Удар балістикою по гуманітарній місії з розмінування біля Чернігова: 2 загиблих, 5 поранених. ФОТОрепортаж (оновлено)
Голова Чернігівської МВА Дмитро Брижинський повідомив про вибухи в межах Чернігова.
Про це він написав у телеграмі, інформує Цензор.НЕТ.
"Зафіксовано влучання ракети на території підприємства міста", - зазначив Брижинський.
За його словами, інформація щодо травмованих наразі уточнюється.
Оновлено
"Ракетний удар був нанесений в районі блокпоста на вʼїзді в населений пункт Новоселівка", - уточнив голова МВА.
Як зазначається, станом на 15:29 одна людина загинула, дві поранені.
Удар був нанесений по співробітниках гуманітарної місії з розмінування, які проводили роботи розмінування місцевості.
Станом на 16:04 дві людини загинуло, три поранено.
Оновлення станом на 19:21
Начальник обласної військової адміністрації (ОВА) В’ячеслав Чаус повідомив: "Кількість поранених цивільних внаслідок сьогоднішньої російської атаки по Чернігівщині зросла до п’яти.
Наразі відомо про 2 загиблих та 5 поранених через російський ракетний удар по Киселівській громаді. Це працівники гуманітарної місії із розмінування "Данська рада у справах біженців". Поранені отримують всю необхідну допомогу у медичних закладах.
На місці події працюють правоохоронці, документуючи наслідки удару".
А зеленський запускає лише балаболістичні ракети...