11182 посетителя онлайн

Воины 425 штурмового полка "Скала" взяли в плен 17 российских захватчиков. ВИДЕО

Штурмовая группа россиян попала в ловушку бойцов 425-го отдельного штурмового полка "Скала". Украинские воины во время боевого выхода взяли в плен 17 оккупантов.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на телеграм-канал Оперативный ВСУ.

Топ комментарии
+23
Дякую Войни за Вашу воінську працю,мужність та професійність. Це є шанс для наших полонених повернутися до України,до своїх родин!!! Бережи Вас Бог!!!
показать весь комментарий
18.09.2025 10:45 Ответить
+20
Так, профі там і не пахне. Тіки треба пам'ятати - шо у рашистів у десяткі разів більше дронів, снарядів, ракет, кабів, ребів - та всього. А в Україні - тіки брехня від людини котра по Констітуції України повинена захищати свою(хоча Україна ніколи не була своєю для цього покидька) країну.
показать весь комментарий
18.09.2025 11:02 Ответить
+9
Майже всю "еліту" совдепії переколбасили СОУ при Залужному, в основному в перші місяці вторгнення. А зараз багато м'яса та багато снарядів
показать весь комментарий
18.09.2025 11:23 Ответить

Загрузка...