7723 відвідувача онлайн

Воїни 425 штурмового полку "Скеля" полонили 17 російських загарбників. ВIДЕО

Штурмова група росіян потрапила в пастку бійців 425-го окремого штурмового полку "Скеля". Українські воїни під час бойового виходу взяли в полон 17 окупантів.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на телеграм-канал Оперативний ЗСУ.

Топ коментарі
+23
Дякую Войни за Вашу воінську працю,мужність та професійність. Це є шанс для наших полонених повернутися до України,до своїх родин!!! Бережи Вас Бог!!!
показати весь коментар
18.09.2025 10:45 Відповісти
+20
Так, профі там і не пахне. Тіки треба пам'ятати - шо у рашистів у десяткі разів більше дронів, снарядів, ракет, кабів, ребів - та всього. А в Україні - тіки брехня від людини котра по Констітуції України повинена захищати свою(хоча Україна ніколи не була своєю для цього покидька) країну.
показати весь коментар
18.09.2025 11:02 Відповісти
+9
Майже всю "еліту" совдепії переколбасили СОУ при Залужному, в основному в перші місяці вторгнення. А зараз багато м'яса та багато снарядів
показати весь коментар
18.09.2025 11:23 Відповісти

Завантаження...