12283 посетителя онлайн

Северная Корея будет направлять тысячи граждан для работы на оборонных предприятиях России, - ГУР

Северная Корея может отправить новых военных в Россию до лета

Северная Корея планирует отправлять тысячи своих граждан в Россию для работы на оборонных предприятиях и в строительстве.

Об этом в интервью Укринформу сообщил заместитель начальника Главного управления разведки Минобороны Украины Вадим Скибицкий, передает Цензор.НЕТ.

По его словам, первая тысяча северокорейских работников уже прибыла в Курскую область, где их привлекают для восстановления дорог и инженерного оборудования оборонительных рубежей. В то же время другие специалисты направляются на предприятия, производящие боеприпасы и вооружение, в частности танки, БТР, БМП и БПЛА.

Кроме того, Скибицкий сообщил, что украинская разведка фиксирует вербовку граждан других стран для работы на российских оборонных предприятиях, в частности в зоне Елабуги. Там планируют привлечь до 40 тысяч сотрудников, многие из которых в дальнейшем подписывают контракты с Министерством обороны РФ и привлекаются к боевым действиям.

Топ комментарии
+7
Цікаво а у нас простих токарів слюсарів хапають на вулиці і в окоп, ну і як тут не казати що зелена шмаркля працює на ворога?!
показать весь комментарий
07.09.2025 14:34 Ответить
+5
І що це як не провал зовнішньої політики України?
За що наші пОсли,пОслиці отримують гроші?І ціле мзс із сибігою?
показать весь комментарий
07.09.2025 14:29 Ответить
+4
Нам би таких партнерів, а ,,гарантів"- курой.... в!
показать весь комментарий
07.09.2025 14:44 Ответить
Комментировать
Сортировать:
І що це як не провал зовнішньої політики України?
За що наші пОсли,пОслиці отримують гроші?І ціле мзс із сибігою?
показать весь комментарий
07.09.2025 14:29 Ответить
Як за що? За те, що відсмоктували у йермака...
показать весь комментарий
07.09.2025 15:44 Ответить
Потрібно переходити до ракетних ударів по КНДР
показать весь комментарий
07.09.2025 16:34 Ответить
Нєщасниє случаі?.. будут !
показать весь комментарий
07.09.2025 14:33 Ответить
Бажано,щоб масові.
показать весь комментарий
07.09.2025 15:02 Ответить
Цікаво а у нас простих токарів слюсарів хапають на вулиці і в окоп, ну і як тут не казати що зелена шмаркля працює на ворога?!
показать весь комментарий
07.09.2025 14:34 Ответить
Кадровим чхати на цю країну
показать весь комментарий
07.09.2025 14:35 Ответить
Нам би таких партнерів, а ,,гарантів"- курой.... в!
показать весь комментарий
07.09.2025 14:44 Ответить
Мудрий патріот Янелох бронює своїх "кварталівських" корєшєй, стендаперів, блохєрів ОПи Петрових-Іванових та інших жополизів, армію "Марафону", биків з приватних охоронних фірм.
Вони найпотужніша оборона. 💪 Тільки питання - оборона кого?
показать весь комментарий
07.09.2025 14:54 Ответить
І Кіму попуй на реакцію свіу чи кого завгодно. Наші ж ,,партнери,, вміють тільки добре обіцяти. А могли б, наприклад, взяти на себе охорону довжелезного кордону з Білоруссю, яка не є учасником війни тож вони ніяк не будуть втягнені. Але це дозволить зняти наші людські резерви на східний фронт. Те саме наш південь з ПМР. Ось це було б суттєво. Можна було б назвати це військовим навчанням. Якщо вже так переживають.
показать весь комментарий
07.09.2025 15:10 Ответить
А за Україну хто приїде відновлювати/воювати?Чи всі тільки стурбованість свою вміють озвучувати???
показать весь комментарий
07.09.2025 15:11 Ответить
Той випадок , коли ОДНА лише КНДР дає ксцапам більше , а ніж усі західні "партнери" дають нам !
показать весь комментарий
07.09.2025 15:24 Ответить
Всрате КНДР дає кацапам і ракети, і солдатів і робочу силу, а наші "цивілізовані партнери" тільки *******, гниди лицемірні!
показать весь комментарий
07.09.2025 16:15 Ответить
Наочний приклад того, що буде з Україною якщо Захід віддасть нас на поталу рф. Чоловіки підуть "звільняти" Європу, а решта за тарілку супу готова буде штампувати хоч танки хоч ракети - і всі будуть люто ненавидіти Європу і США (можете не сумніватись, рф панькатись не буде)
показать весь комментарий
07.09.2025 20:29 Ответить
З України навпаки висмоктують всі соки людський потенціал в тому числі. Вже давно треба щось робити з демографією та залучати сотні тисяч мігрантів для роботи і постійного проживання в Україні. Якщо свої українці виїхали майже 10 мільйонів та точно вже неповернуться, то треба радикально міняти ситуацію, навчати тисячі вчителів з української мови та літератури, які будуть після свого навчання навчати мігрантів. Також зробити полегшене отримання паспорту для тих хто три роки прожив в Україні. Звісно виключити країни, які вороже налаштовані до України. В Україні тисячі незаселених сіл та містечок хай мігранти приїзджають і живуть якщо українці там жити нехочуть. Щодо скептицизму, то мільйони бангладешців чи пакистанців залюбки приїдуть в Україну, ті ж самі африканці думаю також зацікавляться. Тим більш близкість до західноєвропейських країн зіграє тільки в плюс, бо багато захочуть отримати український паспорт, щоб безперешкодно їздити по країнах Європи. Єдина перепона це влада яка нічого не хоче робити в цьому напрямку та радикальна меншість, яка думає що знекровлена від нестачі населення Україна зможе роками витримувати агресивні дії росії та її союзників: північної кореї, Китаю, Угорщини, Словаччини, ірану, Таджикистану, Киргизстану, Туркменістану, Вірменії, Узбекистану, Казахстану, Грузії та Індії.
показать весь комментарий
07.09.2025 23:24 Ответить
Ви впевнені, що африканці чи бангладешці, як тільки отримають українське громадянство, не проголосують за входження України повністю або по частинах до складу росії?
показать весь комментарий
08.09.2025 12:37 Ответить