Київ повністю відповідальний за погіршення відносин між Угорщиною та Україною, - Сійярто

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто звинуватив Україну у погіршенні відносин між двома країнами.
Як передає Цензор.НЕТ, про це Сійярто написав на фейсбук-сторінці.
"Із чистою совістю можу сказати, що Київ несе повну відповідальність за те, що відносини між Угорщиною та Україною зазнали такого надзвичайного погіршення за останні 10 років", - заявив Сійярто.
Водночас він сказав, що Угорщина зацікавлена в добрих відносинах з усіма сусідніми країнами, включно з Україною.
"Ми не відбирали права української меншини в Угорщині, ми не ризикуємо енергетичною безпекою українців і не хочемо втягувати їх у війну. Угорсько-українські відносини дуже складні, і я щиро сподіваюся, що найближчі десять років вони розвиватимуться краще, ніж за останні десять років", - додав Сійярто.
За його словами, Угорщина готова до покращення відносин, але "це залежить виключно від Києва та України".
Цей покемон не просто уйобікнутий, вин ще і тупий.
Прийде час і Україна по іншому з тобой та уйобіками побалакає.