментарий
03.09.2025 21:21 Ответить
хто ж міг подумать що нато мяке як гівно
показать весь комментарий
03.09.2025 21:24 Ответить
потребовал заявить о том, что это была российская ракета. Источник: https://censor.net/ru/n3572088
Не заявить, а признать.
показать весь комментарий
03.09.2025 21:27 Ответить
коли путін вбив Лєха Качінського в 2010 році, то самі русскіє втягували у війну Польщу і НАТО (бо Польща тоді вже була в НАТО)

але, як у нас кажуть, "не впихуйте невпихуєме"
показать весь комментарий
03.09.2025 21:31 Ответить
Ти ба, як заспівали... Скоро скажуть, що це Україна розпочала війну, а не *****. Союзнички...
показать весь комментарий
03.09.2025 21:34 Ответить
Всім ********* шо Польща ссикуни
показать весь комментарий
03.09.2025 21:56 Ответить
... і цей туди ж ?
показать весь комментарий
03.09.2025 22:03 Ответить
І тому ваші засранці почали блокувати кордон
показать весь комментарий
03.09.2025 22:17 Ответить
Та вашу всю верхівку знищили кацапи а ви слово засцяли сказати, ракети в дрони залітали - навіть слово не сказали😆
всі повтікаєте за віслу якщо пару пітард почуєте
показать весь комментарий
03.09.2025 22:29 Ответить
Цікаво,а доходи ексів у кацапських грошах податкова країн їх проживання уже не відслідковує?
показать весь комментарий
03.09.2025 22:34 Ответить
Он як тепер заспівав "друг України"...
показать весь комментарий
03.09.2025 23:40 Ответить
Від полонії одна біда і горе… Якби у часи Великого Богдана вони не напали на нас, не треба було б іти в союз з свинособаками у 1654 році. І вся історія України була б не такою кривавою і мову би не вбили. А тепер ось реанімуємо бідну, а воно все їдно , що зі сходу, що із заходу ножі точать та слиною заходяться..
показать весь комментарий
03.09.2025 23:51 Ответить
Наступне у його виконанні буде - якби ***** не напав на Україну, українці напали б на Польщу і на карті покаже звідки ЗСУ готували напад. Гидотна істота, яка забула як польські урядовці шукали захисту і допомоги у бритів після як на пару з німцями грабанули Чехословаччину.

Вінстон Черчилль про поляків в контексті 1938 року: "Німці були не єдиними стерв'ятниками на трупі Чехословаччини. Поляки спішно, поки на них ще падав відблиск могутності Німеччини, поспішили прихопити свою частку в грабежі.

Героїчні риси польського типажу не повинні змушувати нас закривати очі на його нерозсудливість і невдячність, що століттями завдавали йому незмірних страждань.

Є великою таємницею та трагедією європейської історії, як народ, здатний на індивідуальному рівні на немислені героїчні чесноти, представники якого талановиті, доблесні та чарівні, знов і знов проявляє такі затяті помилки майже у всіх аспектах свого державного життя. Славний в час повстань і горя; мерзенний і ганебний в періоди тріумфу. Найвідважніших з відважних занадто часто провадять найпідліші з підлих! "
Останнє до речі нас теж стосується.
показать весь комментарий
04.09.2025 02:00 Ответить
Чим більше ваших ворожих коментарів до Польщі, тим гірше для вас. Українські настрої ворожі до Польщі йдуть на полюси і створюють взаємну ненависть! 95% міжнародної, як гуманітарної, так і військової допомоги в Україні, транспортується Польщею. Що ви думаєте про вас, коли Польща закриває кордони з Україною? Одне, що ви можете зробити найкраще з гніву своїх сусідів. Дурний підхід до власного виживання

.