4890 посетителей онлайн

Если бы Европа что-то сделала в отношении Китая, он мог бы ускорить прекращение войны в Украине, - Трамп

Трамп

Президент США Дональд Трамп считает, что Европа должна повлиять на Китай для окончания войны в Украине.

Об этом информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на РБК-Украина.

Трамп выразил убеждение, что прекращение войны в Украине зависит от Китая в том числе, поскольку Пекин имеет влияние на Кремль.

"Если бы Европа что-то сделала в отношении Китая, я думаю, он мог бы ускорить прекращение войны в Украине", - сказал американский президент.

Топ комментарии
+10
Нарешті додумалися, що Китай треба за "шкірку брати", а не тільки кацапів. Бо стусани лакею, пану боляче не зроблять!
показать весь комментарий
18.09.2025 23:10 Ответить
+8
А само руде чмо нічого не хоче робити...Яка ж бридка потвора
показать весь комментарий
18.09.2025 23:15 Ответить
+7
Додик хочет чужими руками делать Китаю больно. Бо самому сцыкотно
показать весь комментарий
18.09.2025 23:29 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Нарешті додумалися, що Китай треба за "шкірку брати", а не тільки кацапів. Бо стусани лакею, пану боляче не зроблять!
показать весь комментарий
18.09.2025 23:10 Ответить
Так то воно так, тільки трампон понти колотив, а тепер хоче свої обіцянки тільки чужими руками робити. Коли він кричав, що зупинить війну за 24 години про Європу взагалі не згадував.
показать весь комментарий
18.09.2025 23:24 Ответить
У першым квартале гэтага года ЕС купіў у Расіі тавараў амаль на 9 мільярдаў еўра.
показать весь комментарий
19.09.2025 00:29 Ответить
Це швидше ваша "бєларуськауя деза" , а не реальність...
показать весь комментарий
19.09.2025 09:42 Ответить
Хто всрався - невістка Європа
показать весь комментарий
19.09.2025 08:04 Ответить
Та воно канєшно..."якби Трамп був президентом Європи, то....................."
показать весь комментарий
19.09.2025 15:03 Ответить
"Ну зробіть хоч щось. Я не знаю, що, але зробіть." Політик з великої літери "п".
показать весь комментарий
18.09.2025 23:11 Ответить
Трамп **** Європу її ж д**ільним методом. Каже що все повинна зробити Європа.
показать весь комментарий
18.09.2025 23:13 Ответить
"Якби Європа щось зробила щодо Китаю ..." на пів шишечки? ))
показать весь комментарий
18.09.2025 23:14 Ответить
А само руде чмо нічого не хоче робити...Яка ж бридка потвора
показать весь комментарий
18.09.2025 23:15 Ответить
А воно просто не знає що йому робити, воно напистіло цілу кучу байок понупридумувало про "сімвойєн" та іншой маячні, а як виходити з ситуації, чи то розуму, чи то сміливості не вистачає. ось і меле, все що в його хвору голову приходить.
показать весь комментарий
18.09.2025 23:44 Ответить
Не просто не знає. Йому на додачу ще й повністю посрати на те, шо він там наобіцяв.
показать весь комментарий
19.09.2025 00:03 Ответить
Мабуть десь так.
показать весь комментарий
19.09.2025 00:31 Ответить
Трамп предложил Европе, начать конфисковывать росийские активы, перестать покупать росийскую нефть и газ, наложить торговые пошлины на Китай и Индию. ЕС ответил а мы не можем, то невыполнимо. Кто тут брыдка потвора?
показать весь комментарий
19.09.2025 00:33 Ответить
Чого ти так! Він "робить"... З усіх сил пробує "імпортозамістить" Росію, Сполученими Штатами, в Європі... Але не в плані "політики", а в плані "економіки". Робить спроби зробить США "бензоколонкою Європи" - нав"язує щосили, європейцям, свою нафту і скраплений газ...
показать весь комментарий
19.09.2025 04:25 Ответить
А що робить руде чмо? Воно собі вже ставить золоті памʼятники, це вам не унітази і батони
показать весь комментарий
18.09.2025 23:17 Ответить
А якби у роті поросли гриби, то був би не рот а цілий огород
показать весь комментарий
18.09.2025 23:26 Ответить
Додик хочет чужими руками делать Китаю больно. Бо самому сцыкотно
показать весь комментарий
18.09.2025 23:29 Ответить
Американці самі вигодували китайського дракона і щось зробила з Китаєм зараз можуть лише самі китайці.
показать весь комментарий
18.09.2025 23:32 Ответить
DW
Міністр оборони США Піт Хегсет спілкувався телефоном зі своїм китайським колегою Дун Цзюнем.
Обидві сторони підкреслили важливість збереження каналів військового зв'язку та підтвердили свої ключові національні інтереси.
Під час розмови Дун попередив, що "стримування або залякування Китаю не увінчається успіхом" і застеріг від втручання США у справи Південно-Китайського моря та Тайваню, які Пекін вважає своєю територією.
Хегсет, у свою чергу, підкреслив, що США "не прагнуть до конфлікту з Китаєм", але вказав на "життєво важливі інтереси в Азійсько-Тихоокеанському регіоні".
показать весь комментарий
18.09.2025 23:53 Ответить
Виходить що сша то нікчеми без якогось впливу на світові події та які нікуя не можуть? Це в супереч всьому що п*здів трамп і його риторики про величність америки яку він нібито відновив
показать весь комментарий
18.09.2025 23:33 Ответить
ах ти **** їржава трампло !!! а чого ж ти , у перший каденції заглядав червоноду* им в ...очі ,знаючи шо вони дали добро на війну в Україні ?!!! і шо сьогодні все шо вбиває українців ,це зброя китаю ?!!! потвора скаженна !!! ...
показать весь комментарий
18.09.2025 23:37 Ответить
Помітили, як 1-2 тижні тому кардинально змінилась його риторика ???
показать весь комментарий
18.09.2025 23:40 Ответить
Це називається "На чужому ... в рай в'їхати"
показать весь комментарий
18.09.2025 23:50 Ответить
Хєр шо він може зробити. Він проти рашки нічого зробити не може. А проти китаю тим більше.
показать весь комментарий
19.09.2025 00:01 Ответить
може. Але не хоче
показать весь комментарий
19.09.2025 02:37 Ответить
Не може. Єдине рішення цього питання - військове. Якшо не втручатися в війну військами, то завалити ЗСУ ******** зброєю. Але трампон цього ніколи не зробить. А більше варіантів нема. Єкономічно на кацапів не вплинути. Зазираючи в очко і проводячі зустрічі - тим більше.
показать весь комментарий
19.09.2025 12:09 Ответить
Єкономічно на кацапів не вплинути??

з якого це дива? саме це і можна зробити
показать весь комментарий
20.09.2025 00:46 Ответить
одним словом в США В КРІСЛІ ПРЕЗИДЕНТА ПРОРАШИСТСЬКА КУЄТА
показать весь комментарий
19.09.2025 00:07 Ответить
Самим вагомим впливом на Китай стане руйнування Сили Сибіру. А слова Трампа це бажання руками європейців розчистити Трампу дорогу до миру з росією.
показать весь комментарий
19.09.2025 02:42 Ответить
Чувак вже зовсім несе ахінею. Світове позорисько.
показать весь комментарий
19.09.2025 04:54 Ответить
Доні ти чого здав назад з Китаєм? Сі тебе по суті послав, як і всі. Ти ж сам сказав що кремлівський психопат тебе обдурив.
показать весь комментарий
19.09.2025 06:09 Ответить
Такеж пи...ве, тупе і непотрібне як і наше зелене лайно Пкстопорожня брехня і викручування
показать весь комментарий
19.09.2025 06:40 Ответить
Огидний нікчема!
показать весь комментарий
19.09.2025 06:54 Ответить
Може вже досить реагувати на кожен пук цього Довбня !?
Через пів-години воно не вспомнить що казало, а масс-медіа вже обсмоктує його набір букофф.
показать весь комментарий
19.09.2025 07:23 Ответить
Телепень