7168 посетителей онлайн
7 187 17

Оккупанты продвинулись в Донецкой, Днепропетровской и Запорожской областях, - DeepState. КАРТЫ

Российские захватчики имеют продвижение в Донецкой, Днепропетровской и Запорожской областях.

Об этом сообщает мониторинговый проект DeepState, информирует Цензор.НЕТ.

"Карта обновлена. Враг продвинулся в Березовом (Днепропетровская обл.), Новоэкономическом (Донецкая обл.), возле Новоивановки (Запорожская обл.) и Романовки (Донецкая обл.)", - сказано в сообщении.

DeepState
DeepState
DeepState
DeepState
Топ комментарии
+26
Тільки ЗЄ про це не кажіть.

Він впевнений, що Сирський всіх перемагає.
показать весь комментарий
21.09.2025 00:33 Ответить
+16
Наркомані йо₴@ні!! Можно ще створити космічні війська, повітряно-десантні війська, прибрежно-десантні війська, мото-десантні війська , дроно-десантні війська
показать весь комментарий
21.09.2025 00:57 Ответить
+6
Тссссс. Дивіться щоб вашу ідею не патентували)
показать весь комментарий
21.09.2025 01:02 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Тільки ЗЄ про це не кажіть.

Він впевнений, що Сирський всіх перемагає.
показать весь комментарий
21.09.2025 00:33 Ответить
"Учора, під час доповіді про нашу операцію (йдеться про контрнаступ на Добропіллі. - Ред.), я бачив в електронному вигляді розташування наших сил та засобів і бачив російські мапи. Так от їхні доповіді відрізняються дуже сильно від реальності. Там, де ми відновили положення, у росіян на картах усе навпаки", - сказав Зеленський. Джерело: https://censor.net/ua/n3575230
показать весь комментарий
21.09.2025 00:40 Ответить
Сирський зробив неправильний висновок, бо російські карти йому затулив великий неголений Козир.
показать весь комментарий
21.09.2025 08:33 Ответить
От він і подумав, що раз козир у нас, то російські карти биті...
показать весь комментарий
21.09.2025 08:35 Ответить
Наркомані йо₴@ні!! Можно ще створити космічні війська, повітряно-десантні війська, прибрежно-десантні війська, мото-десантні війська , дроно-десантні війська
показать весь комментарий
21.09.2025 00:57 Ответить
Тссссс. Дивіться щоб вашу ідею не патентували)
показать весь комментарий
21.09.2025 01:02 Ответить
Не виборці а прихильники. Виборці одні і ті ж самі, які голосували за Кучму, Яника, Порошенка, Юща і т.д. Так що пісня про 73% нікчемна і дурнувата.
показать весь комментарий
21.09.2025 05:45 Ответить
Де Вільха, Грім, Нептун і зробіть нарешті українське ППО.
показать весь комментарий
21.09.2025 00:59 Ответить
Чому не вистачає дронів, які взмозі зупинити просування ворога?
показать весь комментарий
21.09.2025 02:30 Ответить
Мадяр уже всіх зупинив, в своїй голові
показать весь комментарий
21.09.2025 08:16 Ответить
А на скільки кілометрів просунувся Сирський?
показать весь комментарий
21.09.2025 06:33 Ответить
Колись Безугла Д-У-У-У-У-Ж-Е цікавилася планами Залужного на рік: що буде звільнено? Хай поцікавиться в сирського: що ще буде здано ворогу за рік війни?
показать весь комментарий
21.09.2025 08:18 Ответить
З Залужним звільняли, а Сирський проступає території шаленими темпами.
показать весь комментарий
21.09.2025 10:50 Ответить
Масово не воюють ті, хто давав присягу, заброньовані 90-100% силовиків, в ЗСУ лише 1 із 40 молодих відставників (середній вік таких відставників 45-47 років), більшість офіцерів вічно чекають воса чи великі командири, а здорові бики охоронці стоять і охороняють дерева в містах, не кажучи вже про чинуш та їхніх дітей чи кварталівців, а в той же час на вулицях хапають хворих людей. 3 місяці тому була стаття про ДВРЗ і що там відбувається, і що змінилось?
показать весь комментарий
21.09.2025 11:15 Ответить