7538 відвідувачів онлайн

Київ повністю відповідальний за погіршення відносин між Угорщиною та Україною, - Сійярто

Сійярто про відносини Угорщини та України

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто звинуватив Україну у погіршенні відносин між двома країнами.

Як передає Цензор.НЕТ, про це Сійярто написав на фейсбук-сторінці.

"Із чистою совістю можу сказати, що Київ несе повну відповідальність за те, що відносини між Угорщиною та Україною зазнали такого надзвичайного погіршення за останні 10 років", - заявив Сійярто.

Водночас він сказав, що Угорщина зацікавлена в добрих відносинах з усіма сусідніми країнами, включно з Україною.

"Ми не відбирали права української меншини в Угорщині, ми не ризикуємо енергетичною безпекою українців і не хочемо втягувати їх у війну. Угорсько-українські відносини дуже складні, і я щиро сподіваюся, що найближчі десять років вони розвиватимуться краще, ніж за останні десять років", - додав Сійярто.

За його словами, Угорщина готова до покращення відносин, але "це залежить виключно від Києва та України".

Топ коментарі
+20
Відключить вже їм нафту , нарешті ... скільки ще триватиме цей цирк ?!
показати весь коментар
11.09.2025 15:44 Відповісти
+16
Цього під@ра ще сьогодні не посилали?
показати весь коментар
11.09.2025 15:45 Відповісти
+11
Та ти шо?
Цей покемон не просто уйобікнутий, вин ще і тупий.
Прийде час і Україна по іншому з тобой та уйобіками побалакає.
показати весь коментар
11.09.2025 15:46 Відповісти

Завантаження...