5486 посетителей онлайн

Удар баллистикой по гуманитарной миссии по разминированию возле Чернигова: 2 погибших, 5 раненых (обновлено)

РФ нанесла удар по Славянску 27 мая 2025 года

Председатель Черниговской ГВА Дмитрий Брижинский сообщил о взрывах в пределах Чернигова.

Об этом он написал в телеграме, информирует Цензор.НЕТ.

Балістична ракета влучила у блокпост біля Чернігова

"Зафиксировано попадание ракеты на территории предприятия города", - отметил Брижинский.

По его словам, информация о травмированных пока уточняется.

Обновлено

"Ракетный удар был нанесен в районе блокпоста на въезде в населенный пункт Новоселовка", - уточнил глава ГВА.

Как отмечается, по состоянию на 15:29 один человек погиб, два ранены.

Удар был нанесен по сотрудникам гуманитарной миссии по разминированию, проводившим работы разминирования местности.

По состоянию на 16:04 два человека погибли, три ранены.

Обновление по состоянию на 19:21

Начальник областной военной администрации (ОВА) Вячеслав Чаус сообщил: "Количество раненых гражданских в результате сегодняшней российской атаки по Черниговщине возросло до пяти.

На данный момент известно о 2 погибших и 5 раненых из-за российского ракетного удара по Киселевской громаде. Это работники гуманитарной миссии по разминированию "Датский совет по делам беженцев". Раненые получают всю необходимую помощь в медицинских учреждениях.

На месте происшествия работают правоохранители, документируя последствия удара".

Удар балістикою біля Чернігова
Удар балістикою біля Чернігова
Удар балістикою біля Чернігова
Топ комментарии
+32
Це ж бл*дь у кацапів так ***** ракет, що вони можуть дозволити пулятись ними по блокпостах.
А зеленський запускає лише балаболістичні ракети...
показать весь комментарий
04.09.2025 16:28 Ответить
+30
свинособаки..
показать весь комментарий
04.09.2025 15:31 Ответить
+25
Чернігів прифронтове місто.
показать весь комментарий
04.09.2025 15:39 Ответить
Комментировать
Сортировать:
свинособаки..
показать весь комментарий
04.09.2025 15:31 Ответить
Навіть в Африці такого нема. Там саперів поважають.
показать весь комментарий
04.09.2025 21:02 Ответить
на вїзді в Чернігів? ну, не знаю. навіщо там був той блокпост? скільки диверсантів зловили?
показать весь комментарий
04.09.2025 15:32 Ответить
Чернігів прифронтове місто.
показать весь комментарий
04.09.2025 15:39 Ответить
так зловили хоча б одного диверсанта?
показать весь комментарий
04.09.2025 16:04 Ответить
Дані в ТЦК поновили?
показать весь комментарий
04.09.2025 16:09 Ответить
так, в мене дані оновлені. а що там по диверсантам?
показать весь комментарий
04.09.2025 16:10 Ответить
Щось не схоже, що ви ходили на оновлення даних. Брехня це гріх.
показать весь комментарий
04.09.2025 16:18 Ответить
дай відповідь на питання
показать весь комментарий
04.09.2025 16:21 Ответить
Відповіді не отримаєте. Є тут відомий персонаж Яр Холодний. Дядько не дурний, має великий досвід. А коли я йому разів три задав конкретне питання , то він почав ображати і морозитись. З здоровим глуздом серед мудрого народу повне фіаско.
показать весь комментарий
04.09.2025 20:24 Ответить
він тобі шо, працівник уповноважених органів? подай інформаційний запит в СБУ і чекай на відповідь як належить по закону а не компастуй мізки людям
показать весь комментарий
04.09.2025 21:03 Ответить
Ще одна альтернативно обдарована? Я йому перший не писав
показать весь комментарий
04.09.2025 21:06 Ответить
Он выпускник ускоренных юридических курсов им. Плевако.
показать весь комментарий
05.09.2025 12:51 Ответить
А яке Ви взагалі маєте право задавати подібні питання людям? М-да: для "радянської людини" не зрозуміти, що є речі, які людину не стосуються. Зараз, Вам тут скріни документів скинуть. Дитячий садочок...
показать весь комментарий
04.09.2025 20:16 Ответить
ви альтернативно обдарований? мій коментар перший, я нікому конкретно питання не задавав. тільки тим, хто може і хоче відповісти. не хочеш відповідати на питання - не пиши мені. Дитячий садочок...
показать весь комментарий
04.09.2025 20:30 Ответить
В тебе замки на дверях стоять ? А навіщо ? Вони хоча б одного крадія зупинили ? Тому, не треба тобі ті замки Федір, закривай на резинку.
показать весь комментарий
04.09.2025 16:21 Ответить
замки крадіїв не зупиняють.
показать весь комментарий
04.09.2025 16:22 Ответить
Але в тебе двері на замки зачиняються, Федя ? Ти тут просто ********* чи яка ціль ?
показать весь комментарий
04.09.2025 16:23 Ответить
я задав просте питання. важко відповісти?
показать весь комментарий
04.09.2025 16:24 Ответить
Тобі звітуватися не будуть скільки і як ловлять диверсантів, у тому числі щодо ефективності блок-постів. Не розумієш чому ?
показать весь комментарий
04.09.2025 16:26 Ответить
навіщо ти мені взагалі написав, якщо ти не знаєш відповіді?
показать весь комментарий
04.09.2025 16:27 Ответить
Федір Сидоренко йди дамой в страну Кацапію - тут все одно водки НЕ наллють !

.
показать весь комментарий
04.09.2025 17:21 Ответить
З якою метою цікавитесь?
показать весь комментарий
04.09.2025 17:23 Ответить
С какой целью інтєрєсуєтєсь, СідорєнкоВ?
показать весь комментарий
04.09.2025 20:14 Ответить
дужик, тобі не соромно прізвища неправильно писати? дорослий же мужик. чи ні?

а тобі навіщо знати, навіщо я цікавлюсь?

я не цікавлюсь, я точно знаю, що на тому блокпості НІ ОДНОГО диверсанта не зловили.
показать весь комментарий
04.09.2025 20:21 Ответить
Тобто, якщо з якоїсь тюрьми ніхто не тікав то й охорона там не потрібна?
показать весь комментарий
04.09.2025 20:24 Ответить
Я тобі аналогію привів, а не факт. Ти українську точно розумієш?
показать весь комментарий
04.09.2025 21:32 Ответить
Погана аналогія, якщо тебе ******** назвали.
Так, знаю українську краще за тебе
показать весь комментарий
04.09.2025 21:35 Ответить
Назвав мене так виключно ти, СідорєнкоВ. Ти відомий закацап на Цензорі. Не буду писати лайливі слова що до тебе виключно з небажання власного бану. А тобі його бажаю. Ти вже матюків тут нацарапав доволі. Тож адміни з тобою пограються, служивий.
показать весь комментарий
04.09.2025 21:42 Ответить
ти назвав Чернігів тюрмою, я й спитав, ти ********? Де ж тут матюки? І як на твої слова не матюкатися?
показать весь комментарий
04.09.2025 21:45 Ответить
Не вдавай з себе недоумка, сєржант Фєдя. Ти просто ворог.
показать весь комментарий
04.09.2025 21:50 Ответить
в тебе докази є?

ти ж тут регулярно обсираєшся. Воловика вже забув?
показать весь комментарий
04.09.2025 21:59 Ответить
Мої докази - це твої дописи. Тобі неодноразово з різних ніків вказували на твою антиукраїнську позицію. Протягом тривалого часу. А ,,гдє ваші даказатєльства,, це ти своєму ***** можеш пожалітися, Хвєдя.
показать весь комментарий
04.09.2025 22:22 Ответить
де ти в мене побачив антиукраїнську позиціїю?
показать весь комментарий
04.09.2025 22:24 Ответить
Ще відтоді як я тобі букву В в прізвище добавив. Але ж ти, вірніше, вас декілька з виданим прапорщиком цим одним ніком вже не можете пам'ятати коли я його русифікував, як то й мало б бути. Бо сьогодні Іванов працює у вас Сідорєнком, завтра Сідоров. Ти хто доречі, Іванов чи Сідоров? Бо явно не Боширов і Пєтров.
показать весь комментарий
04.09.2025 22:35 Ответить
Ну так підтвердиш може твої глюки фактами?
показать весь комментарий
04.09.2025 22:37 Ответить
Перечитуй все, що місяцями писалося з твого Ніку. Тобою чи ,,саслужівцамі,, немає різниці. І скільки разів ваш корпоративний нік за кацапство тут а сайті копали.
показать весь комментарий
04.09.2025 22:49 Ответить
тобто ти знову обісрався, доказів ти не знайшов
показать весь комментарий
04.09.2025 23:05 Ответить
І не тільки на тому блокпосту а в нас їх уже давно немає (залишились купи сміття) хоча канонаду чути постійно (ворог недалеко).
показать весь комментарий
04.09.2025 21:34 Ответить
вони тікають першими
показать весь комментарий
04.09.2025 21:36 Ответить
А найближча від міста ділянка фронту де? В районі Юнаківки, за 266 км?
показать весь комментарий
04.09.2025 21:12 Ответить
там же написано, по кому целили...
показать весь комментарий
04.09.2025 16:35 Ответить
коли я писав коментар, ще цього не було. оновили пізніше.
показать весь комментарий
04.09.2025 16:36 Ответить
Федір , ти тормоз якщо досі не знаєш навіщо блок-пости.
показать весь комментарий
05.09.2025 00:35 Ответить
з місцевих продав локацію русні.
показать весь комментарий
04.09.2025 15:43 Ответить
100 % навели.
показать весь комментарий
04.09.2025 15:46 Ответить
Там писали, що мало не з ранку над тим місцем розвіддрон висів
показать весь комментарий
04.09.2025 15:57 Ответить
Там розвіддрони , кажуть, літають часто, майже "як у себе вдома". Не бояться с-ки "потужних відосіків" від "найвєлічнєйшаго янєлоха бонєвтікавіча".....
показать весь комментарий
05.09.2025 09:45 Ответить
Блокпост ТЦК?? Співчуваю))))))
показать весь комментарий
04.09.2025 16:13 Ответить
Не дивится більше всіляких шарікових і луганських. Вам вже досить.
показать весь комментарий
04.09.2025 16:19 Ответить
показать весь комментарий
04.09.2025 16:45 Ответить
Шкура на рамці ...участь кожного кроля чи троля.
показать весь комментарий
05.09.2025 08:49 Ответить
їм не шкода балістики, щоб вбивати представників гуманітарної місії... це вже якийсь 100 рівень цинізму та нелюдяності...
показать весь комментарий
04.09.2025 16:24 Ответить
Ви не розумієте політичної гри *****. Це черговий акт залякування всіх хто допомагає Україні в тому числі тих хто збирається в Україну прислати миротворців. Крім того ***** показує всьому світу яка Європа і сша жалюгідні і нічого не можуть зробити у відповідь. Для цього ***** і десяток ракет не шкода.
показать весь комментарий
04.09.2025 20:56 Ответить
Це ж бл*дь у кацапів так ***** ракет, що вони можуть дозволити пулятись ними по блокпостах.
А зеленський запускає лише балаболістичні ракети...
показать весь комментарий
04.09.2025 16:28 Ответить
балаболістичні. З Вашого дозволу візьму собі цей термін.
показать весь комментарий
04.09.2025 20:51 Ответить
Знову, кривавий приклад, дій коригувальників московитів!!!
І так, продовжується упродовж, не тільки 4 років, а з 2014 року!
показать весь комментарий
04.09.2025 16:29 Ответить
Дурачок ти невиліковний .Літає дрон,а потім шахед або ракета прилітає.У нас,коли дрон бачать,з блокпостів херої поліцаї і тецекаї тікають зі швидкістю світла .
показать весь комментарий
04.09.2025 17:43 Ответить
Вже сто разів питаю : де той русоріз славнозвісний пана Стерненко, і чому ніх...я з того немає в Чернігівській області, хоч люли всієї України на нього донатять ЩОДНЯ?!!!
Тепер розвіддрони висять сутками без жодних зазіхань на їх кружляння над містами з нашого боку.
Хочеться знати зто в цьому винен і хто поклав болт на Чернігівщину та Сумщину???????????
показать весь комментарий
04.09.2025 17:21 Ответить
Тому що русоріза вистачає (насправді-навіть і його недостатньо) лише на найгарячіші напрямки, де максимальна кількість ворожих штурмів.
показать весь комментарий
05.09.2025 08:25 Ответить
показать весь комментарий
04.09.2025 17:46 Ответить
Сколько пеликанов в ответ полетело ?
показать весь комментарий
04.09.2025 20:12 Ответить
Порахуєш, коли до тебе прилетять... Будуть тобі, коцап і пелікани, і страуси, і гуси з біолабораторій, і фламінго. Тільки б ти не збився з рахунку.
показать весь комментарий
04.09.2025 20:33 Ответить
от/угарный газ/хозяин китая
показать весь комментарий
04.09.2025 21:04 Ответить
Володя🤬, запускай вже зеленого ішака рожевого фламінго у відповідь😡.
Але де там...
В вечірній казочці, Володя включить режим🐓 і прокукурікає всім про потужну стійкість до реальності.
На тому все закінчиться.
показать весь комментарий
04.09.2025 20:13 Ответить
а где наша баллистика? а? не ло ты наш, зегундосный. Запускай розовых пеликанов чи шо ты там гундосил недели две назад. Или то твои кореша с 95 очередной сериал снимали для нарида?
показать весь комментарий
04.09.2025 20:37 Ответить
В новинах говорять, що декілька годин над людьми дрон висів, навіть його на телефони люди знімали. І що, нікому до нього діла не було? Шо за херня відбувається?
показать весь комментарий
04.09.2025 20:47 Ответить
А хтось думав що війна закінчилась і ***** хоче миру? І що каже коаліція неспроможних? Скільки можна вже в ці піддавки і переговори з людоїдом гратись. Де Фламінги по москві і всіх рашистських стратегічних об'єктах?
показать весь комментарий
04.09.2025 20:50 Ответить
Біда. Люди загинули. Але навіщо пляшку моршинської заблюрили?
показать весь комментарий
04.09.2025 21:18 Ответить
Замість евакуації населення з прифронтового Чернігова або встановлення ППО типу "Залізний купол" якісь розкопки мін в полях, а 50 км від границі ракета пролітає за хвилину. Продовження теми Бєрлінської з виставкою дронів в драмтеатрі, і винних знову не буде.
показать весь комментарий
04.09.2025 22:46 Ответить
Не вчили розосереджуватися, в прикордонній зоні розслабляти булки? Судячи з підорського відео, 6 машин стояли в одному місці. Мабуть, думали, що це точка зльоту.
показать весь комментарий
05.09.2025 08:03 Ответить