3790 посетителей онлайн

Суд наложил арест на смартфоны двух граждан, которые сообщали в соцсети о местах проведения мер оповещения в Полтаве.

смартфон

Шевченковский районный суд Полтавы наложил арест на смартфоны двух горожан, которые фигурируют в уголовном производстве по факту препятствования деятельности Вооруженных Сил Украины.

Соответствующие данные содержатся в Едином реестре судебных решений, информирует Цензор НЕТ со ссылкой на пресс-центр Полтавского областного ТЦК и СП.

Как отмечается, дело открыто в августе по ч. 1 ст. 114-1 УКУ. Следствие установило, что администраторы и участники местных Telegram-сообществ распространяли сведения о расположении групп военнослужащих ТЦК и полиции. По данным правоохранителей, эта информация могла использоваться для предупреждения военнообязанных и содействия уклонению от мобилизации.

В сентябре у одного из подозреваемых прошли обыски, во время которых изъяли смартфон. Впоследствии аналогичные действия провели и в отношении другого фигуранта дела.

"Суд признал изъятые телефоны доказательствами в уголовном производстве и направил их на компьютерно-техническую экспертизу. Досудебное расследование продолжается", - говорится в сообщении.

Топ комментарии
+12
Взяття в заручники і викрадення людей це у них оповіщення?
показать весь комментарий
22.09.2025 10:39 Ответить
+12
Якщо мова йде про "оповіщення", то повідомляючи місця проведення "оповіщення" в Телеграм, громадяни навпаки сприяли "оповіщенню". Що за дурня?
показать весь комментарий
22.09.2025 10:51 Ответить
+10
Я завжди думаю, де беруться такі покидьки в яких завжди винні робітники і селяни. І ці покидьки пропагують війну до останього українця.
показать весь комментарий
22.09.2025 10:50 Ответить
Комментировать
Сортировать:
так їм премію потрібно дати - вони допомагали групам оповіщення.чи щось нє так - зелені уїбани,не склалось з людьми в діалог.падли продажні,гній тупоголовий.
показать весь комментарий
22.09.2025 10:28 Ответить
Такі дії - пособництво ворогу і зрада Батьківщини. Найсуворіше покарання покидькам.
показать весь комментарий
22.09.2025 10:29 Ответить
зрада Батьківщині це дії державців, які роблять облави на чоловіків (що дає можливісь людоловам отримувати з війковозобовязаних великі хабарі), замість нормального порядку призиву до війська - повєстка - за відмову по ній явитися росшук через поліцію і примусова явка до военкомата та штраф.
показать весь комментарий
22.09.2025 10:45 Ответить
Я завжди думаю, де беруться такі покидьки в яких завжди винні робітники і селяни. І ці покидьки пропагують війну до останього українця.
показать весь комментарий
22.09.2025 10:50 Ответить
Чого це покидьки? Ну якщо ви воюєте зі 140 мільйонною країною з усякими там "іскандерами", а у вас 35 мільйонів і дрони, то "до останнього" є цілком логічним. Так що не покидьки, а патріоти. Чиста математика.
показать весь комментарий
22.09.2025 11:01 Ответить
Не буде вільних ні робітників, ні селян. Будуть лише або трупи, або раби. Кремлівська пропаганда. Захоплені території | Цензор.НЕТ
показать весь комментарий
22.09.2025 11:01 Ответить
Поки такі мерзотники на свободі, українсько-європейсько-американська балістика не розбомблюватиме російські стратегічні об'єкти.
показать весь комментарий
22.09.2025 10:32 Ответить
Взяття в заручники і викрадення людей це у них оповіщення?
показать весь комментарий
22.09.2025 10:39 Ответить
понятно)
показать весь комментарий
22.09.2025 10:40 Ответить
"..которые сообщали в соцсети о местах проведения мер оповещения в Полтаве.."
Это как понять? Места проведения мер оповещения, это что такое? )
показать весь комментарий
22.09.2025 10:47 Ответить
Места проведения мер оповещения "Новояз" від Зє. Так завуальовано називають місця бусифікації.
показать весь комментарий
22.09.2025 12:35 Ответить
Якщо мова йде про "оповіщення", то повідомляючи місця проведення "оповіщення" в Телеграм, громадяни навпаки сприяли "оповіщенню". Що за дурня?
показать весь комментарий
22.09.2025 10:51 Ответить
Як можна вказувати "місця проведення заходів оповіщення", якщо про ці місця надає роз'яснення гугл та інші джерела
показать весь комментарий
22.09.2025 10:55 Ответить
це просто надпотужно!!! арештували смартфони..ця держава приречена..ворог у себе дає 20 років за такі дії і подібні, наприкад допис в соцмережах проти сво. Куди воно все падає і де те дно
показать весь комментарий
22.09.2025 11:03 Ответить
поїдь туди і спробуй сфотографувати на телефон воєнкомат - побачиш. Я не про групи оповіщення і бусифікацію якої в ворога немає і не буде бо там всі зомбовані і дружньо підуть воювати за ідеї їх фюрерка
показать весь комментарий
22.09.2025 12:43 Ответить
Дивує - де беруться таки покидьки в Україні,які готові виправдати любу агресію, терор та вбивства на фоні свого ухилянства та небажання захищати Україну! Дійсно....гніди.
показать весь комментарий
22.09.2025 11:37 Ответить
Цікаво, в якому законі, місця оповіщення являються державною таємницею?
показать весь комментарий
22.09.2025 11:55 Ответить
Тобто, смартфони зараз в СІЗО? Цікаво. Зайнялись би краще чимось корисним.
показать весь комментарий
22.09.2025 13:48 Ответить