Воїни 425 штурмового полку "Скеля" полонили 17 російських загарбників. ВIДЕО
Штурмова група росіян потрапила в пастку бійців 425-го окремого штурмового полку "Скеля". Українські воїни під час бойового виходу взяли в полон 17 окупантів.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на телеграм-канал Оперативний ЗСУ.
Топ коментарі
+23 Сергей Иванчук #554096
показати весь коментар
18.09.2025 10:45 Відповісти Посилання +20 Danger Zone
показати весь коментар
18.09.2025 11:02 Відповісти Посилання +9 Az AZLK
показати весь коментар
18.09.2025 11:23 Відповісти Посилання