9608 посетителей онлайн
1 360 10

Путин не заинтересован в мирных переговорах, - глава MI6 Мур

Британская разведка считает, что Путин не настроен на переговоры

Глава Службы внешней разведки Великобритании МИ6 Ричард Мур считает, что Путин не заинтересован в мирных переговорах.

Об этом пишет Reuters, передает Цензор.НЕТ.

По его словам, российский диктатор рассчитывает на капитуляцию Украины.

Мур также заявил, что Путин "откусил больше, чем может прожевать" и недооценил украинцев.

Топ комментарии
+3
Яка глибока думка.
показать весь комментарий
19.09.2025 10:43 Ответить
+1
Вони обидва не зацікавлені. І результату не буде. Але не перекручуйте, будь ласка. Перемовини в поцкві, як того хоче х/йло - це буде фіаско і сором на рівні червоної доріжці на Алясці.
показать весь комментарий
19.09.2025 11:15 Ответить
+1
так і я про те ж...
Але ж труп не вірить!
показать весь комментарий
19.09.2025 11:40 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Яка глибока думка.
показать весь комментарий
19.09.2025 10:43 Ответить
Тезко, а тобі трумп не вірить...
показать весь комментарий
19.09.2025 10:53 Ответить
він для іржавого це говорить, бо цру сциться іржавому прямо це доповісти за його друга ***** та й не читає іржавий звітів цру, бо гольф час відбирає
показать весь комментарий
19.09.2025 11:37 Ответить
так і я про те ж...
Але ж труп не вірить!
показать весь комментарий
19.09.2025 11:40 Ответить
іржавий вірить тіки своєму другу *****
а Мур вголос озвучив виключно для підсилення позицій Стармера та Короля під час їхніх зустрічей із іржавим
цікаво було б почути думку директора цру з цього ж приводу, так би мовити як одного з головних джерел інфи для адміністрації уйат хаузу
показать весь комментарий
19.09.2025 11:53 Ответить
МІ6 - тупі чи щойно прокинулися? А ще передовою розвідкою в світі вважаються... Чи це навмисне введення ворога в оману?
показать весь комментарий
19.09.2025 10:55 Ответить
Путін: "моя команда виїде на переговори хоч завтра." Зеленський та ЄС: "ні, спочатку росія має зробити А, Б, В, і взагалі нас і так все влаштовує, плюсів від продовження війни більше, ніж від її завершення". Глава MI6 Мур: "Путін не зацікавлений у мирних переговорах."
В дивному світі ми живемо.
показать весь комментарий
19.09.2025 10:56 Ответить
Вони обидва не зацікавлені. І результату не буде. Але не перекручуйте, будь ласка. Перемовини в поцкві, як того хоче х/йло - це буде фіаско і сором на рівні червоної доріжці на Алясці.
показать весь комментарий
19.09.2025 11:15 Ответить
Еще бы ему быть заинтересованным, если Трамп и ЕС оставили ему возможность догрызть Донецкую область, а если даже всю не сможет, то рассчитывает обменять на захваченное в Сумской, Харьковской, Днепропетровской и других областях.
показать весь комментарий
19.09.2025 11:25 Ответить
Дуже потужна інформація, жаль що нікому не цікава, навіть стармеру.

Притомні з виду політики (стармер, мерц, стубб, та в якійсь мірі макрон) - рухаються по інерції . Всі розуміють, що путін 9 місяців грає трампом, як на скрипці, але окрім очевидних слів, дій більше немає.
показать весь комментарий
19.09.2025 11:36 Ответить