10833 посетителя онлайн

Мужчина ранил ножом военнослужащего ТЦК во время оповещения в Одессе. Нападавший скрылся, - облвоенкомат

Нападение на ТЦК

Накануне в Одессе во время мероприятий оповещения мужчина ранил ножом военнослужащего ТЦК.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-центр Одесского областного ТЦК и СП.

Как отмечается, вечером 16 сентября 2025 года в Киевском районе г. Одесса во время проведения мероприятий оповещения совместной группой в составе представителя Национальной полиции и военнослужащих РТЦК и СП гражданину было выдвинуто законное требование предъявить военно-учетные документы. В ответ на это требование гражданин совершил побег и совершил вооруженное нападение с применением ножа, нанеся военнослужащему проникающие ранения. Правонарушителю после совершенного преступления удалось покинуть место происшествия.

"Раненый военнослужащий был немедленно доставлен в лечебное учреждение, где ему оказывается вся необходимая медицинская помощь", - говорится в сообщении.

Инцидент был зафиксирован на боди-камеру военнослужащего. Материалы, включая видеофиксацию, будут переданы в правоохранительные органы для документирования правонарушения и проведения необходимых процессуальных действий.

Одесский областной ТЦК и СП отмечает: применение оружия против военнослужащих, выполняющих служебные задачи в соответствии с действующим законодательством, является тяжким уголовным преступлением, которое квалифицируется по ряду статей Уголовного кодекса Украины. Такие действия не имеют и не могут иметь никаких оправданий, а ответственность за них является суровой и неотвратимой.

Топ комментарии
+23
інтерв'ю мера Херсона каже про інше,що мусора,прокурори,тцк та інші залишають населені пункти першими,чи мер визволений з полону теж іпсо???😁
показать весь комментарий
17.09.2025 12:41 Ответить
+22
як тонесенько звучить!
вони (їх зазвичай багато) до нього відкрито та чесно з заходами оповіщення!
а він, бандитська рожа, з ножем!
а, вони ж всього навського виконували норми закону.
****************......
це, литвин такі словесні викрутаси генерує?
показать весь комментарий
17.09.2025 12:36 Ответить
+17
Групи оповіщення,звучить недоречною.Що вони оповіщають взагалі?
показать весь комментарий
17.09.2025 12:42 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А поліція там була для блізіру?
показать весь комментарий
17.09.2025 12:35 Ответить
а бодікамери теж не було судячи з тону статті..
показать весь комментарий
17.09.2025 12:38 Ответить
"Інцидент було зафіксовано на боді-камеру військовослужбовця" - передостанній абзац.
показать весь комментарий
17.09.2025 12:45 Ответить
виходить що доказ є але приховується,і прямо звинувачують цивільного без проведення процесуальних дій,а як же призумпція невинуватості?
показать весь комментарий
17.09.2025 12:50 Ответить
Одеса потребує масштабної зачистки, тисячі ухилянтів, диверсантів та криміналу! Потрібно виставити блок пости по місту і пропускати тільки по спецперепустках, поквартально обходити будинки і проводити тотальну зачистку як в самому місті так і в передмісті. Нацполіція нічого не робить, військове командування бездіяльне, в тилу допустили розгул криміналу та дезертирів! Навіщо зняли блок-пости по Одесі? Хто дав команду?
показать весь комментарий
17.09.2025 13:29 Ответить
Топаз, так ви ж і дали команду! Старість не радість, маразм не оргазм.... То є так. А якщо серйозно, то зачистіть краще диван, пропержений відставною (задовго до 60 років!) дупою.
показать весь комментарий
17.09.2025 13:35 Ответить
В Одесі, Дніпрі, Львові та Києві тисячі ухилянтів та дезертирів, а на фронті пусті окопи! Представники ТЦК вимагають по 10тис. доларів за те щоб відпустити військовозобов'язаних, корупція вбиває країну! Потрібна глобальна реформа армії, Корумповані військові структури від ТЦК до Генштабу мають бути усунені від процесу мобілізації, громадянське суспільство має взяти під контроль мобілізацію!
показать весь комментарий
17.09.2025 14:20 Ответить
Ви в окопі сидите? Чи ви хочете воювати чужими руками?
показать весь комментарий
17.09.2025 14:26 Ответить
А ви в окопі? В мене є вакансії в підрозділі, можете до нас долучитись.
показать весь комментарий
17.09.2025 14:45 Ответить
бидло совкове обдрищене,ти звідки такке кончене????пропоную наїпнути по твоєму курятнику чимсь важким бо ти навіть не дебіл ти мерзоніший від останньої кацапської падлюки,такі тварини не повинні жити в нормальному суспільстві....
показать весь комментарий
17.09.2025 21:21 Ответить
Виходить що ти обісцяний ухилянт.
показать весь комментарий
18.09.2025 10:10 Ответить
покажи форму 6, чепушила,діарея не нападе від прояву потужнопреможного викиду хоробрості ???
показать весь комментарий
18.09.2025 10:33 Ответить
Я тобі військову форму покажу, в якій ти будеш захищати Україну!
показать весь комментарий
18.09.2025 11:28 Ответить
який ти смішний та дебільний🤣🤣🤣тобі лічить форма в пікселі під диряву з@лупу
показать весь комментарий
18.09.2025 12:01 Ответить
Десь є закон, що зобовязує всі матеріали слідства викладати на загальнодоступні ресурси?
показать весь комментарий
17.09.2025 14:52 Ответить
а є закон який дозволяє призначати людину винною без вироку суду?
показать весь комментарий
17.09.2025 21:03 Ответить
Мабуть, це один з отих тітушок, що їх ригоАНАЛИ з мусорами (які потім потікали з України), завезли в Одесу, для провокацій щодо Патріотів України, в 2014 році!!
Саме такі, ждуни ригоАНАЛЬНІ або мусорські, добровільно йдуть(без ТЦК) на службу до московських окупантів, щоб катувати Українців!!
показать весь комментарий
17.09.2025 12:36 Ответить
інтерв'ю мера Херсона каже про інше,що мусора,прокурори,тцк та інші залишають населені пункти першими,чи мер визволений з полону теж іпсо???😁
показать весь комментарий
17.09.2025 12:41 Ответить
тцк на початку війни не існувало в природі!
показать весь комментарий
17.09.2025 13:32 Ответить
Існувало
показать весь комментарий
17.09.2025 13:37 Ответить
як тонесенько звучить!
вони (їх зазвичай багато) до нього відкрито та чесно з заходами оповіщення!
а він, бандитська рожа, з ножем!
а, вони ж всього навського виконували норми закону.
****************......
це, литвин такі словесні викрутаси генерує?
показать весь комментарий
17.09.2025 12:36 Ответить
і ні слова про камеру......
показать весь комментарий
17.09.2025 12:42 Ответить
Камера була, але запис ми, звысно, не побачимо...
показать весь комментарий
17.09.2025 12:49 Ответить
питання навіщо вони потрібні??якщо всі ситуації подаються упередженно,і потерпіла сторона нема права навіть на слідчі дії не те щоб їх коментувати в смі бо це привласнення не ,,,свойственних,, повноважень
показать весь комментарий
17.09.2025 12:59 Ответить
Що тут скажеш, "країна мрій дурнів"...
показать весь комментарий
17.09.2025 13:03 Ответить
А если было так: они грубо потребовали документы,а он в виде отказа по причине отсутствия таковых,нежно вставил в тело одного из наглецов,некий предмет с виду похожий на нож...
======
Такая риторика сразу бы сняла с него ответственность?Ведь есть же случаи,когда без угпозы жизни можно законно тыкать ножом,правда?
показать весь комментарий
17.09.2025 12:49 Ответить
Тобто в Одесі, невідомий, можливо диверсант нападає на військовослужбовця зі зброєю, а що в цей час роблять інші ? А що роблять громадяни? Аплодують стоячи?
показать весь комментарий
17.09.2025 12:36 Ответить
відео буде надано для оцінки ситуації???чи там знов не зрослося,не той ракурс чи щось ,,другоє,,,??
показать весь комментарий
17.09.2025 12:44 Ответить
А бодікамера була вчеплена на "боді" з таким здоровенним пузом, що фіксувала лише хмари на небі...
показать весь комментарий
17.09.2025 13:10 Ответить
Що заважає звинуваченому замовити судову експертизу відеозапису?
показать весь комментарий
17.09.2025 14:55 Ответить
малий строк зберігання,бо мах строк 30днів ,а вирішити питання до розгляду по заяві через суд в середньому від 30 днів,чудово зробили чи не так???
показать весь комментарий
17.09.2025 21:08 Ответить
30 днів - то мінімально гарантоіаний строк.
Ось що про це пишуть.
"Відтепер, після завершення роботи груп оповіщення, записи з карт пам'яті автоматично завантажуватимуться на централізований захищений сервер.
Термін їх зберігання становитиме щонайменше 30 днів, але у випадках, пов'язаних із розслідуваннями чи судовими процесами, записи зберігатимуться довше."
показать весь комментарий
18.09.2025 14:13 Ответить
ти мене вмовляєш??я робив в системі і довіри до осіб які діють як бандити порушуючі все що можливо НІЯКОЇ!!!! можеш не вірити,але все що йде проти них просто зникає...так що не старайся.....
показать весь комментарий
18.09.2025 15:54 Ответить
Я пояснюю, а не вмовляю. Бо якийсь дурень скаже обвинуваченому "30 днів пройшло, ніяких записів вже немає, гуляй лісом", вона йому і повірить і не затребує надатти важливий доказ.
показать весь комментарий
18.09.2025 18:34 Ответить
У Вас вельми жалюгідні фантазії. Зверніться до фахівців, схоже, що у Вас є психологічна травма.
показать весь комментарий
18.09.2025 18:35 Ответить
Групи оповіщення,звучить недоречною.Що вони оповіщають взагалі?
показать весь комментарий
17.09.2025 12:42 Ответить
навіщо у них зброя?
показать весь комментарий
17.09.2025 12:47 Ответить
а тцк має повноваження давати оцінку ??
показать весь комментарий
17.09.2025 13:06 Ответить
Міг просто підписати відмову від мобілізації після ВЛК, отримав би лише 3 роки в'язниці.
показать весь комментарий
17.09.2025 12:55 Ответить
Його би силоміць відпраили навчальний центр.
показать весь комментарий
17.09.2025 12:57 Ответить
(Неупереджено) А запис з бодікамери буде (без нарізки)? Чи забули ввімкнути, акумулятор сів, пам'ять скінчилась, ухилянт з'їв?
показать весь комментарий
17.09.2025 12:56 Ответить
Ну, не зовсім в сраку...
"Вчора ввечері до міської лікарні було доставлено 25-річного працівника РТЦК і СП, який отримав проникаюче ножове поранення в груди. За словами лікарів, поранення він отримав під час перевірки документів на проспекті князя Ярослава Мудрого, 4 (вул. Глушка). Зараз постраждалий перебуває в хірургічному відділенні."
показать весь комментарий
17.09.2025 13:16 Ответить
Напад скоений групою осіб-самооборона в чистому вигляді!
показать весь комментарий
17.09.2025 13:00 Ответить
озброєними!!
показать весь комментарий
17.09.2025 13:07 Ответить
Яке відношення до чинного законодавства має організація яка не створена згідно чинного законодавства.
показать весь комментарий
17.09.2025 13:09 Ответить
Одні ждуни і сцикуни коментарі строчать,щоб ви пощезли гниди **********!
показать весь комментарий
17.09.2025 13:17 Ответить
Зі складу ВЛК - там купа гарних лікарів !
показать весь комментарий
17.09.2025 14:04 Ответить
Олександре, куди повинні "пощезнути" громдяни України, якии Ви дозволяєте собі називати "гниди **********"? Ви закликаєте до їх фізичнго знищення чи до їх вільного виїзду з країни? Не зрзуміла Ваша точка зору.
показать весь комментарий
17.09.2025 14:47 Ответить
сидить чепуха мамчина на дівані та штурмує донецький напрямок у ,,танчики,,,
показать весь комментарий
17.09.2025 21:10 Ответить
Тю,це ж прокляття,а як і куди вони пощезнуть,одному Богу відомо!
показать весь комментарий
17.09.2025 21:57 Ответить
Якщо працівники ТЦК озброєні чому не застосовують зброю?
Якщо не озброєні, необхідно видати зброю.
показать весь комментарий
17.09.2025 14:06 Ответить
Навіщо їм згідно наданих їм законом прав та обов'язків зброя під час оповіщення.
показать весь комментарий
17.09.2025 15:15 Ответить
А в США полісмени також вчиняють протиправні дії?
показать весь комментарий
17.09.2025 16:50 Ответить
Ось як приклад і судовий прицидент https://www.youtube.com/watch?v=aOn2mRInRIs&t=109s