8903 посетителя онлайн

Киев полностью ответственен за ухудшение отношений между Венгрией и Украиной, - Сийярто

Сийярто об отношениях Венгрии и Украины

Министр иностранных дел Венгрии Петер Сийярто обвинил Украину в ухудшении отношений между двумя странами.

Как передает Цензор.НЕТ, об этом Сийярто написал на фейсбук-странице.

"С чистой совестью могу сказать, что Киев несет полную ответственность за то, что отношения между Венгрией и Украиной подверглись такому чрезвычайному ухудшению за последние 10 лет", - заявил Сийярто.

В то же время он сказал, что Венгрия заинтересована в хороших отношениях со всеми соседними странами, включая Украину.

"Мы не отбирали права украинского меньшинства в Венгрии, мы не рискуем энергетической безопасностью украинцев и не хотим втягивать их в войну. Венгерско-украинские отношения - очень сложные, и я искренне надеюсь, что ближайшие десять лет они будут развиваться лучше, чем за последние десять лет", - добавил Сийярто.

По его словам, Венгрия готова к улучшению отношений, но "это зависит исключительно от Киева и Украины".

Топ комментарии
+20
Відключить вже їм нафту , нарешті ... скільки ще триватиме цей цирк ?!
показать весь комментарий
11.09.2025 15:44 Ответить
+16
Цього під@ра ще сьогодні не посилали?
показать весь комментарий
11.09.2025 15:45 Ответить
+11
Та ти шо?
Цей покемон не просто уйобікнутий, вин ще і тупий.
Прийде час і Україна по іншому з тобой та уйобіками побалакає.
показать весь комментарий
11.09.2025 15:46 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Відключить вже їм нафту , нарешті ... скільки ще триватиме цей цирк ?!
показать весь комментарий
11.09.2025 15:44 Ответить
Цього під@ра ще сьогодні не посилали?
показать весь комментарий
11.09.2025 15:45 Ответить
Та він тільки шо від туди повернувся. Снує як челнок.
показать весь комментарий
11.09.2025 15:47 Ответить
Та ти шо?
Цей покемон не просто уйобікнутий, вин ще і тупий.
Прийде час і Україна по іншому з тобой та уйобіками побалакає.
показать весь комментарий
11.09.2025 15:46 Ответить
Катастрофічне нашестя клоунів на Планету набирає обертів!
показать весь комментарий
11.09.2025 15:48 Ответить
Коли ти вже здохнеш,мерзотник дірявий?
показать весь комментарий
11.09.2025 15:51 Ответить
І кому ж за це "дякувати"?
показать весь комментарий
11.09.2025 15:58 Ответить
Щевальє д'Ермака, з провінції Ларьок, впізнав, а хто це з ним стоіть поручь як небіж жебрак? Навіть лопати не має.
показать весь комментарий
11.09.2025 16:14 Ответить
Зліва такий самий "дипломат", завдяки талантам котрого маємо те що маємо.
І потім оце стрижене непорозуміння не може допетрати, чому ж так кепсько склалися стосунки між державами.
показать весь комментарий
11.09.2025 17:10 Ответить
ПНХ
показать весь комментарий
11.09.2025 15:59 Ответить
Сподіваємось мудрий угорський народ на майбутніх виборах викине вас покидьки як сміття, що залежалося у владі!
показать весь комментарий
11.09.2025 15:59 Ответить
"Ми не відбирали права української меншини в Угорщині..." - стоп!
А хіба в Угорщині ще збереглася українська меншина, котра досі вивчає та користується рідною мовою?
показать весь комментарий
11.09.2025 16:01 Ответить
Ще коли мадяри, у 1848 році, підняли революцію, то так почали "звільнять поневолені народи Австрійської імперії", що ті "завили"... Пішла така суцільна "мадяризація" всіх цих народів, що ніяке "онімечування" "в підметки не годилося . Тому, коли почалося придушення цієї "революції", то в Югославії та Чехії почалося формування повстанських загонів, а русини Карпат добровільно служили провідниками карального корпусу російської армії.
Коли розпалася Австро-Угорщина, і створилася незалежна Угорщина - то вони повторили "мадяризацію" вже з державних позицій... Так провели, що українці Угорщини вже не пам"ятають, ким були їх предки, і вважають себе "угорцями"...
показать весь комментарий
11.09.2025 17:36 Ответить
сійярто, от вірю, совість в тебе чиста, бо ти нею не користуєшся..
показать весь комментарий
11.09.2025 16:03 Ответить
А не пішов ти в ТУХІС?!
показать весь комментарий
11.09.2025 16:03 Ответить
Шкода ,що москалі якось не помилилися і дрони пішли лиш по Польщі,але ще не вечір)
показать весь комментарий
11.09.2025 16:11 Ответить
Із чистою совістю можу сказати, НІ В ОДНОЇ РАШИСТСЬКОЇ ШЛЮХИ, СПОКОНВІКУ, СОВІСТЬ НЕ БУЛА ЧИСТІШОЮ, ВІД ШМАТИ ДЛЯ МИТТЯ ПІДЛОГИ ПРИВОКЗАЛЬНИХ.АБО БАЗАРНИХ ТУАЛЕТІВ...
показать весь комментарий
11.09.2025 16:13 Ответить
Что-то мне подсказывает, что венгры не могут избавиться от имперскости
показать весь комментарий
11.09.2025 16:20 Ответить
Та хай вже заспокоїться! Українці, разом з євреями, і Христа розіп"яли... А ще раніше організували вибух вулкана на Санторіні, і загибель мінойської цивілізації...
показать весь комментарий
11.09.2025 16:21 Ответить
Добийте вже цю "Дружбу" щоб ці путеноїди втратили надії.
показать весь комментарий
11.09.2025 16:28 Ответить
***** de cabra (іспан.)
показать весь комментарий
11.09.2025 16:29 Ответить
стоп, а хто забрав право відвідати угорщину у представників меншини? ви ж самі)) Мадяр не дасть збрехати!
показать весь комментарий
11.09.2025 17:31 Ответить