7563 відвідувача онлайн

Після "труби" до Куп’янська полонені окупанти радять військовим РФ "не вестись на всякую х#йню" від своїх командирів. ВIДЕО 18+

Українські військові взяли в полон групу російських окупантів, які намагалися проникнути до міста Куп’янськ Харківської області через газову трубу на самокатах. Як повідомляє Цензор.НЕТ, відеозізнання полонених оприлюднив 10-й армійський корпус Сухопутних військ ЗСУ.

За словами самих військовослужбовців РФ, їхнім завданням було захоплення п’ятиповерхового житлового будинку. Один із затриманих заявив, що перед виходом у "рейд" командування змусило їх зняти "плити" з бронежилетів. Інший полонений повідомив, що окупантам було наказано знищувати всіх українських чоловіків, які траплятимуться дорогою.

Після провалу операції один із бійців заявив, що чекав "Бабу-Ягу", щоб вона його добила, і закликав росіян не вірити їхнім командирам: "Не ведитесь на всякую х#йню, ребята".

Відео містить ненормативну лексику!

Топ коментарі
+29
Найманці
Воюють за бабло
Якщо їх не розстрілювати їх буде лише більше !
показати весь коментар
17.09.2025 23:53 Відповісти
+17
Шкода, що не подохли. Нашим треба було газ пустити.
показати весь коментар
17.09.2025 23:54 Відповісти
+17
Знову "нас абманулі".... хай не пи#дять мразоти.... у полоні вони всі "малчікі-зайчікі" яких "абманулі подлиє камандіри" а по факту знали куди їхали й контракт підписали!!! Аби не потреба у обміну то нах7й би вони треба живими.
показати весь коментар
18.09.2025 02:14 Відповісти

Завантаження...