8907 посетителей онлайн

Выделена земля для строительства завода Rheinmetall по производству снарядов, - Шмыгаль

шмигаль

Правительство Украины выделило земельный участок для строительства нового завода Rheinmetall по изготовлению снарядов.

Об этом сообщил министр обороны Денис Шмыгаль, информирует Цензор.НЕТ.

"Мы финализировали процедуры по запуску нового совместного производства. 9 сентября была выделена земля в безопасном регионе Украины, где будет построен новый завод по изготовлению снарядов Rheinmetall для нужд Сил обороны", - сообщил Шмыгаль после встречи руководителем немецкой компании Rheinmetall AG Армином Паппергером в Лондоне.

Также министр обороны обсудил с Паппергером развитие направления ПВО, в частности борьбу с дронами противника.

"Обсудили также другие важные проекты, в частности развитие возможностей по ремонту и производству бронетехники. Линейка Rheinmetall имеет ряд новых образцов, которые могут усилить Силы обороны Украины", - отметил Шмыгаль.

Топ комментарии
+13
та невже ????

скільки відкату здерли з Райнметала ?

.
показать весь комментарий
11.09.2025 22:17 Ответить
+13
Координати показав?
показать весь комментарий
11.09.2025 22:19 Ответить
+12
хотіли налюбити - НЕ вийшло((
В ФРН - ВЖЕ завод побудували аналогічний.
А тут - як своє від серця відірвали((.
Швондєро-шмилальдєри.
показать весь комментарий
11.09.2025 22:19 Ответить
Комментировать
Сортировать:
та невже ????

скільки відкату здерли з Райнметала ?

.
показать весь комментарий
11.09.2025 22:17 Ответить
А у Німеччині, теж з «нуля», уже і випускають ці снаряди, поки зеленський і стефанчук чимось заклопотані, то Патріота Червінського з адвокатом переслідують, то міндіча з грошима за кордон переводять, то НАБУ з СБУ нацьковують!!… Роботи, як такої, немає, а смердить лайном московським!!! Який там завод + снаряди, резнікова, за грошима за кордон, треба ще відправити!?!
показать весь комментарий
11.09.2025 22:49 Ответить
"А у Німеччині, теж з «нуля», уже і випускають ці снаряди"
З Австрії напевно трохи гірше видно, аніж з України, що Німеччину не обстрілюють. На відміну від України, по якій прилітає щодня, від сходу до заходу. Тому там збудувати завод з нуля, дещо простіше, аніж в нас.
показать весь комментарий
11.09.2025 23:54 Ответить
Та, чомусь,голова німецького концерну,звинуватив ЗЕлену бюрократію в несвоєчасній побудові заводу,а не обстріли!
показать весь комментарий
12.09.2025 07:55 Ответить
То це обстріли заважали виділити землю місяцями?🤡
Скажи, в ти добровільний шабєсгой чи просто зебіл?
показать весь комментарий
12.09.2025 08:18 Ответить
Зебіл, там було порівняння з Німеччиною, якщо ти не помітив.
показать весь комментарий
12.09.2025 16:30 Ответить
Ти ОПешний бот? Два роки виділяти земельну ділянку заважали обстріли?
показать весь комментарий
12.09.2025 09:38 Ответить
Не варто ототожнювати наші реалії з менталітетом наших союзників.При натяку на відкат шмигаля б виставили за двері.Хочуть,не хочуть,а приходиться ЗЕпогані мати справу і з порядними людьми.
показать весь комментарий
12.09.2025 01:15 Ответить
Координати показав?
показать весь комментарий
11.09.2025 22:19 Ответить
не обов"зково. хто схоче, то знайде і по документам кабміну, і по геокадастрам, і по податковим, і через пару днів фото котлована виложуть
показать весь комментарий
12.09.2025 00:11 Ответить
Ну котловани вже давно не риють. Але бетонно-земляні роботи будуть - сподіваюсь.
показать весь комментарий
12.09.2025 05:47 Ответить
і маячки джи пі ес вже поставили ???
показать весь комментарий
12.09.2025 07:00 Ответить
И топопривязку, что бы лишний раз на почту не бегать.
показать весь комментарий
11.09.2025 22:19 Ответить
хотіли налюбити - НЕ вийшло((
В ФРН - ВЖЕ завод побудували аналогічний.
А тут - як своє від серця відірвали((.
Швондєро-шмилальдєри.
показать весь комментарий
11.09.2025 22:19 Ответить
Ну як побудують - ЗРАЗУ ж фотосесія з геолокацією.
Повинна ж бути мстя за недовкрадені гроші(((
показать весь комментарий
11.09.2025 22:20 Ответить
Не пали зарані
показать весь комментарий
11.09.2025 22:31 Ответить
Відосик буде від найвеличнішого?
показать весь комментарий
11.09.2025 22:21 Ответить
Можна зіграти і поставити ставочку. Ставлю на ze-ro.
показать весь комментарий
12.09.2025 05:49 Ответить
Хоча.
Крадівництво - наше все -ще відіб'ють нерви на недоотриманих біткоїнах(((
показать весь комментарий
11.09.2025 22:22 Ответить
Читая такие новости уже думаешь, что стоя , в лыжи обутый на асфальте ,ты уже НЕ СОВСЕМ ********!
показать весь комментарий
11.09.2025 22:22 Ответить
Немає у країні тепер безпечних місць. Вангую, що розхреначать цей "свєчной заводік" ще на стадії будівництва.
показать весь комментарий
11.09.2025 22:24 Ответить
Може підземні цехи будуть. При совку значну частину під землею будували..
показать весь комментарий
11.09.2025 22:41 Ответить
я вже хз скілько в Києві під землею трамвай(метро) риють. бабло зарили - зверху не видно скіко і куди. так і з цим( і не тільки) заводом буде.
показать весь комментарий
12.09.2025 00:14 Ответить
Є місця де є багато шахтних копалань і це не бамбас. Тай при совку багато чого підземного набудували - заходь і живи, або працюй.
показать весь комментарий
12.09.2025 05:52 Ответить
На четвертому році війни! Н може бути! Метеори!
показать весь комментарий
11.09.2025 22:27 Ответить
Ну хто тебе тормоз за язика тягне дурень. Мовчить мовчить при владі 100 відсотків популісти відосікі крутять піз... ть що треба що нетреба . Для кого стирається а.
показать весь комментарий
11.09.2025 22:29 Ответить
Тільки землю виділили? Три з половиною роки війна йде...
показать весь комментарий
11.09.2025 22:29 Ответить
Для зеслуг нормально , років за десять дадуть дозвіл на підключення комунікацій , а потім іще місцевий РЕМ заставить самим побудувати ЛЕП , підстанцію і передати їм безкоштовно у користування щоб з виробників гроші брати за постачання енергії .
показать весь комментарий
11.09.2025 22:34 Ответить
Очисну станцію..
показать весь комментарий
11.09.2025 22:42 Ответить
Воно зараз не так, але все одно нешвидко.
показать весь комментарий
11.09.2025 22:51 Ответить
Про РЕМ - 100% що так , це якась ідіотична організація і я не можу знайти розумного пояснення чому придбана за мої власні кошти підстанція повинна бути мною "подарована " енергетикам . Схоже свого часу зробили під час реформування медичної галузі , коли зобов'язали сільські ради передати безкоштовно приміщення та обладнання ФАПів на баланс районних лікарень , а потім почали з тих самих сільрад вимагати кошти за оренду переданих ними приміщень у маленьких населених пунктах , де посаду фельдшера ліквідували . Звучить як абсурд , але це сумна правда (((
показать весь комментарий
11.09.2025 23:58 Ответить
Почитайте уважно Кодекс систем розподілу, що таке приєднання, які вони бувають, хто їх виконує, за чий рахунок...
показать весь комментарий
12.09.2025 05:26 Ответить
Це зекономить мені мої кошти ? Думаю , шо ні ((((
показать весь комментарий
12.09.2025 10:49 Ответить
Байрактару відразу сказали - підключення електрики - відкат 10 лямонів чистої зелені - ну і були послані нахрін і будівництво стало.
показать весь комментарий
12.09.2025 05:54 Ответить
Нічого собі! Менше двох років виділяли землю! Оце ефективність! Оце швидкість! Відразу видно відповідальну владу воюючої країни.
Тепер ще через три роки отримають всі дозволи на будівництво. А дозволи на підключення комунікацій будуть десь в 2035-му. До 2040-го завод запрацює!
Слава армії чиновників України!
показать весь комментарий
11.09.2025 22:33 Ответить
Окуеть не встать! Пуздро с северной кореи миллионы снарядов 152 калибра прёт с прошлого года, а тут землю выделили. Бурьяны оставьте, мороз побьёт. По весне как подсохнет, тогда уже.
показать весь комментарий
11.09.2025 22:36 Ответить
Уряд України виділив земельну ділянку для будівництва нового заводу Rheinmetall з виготовлення снарядів. Джерело: https://censor.net/ua/n3573655
Це подрібно было зробити в 2015, а не жувати соплі.
показать весь комментарий
11.09.2025 22:41 Ответить
Завод *********** Rheinmetall в Україні почне роботу в 2026 році, - гендиректор
Джерело: https://censor.net/n3536105

Про це заявив генеральний директор компанії Rheinmetall AG Армін Папперґер у інтерв'ю DW.

"Ми швидше будуємо заводи в Німеччині, ніж в Україні. Причина в тому, що бюрократичні бар'єри в Німеччині практично усунуто", - сказав Папперґер.
показать весь комментарий
11.09.2025 22:42 Ответить
Потужно! Це все що треба знати про зелений "Інвестклімат"...
показать весь комментарий
11.09.2025 23:44 Ответить
за электроподключение всё так же? 100 миллионов?
показать весь комментарий
11.09.2025 22:44 Ответить
В Карпатах повно печер. Деякі навіть побудовані в часи Совка. Там можна закласти всі виробництва закриті від кацапських ударів. Але Зельоні роблять все в містах, куди ще й приїжджають пропіаритись з відео та фото звітами. Бо після ударів можна списати й що ніколи не було?
показать весь комментарий
11.09.2025 22:46 Ответить
тепер можна уявити, як вони дрони роблять
показать весь комментарий
11.09.2025 22:51 Ответить
Так же як і міни. Міндіч багатіє, народ Марафону радіє ...
показать весь комментарий
11.09.2025 23:43 Ответить
Йшов четвертий рік війни…
показать весь комментарий
11.09.2025 22:58 Ответить
сподіваюсь, що не в місті чи селі
показать весь комментарий
11.09.2025 23:24 Ответить
бо цей "безпечний" регіон України стане враз ще більше небезпечним
показать весь комментарий
11.09.2025 23:29 Ответить
Мабуть у якогось селянина віддали🤣
показать весь комментарий
11.09.2025 23:39 Ответить
А що з заводиком компанії Байкар....? 3,5 роки пройшло...
показать весь комментарий
11.09.2025 23:39 Ответить
Турки четвертий рік гроші збирають, щоб підключитися до електромережі. Бачив як ліра просіла за три роки? Таке враження, що війна у Туреччині іде, а не в Україні.

показать весь комментарий
12.09.2025 04:40 Ответить
У зятька Ердогана немає грошей?
показать весь комментарий
12.09.2025 04:53 Ответить
Обзор от ИИ

Середня зарплата в Туреччині на серпень 2025 року становить близько €873 на місяць. Цей показник значно варіюється залежно від сфери, кваліфікації та регіону, причому в таких великих містах, як Стамбул, доходи вищі, а в некваліфікованих сферах оплата нижча.
показать весь комментарий
12.09.2025 05:32 Ответить
Ну там планувалось, що в серпні цього року він розпочне роботу. І так сталося, що саме в серпні, під час чергової ракетной атаки туди прилетіли ракети.
показать весь комментарий
12.09.2025 07:38 Ответить
Буде друга спроба ?
показать весь комментарий
12.09.2025 08:05 Ответить
Тобто за два чи два з половиною роки Потужної балаканини - лише підписали папірчик щодо певної земельної ділянки "для будівництва"???
показать весь комментарий
11.09.2025 23:42 Ответить
Тобто цей довбень доповів москалям, що такий завод будується. Не здивуюся, якщо адресу десь виложить.
показать весь комментарий
12.09.2025 04:35 Ответить
Огласітє пжалуста увєсь спісок і адрєса заводов )))
показать весь комментарий
11.09.2025 23:56 Ответить
Переживаєш за Схід?
показать весь комментарий
12.09.2025 04:55 Ответить
Выделена земля для строительства завода Rheinmetall по производству снарядов, - Шмыгаль Источник: https://censor.net/ru/n3573655
=============
*******
показать весь комментарий
12.09.2025 04:33 Ответить
Перше ---курочка ще в гнізді,а ти вже яйце жариш. Друге і головне---хто тебе ідіота за язик тягне? Тільки за таке балаболство .під час війни потрібно розстріляти. Не влада,а сцена 95 кварталу Чортові піарщики,брехуни,тупоголові базіки на всіх ешелонах влади.
показать весь комментарий
12.09.2025 07:16 Ответить
Де таких міністрів оборони беруть один гірше другого,ось така вона влада проросійського клоуна.
показать весь комментарий
12.09.2025 07:56 Ответить
Ух ти, ***! Як оперативно...
показать весь комментарий
12.09.2025 08:21 Ответить
Шо, ще одного!?!
А як там справи з аналогічним заводом, що "побудували" у Львові!?!
показать весь комментарий
12.09.2025 08:23 Ответить
а чого ніхто не каже, що цю землю потужно оформлювали 13 місяців?
показать весь комментарий
12.09.2025 09:00 Ответить
Kruto
показать весь комментарий
12.09.2025 09:10 Ответить
Помощник сивковича локацию знает? если да,то можете даже и не начинать строить.
показать весь комментарий
12.09.2025 09:26 Ответить
Безпечний регіон України?
Таке буває?..
показать весь комментарий
12.09.2025 11:36 Ответить