4462 посетителя онлайн

700 тыс. солдат РФ находятся на линии боевого столкновения в Украине, - Путин

Российский диктатор Владимир Путин

Российский диктатор Владимир Путин заявил, что сейчас около 700 тысяч военных РФ сосредоточено на линии фронта в Украине.

Заявление главы Кремля цитируют росСМИ, передает Цензор.НЕТ.

Путин на встрече с лидерами фракций прокомментировал идею о квотах для российских солдат в органах власти. По его словам, не все оккупанты "видят себя госслужащими".

"Понимаете, на линии боевого соприкосновения более 700 тысяч человек находится", - говорит диктатор.

По его словам, "кроме победы в СВО (так в РФ называют войну против Украины. - Ред.), ключевая задача для России - демографическая".

Топ комментарии
+35
Здохни Пуйло разом зі своїми орками.
показать весь комментарий
18.09.2025 20:40 Ответить
+15
"Ключове завдання - демографічне..." - правда. Війна і сам пуцин мають таки виправити помилку природи і зрищити тупикову гілку людства - яаихось невідомих рузкіх, щоб інші гілки могли безпечно розвиватися.
показать весь комментарий
18.09.2025 20:45 Ответить
+13
показать весь комментарий
18.09.2025 21:03 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Здохни Пуйло разом зі своїми орками.
показать весь комментарий
18.09.2025 20:40 Ответить
****** з кабаєвою, мізуліною, кривоногих, усіляко замовчує, про майже 2.000.000 подохлих орків, з 2014 року, на теренах Мирної України!!
Армія! Мова! Віра! Слава Україні!!
Смерть ************ окупантам!!
показать весь комментарий
18.09.2025 20:59 Ответить
Откуда цифра в 2 миллиона? Я просто только что искала сколько у кацапов армия и часто поподались данные о потерях. По более менее проукраинским BBC,DW, ну и подобным-250 тысяч.Самые последние данные на конец августа.

А про 700т. Врет плешивый. На 21г армия рыфы была 900т + резерв. И если положили миллион,а выше пишут,что и 2...что-то не то
показать весь комментарий
18.09.2025 21:11 Ответить
На середину вересня по даним американської розвідки і ВВС десь 300+ тис. вбитими, причому за 2025 коло 100 тис.. В ці дані включені також зеки, ЧВК та мобілізовані із дир (днр і лнр, втрати із окупованих частин Херсонської і Запорізьської областей дуже маленькі через постійні зриви мобілізацій в цих південих регіонах). Загальні втрати 1,1 - 1,2 мільйони, з яких безповоротними вважають 700-800 тисяч, тобто 300 тис вбитих і ще 400 тис скалічених, які вже не зможуть воювати. Якось так.
показать весь комментарий
18.09.2025 21:34 Ответить
Втрати поповнюють розходним матеріалом...його багато..контракт через 1місяць пакет..і так конвейєром..а загальна кількість не міняється
показать весь комментарий
19.09.2025 07:48 Ответить
Людино, Oleksandr Valovyi що ти несеш? Страшне.
показать весь комментарий
18.09.2025 21:15 Ответить
ЗСУ працює над обома ключовими питаннями рашки:

буде вам, курви, й "паБеда",
буде й атріцатєльний рост "демографії"

.
показать весь комментарий
18.09.2025 22:58 Ответить
оооо.....
і сирський те ж саме каже!
то, хто бреше?
показать весь комментарий
18.09.2025 20:43 Ответить
Найвеличніший?
показать весь комментарий
18.09.2025 20:46 Ответить
Та він завжди бреше , то не новина .
показать весь комментарий
18.09.2025 20:49 Ответить
"Ключове завдання - демографічне..." - правда. Війна і сам пуцин мають таки виправити помилку природи і зрищити тупикову гілку людства - яаихось невідомих рузкіх, щоб інші гілки могли безпечно розвиватися.
показать весь комментарий
18.09.2025 20:45 Ответить
Па плану!
показать весь комментарий
18.09.2025 20:45 Ответить
показать весь комментарий
18.09.2025 21:03 Ответить
по фейсу - Ынтелектуал...
показать весь комментарий
18.09.2025 21:40 Ответить
Жесть! Бесконечные дегенераты !
показать весь комментарий
19.09.2025 03:26 Ответить
Вже 699 000,брешеш попа вутін!
показать весь комментарий
18.09.2025 20:45 Ответить
Вже 689 000... СЛАВА ЗСУ !!!
показать весь комментарий
18.09.2025 21:13 Ответить
А може 700 тис під лінією зіткнення... на 2 метри..
показать весь комментарий
18.09.2025 20:46 Ответить
Яке там на 2 метри...просто купки лайна вовків, кабанчиків, собачок та інших гарних тваринок під кущами...хробаки теж задіяні
показать весь комментарий
18.09.2025 22:27 Ответить
в ***** почались проблеми не тільки з мясом на війну а й з грошима. кєрдик тобі ботоксний..
показать весь комментарий
18.09.2025 20:47 Ответить
Те, що він збрехав, є доконаним фактом.
Лише цільова аудиторія визначає в яку сторону збрехав.
показать весь комментарий
18.09.2025 20:49 Ответить
Як ця паскуда хоче вирішити "демографічне питаня",вже знищив сотні тисяч українців і погубив понад мільйон свого бидла ,я так розумію воно думає висилити мільйони українців в сибір ,а на їх місце ввести в Україну мільйони кацапів,тобто ця погань ментально живе в середньовіччі ,коли ти мерзота нарешті здохнеш ,а разом з тобою підуть в небуття огидний "русский мир"?
показать весь комментарий
18.09.2025 21:00 Ответить
Викресліть з історії росіі Україну та українців і росія зникне. Їх існування на нашій совісті...
показать весь комментарий
18.09.2025 21:05 Ответить
козак вже викреслився

поки що фігурально, але скоро, дасть Бог, і буквально

.
показать весь комментарий
18.09.2025 23:10 Ответить
Накрисився на Україну страшно - тільки смерть його зупинить - все поклав на війну
показать весь комментарий
18.09.2025 21:07 Ответить
*****,держи лайфхак, ти можеш ці 700000 поділити на два лагеря і зразу ж виконати всі цілі сво.Виявити серед них переможця.І на десятиліття забути про свою демографію.Не тупи , дій.
показать весь комментарий
18.09.2025 21:12 Ответить
И уся эта мардва прайдет чирис кишечник сабакав и чирваков. 🤣🤣🤣
показать весь комментарий
18.09.2025 21:14 Ответить
Якщо їх 700, а перевага в чисельності на всіх напрямках як мінімум триразове (як каже Сирський), то у ЗСУ воює 230.
показать весь комментарий
18.09.2025 21:19 Ответить
Незрозуміло тільки одне. Кому з 7 копій ***** косоокий Сі засовує за щоку.
показать весь комментарий
18.09.2025 21:22 Ответить
То в них груповуха така. Називається "нєдєлька".
показать весь комментарий
18.09.2025 23:21 Ответить
Прибрехав, як мінімум вдвічі.
показать весь комментарий
18.09.2025 21:23 Ответить