9291 посетитель онлайн

Группа неизвестных лиц напала на РТЦК в Калуше: трое военнообязанных сбежали

22 сентября 2025 года группа неустановленных лиц совершила нападение на Калушский районный территориальный центр комплектования и социальной поддержки.

Об этом сообщил Ивано-Франковский ТЦК и СП, информирует Цензор.НЕТ.

Отмечается, что вследствие нападения трое военнообязанных, находившихся на территории РТЦК, сбежали.

На месте происшествия работает следственно-оперативная группа, которая выясняет все обстоятельства.

В учреждении добавили, что подобные действия являются уголовным правонарушением, а лица, причастные к нападению, будут установлены и привлечены к ответственности.

В Калуше неизвестные напали на ТЦК

Топ комментарии
+35
Який закон дає право утримувати військовозобовязаного на територіїї РТЦК?Не втекли,а покинули,оскільки незатримані.
показать весь комментарий
22.09.2025 22:18 Ответить
+24
Що означає "втекли"? Їх там насильно тримали? На якій підставі?
показать весь комментарий
22.09.2025 22:19 Ответить
+21
Ви ще згадайте ,що військові згідно конституції не можуть обмежувати свободу пересування громадян )))
показать весь комментарий
22.09.2025 22:21 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Дикий захід
показать весь комментарий
22.09.2025 22:10 Ответить
А працівники з боді - камерами прочухали нападників?
показать весь комментарий
22.09.2025 22:15 Ответить
Троє військовозобов'язаних, що перебували на території РТЦК, втекли.
показать весь комментарий
22.09.2025 22:16 Ответить
Який закон дає право утримувати військовозобовязаного на територіїї РТЦК?Не втекли,а покинули,оскільки незатримані.
показать весь комментарий
22.09.2025 22:18 Ответить
Ви ще згадайте ,що військові згідно конституції не можуть обмежувати свободу пересування громадян )))
показать весь комментарий
22.09.2025 22:21 Ответить
Чего-чего? Какой еще Конституции?
показать весь комментарий
22.09.2025 22:27 Ответить
Конституція то ІПСО
показать весь комментарий
22.09.2025 22:29 Ответить
Вона на паузі...
показать весь комментарий
22.09.2025 22:40 Ответить
а який "закон" дає "право" нападати на збірний пункт мобілізованих ПІД ЧАС ВІЙНИ! поки держава не "пояснить" у найжорстокішій формі окремим громадянам, що будь-які незаконні рухи тіла у бік військових що забезпечують мобілізацію смерті подібно, країна в смертельній небезпеці!
показать весь комментарий
22.09.2025 22:39 Ответить
Мобілізація - це процес, який відбувається ,тільки в законний спосіб . Все інше - це не мобілізація.
Якщо розвивати ваші ідеї - то можна виправдати і згвалтування . Мовляв в нас війна - і нам потрібно народжувати більше солдатів , а несвідомі жіночки уникають свого громадянського обов'язку .
В 2022 році стояли черги - і вони зникли не тому ,що люди бояться воювати , а тому ,що одні дебіли керують країною ,а інші дебіли толерують злочини перших дебілів...
показать весь комментарий
22.09.2025 22:53 Ответить
Сатремчик, закон дозволяє тцк доставляти людей на влк, ти знову мимо каси крякнув.
показать весь комментарий
23.09.2025 01:04 Ответить
льбой(підкреслюю це слово) порушник закону про мобілізацію в Україні, завжди вимагає дотримання закону ДО СЕБЕ! вважаю правильним рішенням - ВСІХ хто не виконав вимогу закону про мобілізацію та не оновив облікові дані, позбавити ВСІХ цивільних прав (які вони дуже ******* до СЕБЕ "вимагати") та оголосити ПОЗА ЗАКОНОМ!
показать весь комментарий
23.09.2025 05:22 Ответить
Люди якби тепе піймали, то роз;яснили в найжорстокішій формі, що ти не правий.
показать весь комментарий
23.09.2025 06:08 Ответить
ти, що тремтить під спідницею мамки, вважаєш себе за "людей"? ти серйозно?
показать весь комментарий
23.09.2025 07:14 Ответить
Пропоную почати з тебе
показать весь комментарий
23.09.2025 08:48 Ответить
а у 2022 ну, коли "були черги" до ТЦК, хто країною керував? коли вони для тебе стали "дебілами", коли від повістки почав ховатися під плінтус?
показать весь комментарий
23.09.2025 05:28 Ответить
чекай на бурятів, "не друрак"! ось саме для такої мразоти, люди колись придумали СТІЙЛО!
показать весь комментарий
23.09.2025 07:08 Ответить
І чому найбільше прав у всяких покидьків і нікчем? А в тих, хто відстоює інтереси державі, самі лише обов'язки?
показать весь комментарий
23.09.2025 08:27 Ответить
це навіть не клініка...
показать весь комментарий
23.09.2025 07:11 Ответить
Який закон дає тобі право вирішувати за інших, відповідай тільки за себе і сопи в дві дірки.
показать весь комментарий
23.09.2025 06:06 Ответить
А чому тебе ведмедчук тільки вчора тут зареестрував?
Charik

Мене читають: 0

Я читаю: 0

Реєстрація: 21.09.2025
показать весь комментарий
22.09.2025 23:34 Ответить
..вчора жінка Поліграфа Поліграфовича аборт зробила. Але Charik вижив.... Смердить правда де тільки може...)))
показать весь комментарий
22.09.2025 23:41 Ответить
Невідомі Осіби сумують за майданом?
показать весь комментарий
22.09.2025 22:19 Ответить
Що означає "втекли"? Їх там насильно тримали? На якій підставі?
показать весь комментарий
22.09.2025 22:19 Ответить
Вам, що ведмедчук не доводить інформацію що росія здійснила збройну агресію проти України ї четвертий рік йде широкомаштабна війна, яку на публіку ваш карло- пу називає сво?
Тому в Україні діє воєнний стан і оголошена мобілізація. Мобілізація у всіх країнах є добровільно- примусовим заходом.
показать весь комментарий
22.09.2025 23:39 Ответить
Дивно... А де ж були "герої" з роти охорони?
показать весь комментарий
22.09.2025 22:24 Ответить
І чого тих ярих патріотів, що на всі свята в вишиванках ходять не перестріляли при нападі на військовий об'єкт?
показать весь комментарий
22.09.2025 22:25 Ответить
А без тебе ж ніяк, в кожній новині про тцк мусиш навалити купу своїх кацапських випорожнень
показать весь комментарий
22.09.2025 22:31 Ответить
Велике прохання написати про диван. Дуже переймаюсь за його лиху долю....
показать весь комментарий
22.09.2025 22:35 Ответить
Так аони всі у Польщі
показать весь комментарий
22.09.2025 22:39 Ответить
А зброя у них для чого?
показать весь комментарий
22.09.2025 22:34 Ответить
Скільки можна повторювати, що ТЦК як і усі військовослужбовці під час воєнного стану мають бути озброєні з правом стріляти на ураження. Видається, що цей напад був узгоджений з керівництвом ТЦК, але щоб відвести від них відповідальність за втечу ухилянтів. Звісно, гроші уже сплачено.
показать весь комментарий
22.09.2025 22:39 Ответить
100% правда. І озброєні, і з правом стріляти. Одне АЛЕ - треба діяти в межах своїх повноважень. В даному випадку виписати повістку, направлення на ВЛК і побажати гарного дня. Крапка. А влаштовувати з ТЦК в'язницю - закон не дозволяє.
показать весь комментарий
22.09.2025 22:44 Ответить
Вот под каждой новости про тцк топишь, хоть бы ник менял иногда, а то палишься
показать весь комментарий
22.09.2025 22:51 Ответить
Скільки ж прокацапської швалі на форумі...Одні і ті ж...Хтось же цю наволоч годує...
показать весь комментарий
22.09.2025 22:41 Ответить
Ти кацапсяча курва вас ****** зібралрся за карпатами що вже час правий сектор знову заводити і "торнадо" забули суки
показать весь комментарий
22.09.2025 22:54 Ответить
Не по темі звісно, але така справа... Коли останній раз бачив хтось цього військовозобов'язаного?

показать весь комментарий
22.09.2025 22:43 Ответить
Цей воїн працює на ГУР. Птєнєц гнізда буданова. Але це не точно.
показать весь комментарий
22.09.2025 23:09 Ответить
Чому військові не застрсували зброю згідно обов,язків напад на охороняємий об,єкт групою або озброєних осібвійськові мають право і обов,язок застосовувати зброю на ВРАЖЕННЯ поки будуть панькаться з тими ухилянтами .Ухилянт зрадник кара смерть а рідню на болота
показать весь комментарий
22.09.2025 22:51 Ответить
А ремби з роти охорони куди ділись?
показать весь комментарий
22.09.2025 23:07 Ответить
На московії і ТОТ ОРДЛО, там з мобілізацією орків, все ясно і просто, а ось питання з ТЦК в Україні, ********** дуже тривожить, аж до діареї ротом!!! Немає часу і рота сполоснути чистою водою, одне лайно по мережі!
показать весь комментарий
22.09.2025 23:11 Ответить
Пояснюю: залишили коменти, а потерли висери. Різницю усвідомлюєте ???
показать весь комментарий
22.09.2025 23:43 Ответить
а развє ти нє кацапідарскій путлобот,нє?
показать весь комментарий
22.09.2025 23:51 Ответить
показать весь комментарий
23.09.2025 01:01 Ответить
а відькіль ти висрало що ветеран повинен бути тільки демобілізований ? може в відпустці чи на лікуванні...а взагалі - ЙНХ і не чіпай інвалідів війни.бо їх дуже багато.
показать весь комментарий
23.09.2025 05:50 Ответить
Ті в ТКЦ сидять,чи ти забув вже ?
показать весь комментарий
23.09.2025 07:45 Ответить
Не памятаю новини,де не було б виправдання ТЦК за рахунок брехні.Яка може бути довіра брехунам?
показать весь комментарий
23.09.2025 07:44 Ответить
Ларик Гор?
показать весь комментарий
23.09.2025 06:43 Ответить
Радіють цій новині гандони, підарани і сцикуни
показать весь комментарий
23.09.2025 08:39 Ответить
автор трішки не в курсі,що це не було ртцк,це відбулося біля кафе де зробили буцигарню і незаконно утримували громадян...
показать весь комментарий
23.09.2025 09:03 Ответить
****** коломойська шобла своїми «простими рішеннями» лише стравоює народ між собою в час війни. Замість нормальної мобілізації видумали корумповане ТЦК і поставили громадянам вибір: воюй, плати, або тікай. Всраний Боневтік розділив громадян на ухилянтів і ТЦКшників, а сам спокійно мародерить на золоті унітази.
показать весь комментарий
23.09.2025 09:18 Ответить