12069 посетителей онлайн

Трамп имеет варианты экономических санкций, чтобы прекратить эскалацию боевых действий, - Рубио

Марко Рубио

Государственный секретарь США Марко Рубио заявил, что когда станет понятно, что Россия не имеет интереса к мирному решению войны против Украины, президент США Дональд Трамп может прибегнуть к сильному санкционному давлению.

Передает его слова Цензор.НЕТ со ссылкой на Укринформ.

"Она закончится за столом переговоров - именно там завершится эта война. Но чем дольше она будет продолжаться, тем больше людей будет гибнуть, тем больше будет разрушений", - отметил Рубио.

По его словам, президент США "проявил чрезвычайное терпение, избегая дополнительных санкций (против РФ - ред.) в надежде на прорыв в этом вопросе". Зато, продолжил Рубио, нынешняя ситуация направляется к более глубокой эскалации конфликта, с рекордно большим количеством ударов, чем раньше. "А сейчас мы также наблюдаем вторжение в соседнее воздушное пространство как (российских - ред.) беспилотников, так и самолетов", - добавил он.

Госсекретарь в очередной раз подчеркнул, что президент США предан делу мира, но его терпение не безгранично.

"Он имеет возможность и варианты по введению дополнительных экономических санкций против России, если это будет необходимо, чтобы положить конец этому развитию событий",- подчеркнул глава американской дипломатии.

Также он отметил, что Трамп имеет все для продажи "оборонительного и, очевидно, наступательного вооружения, чтобы Украина могла защититься от этих атак". Глава Госдепа также подчеркнул, что Соединенные Штаты продолжают быть преданными мирному урегулированию.

Но наступит момент, когда мы будем вынуждены сделать вывод, что, очевидно, (Россия - Ред.) не имеет интереса к мирному решению. И тогда президент будет иметь перед собой реальные варианты, которые он реализует, о чем он четко подчеркнул сегодня в некоторых своих заявлениях", - подчеркнул Рубио.

Топ комментарии
+17
Демагогію ви можете розводити,ганьба нинішній Америці!!!
показать весь комментарий
24.09.2025 02:05 Ответить
+13
ну, хай ще рік піднакопить ще варіантів економічних санкцій, щоб припинити ескалацію бойових дій. Йому ж треба ще дві-три війни зупинити у наступному році.
показать весь комментарий
24.09.2025 02:15 Ответить
+8
а рубіо починає нагадувати толковатєля сновидінь.
показать весь комментарий
24.09.2025 02:17 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Демагогію ви можете розводити,ганьба нинішній Америці!!!
показать весь комментарий
24.09.2025 02:05 Ответить
ну, хай ще рік піднакопить ще варіантів економічних санкцій, щоб припинити ескалацію бойових дій. Йому ж треба ще дві-три війни зупинити у наступному році.
показать весь комментарий
24.09.2025 02:15 Ответить
показать весь комментарий
24.09.2025 05:46 Ответить
а рубіо починає нагадувати толковатєля сновидінь.
показать весь комментарий
24.09.2025 02:17 Ответить
А шо ви хотіли, пане, як шо з його керівником сам Творець напряму в ночи розмовляє то.
Який піп такий і прихід.
показать весь комментарий
24.09.2025 04:56 Ответить
у нас на Миропольській 8 є пара таких співрозмовників, але від них шкоди оточуючому світу нема ніякої.
показать весь комментарий
24.09.2025 05:04 Ответить
Ера меркантільних 3,14здоболів, сцікунів, відвертих крадіїв, шахраїв, блазніва та кретинів при владі.
показать весь комментарий
24.09.2025 04:54 Ответить
Ескалаціію, в якій сам же і винен? Тож про повне припинення бойових дій тепер взагалі не йдеться?
показать весь комментарий
24.09.2025 05:40 Ответить
Росія - це «паперовий тигр». У путіна дійсно великі економічні проблеми - тому саме зараз Україна має діяти, - Трамп
показать весь комментарий
24.09.2025 06:13 Ответить
Дивіться, як би через тиждень видаляти не прийшлось.
показать весь комментарий
24.09.2025 06:58 Ответить
Не смішно... такою мерзотою ображати нашу вишиванку? Не смішно!
показать весь комментарий
24.09.2025 08:18 Ответить
Це слова. А де справи?
показать весь комментарий
24.09.2025 07:16 Ответить
❗️Це нарешті сталось! Трамп повністю змінив свою позицію щодо війни Росії проти України та мирних переговорів

Згідно з його заяви, президент США підтримує кордони України 1991 року (хоча раніше визнавав Крим російським).
показать весь комментарий
24.09.2025 06:16 Ответить
⚡️Україна за підтримки ЄС і НАТО здатна повернути всі свої території у початкових кордонах, а можливо й більше, - Трамп
показать весь комментарий
24.09.2025 06:18 Ответить
Є така приказка на свинособачій мові : свежо приданье, но верится с трудом. Про що рудий блазень Трампон тільки не кукурікав, починаючи з 24 годин і закінчуючи 60 днями - все це було як гучний пердь в калюжу.Треба судити не по висерам старого маразматика Трампекса, а тільки по його ділам.
показать весь комментарий
24.09.2025 07:42 Ответить
Трамп все має, тільки ніяк не згадає, де його пігулки та памперси.
показать весь комментарий
24.09.2025 06:19 Ответить
Трамп не проти, щоб Зеленський номінував його на Нобелівську премію миру - «чому б ні», сказав він відповідаючи на питання журналістів.
показать весь комментарий
24.09.2025 06:19 Ответить
А прутень йому в тухес, старому рудому блазню Донні.
показать весь комментарий
24.09.2025 07:35 Ответить
⚡️ЗСУ деокупували 360 квадратних кілометрів за останні кілька тижнів, - Зеленський під час спільної пресконференції з Трампом
показать весь комментарий
24.09.2025 06:21 Ответить
А коли ви це зрозумієте, щорашка не хоче зупинятись, колище пару років війни пройде чи за тиждень-два?
показать весь комментарий
24.09.2025 06:57 Ответить
Черговий виток від команди Трампа-Віткоффа в очікуванні - що ще комерційно цікавенького запропонує нам росія у відповідь на нашу відмову підтримки України.
показать весь комментарий
24.09.2025 07:11 Ответить
Ну точно наші *********. .... Наше лайно засрало все видосиками і пустопорожніми обіцянками і їхня непотрію також.
показать весь комментарий
24.09.2025 07:13 Ответить
У Трампекса безліч варіантів, головне щоб фюрер свинорейху ***** не знав, а то вліпить виговор і зніме з довольствія. А в мене тільки один варіант - щоб на місці кацапії була пустиня.
показать весь комментарий
24.09.2025 07:33 Ответить
Адміністрація краснова грає вдовгу у гру під назвою "зніми санкції"; правила у цій грі призначає пуйло.
показать весь комментарий
24.09.2025 08:15 Ответить
Та які там санкції! Трамп заявляє що він виступає посередником. Не буде він вводити ніяких санкцій, хоч би зброю продавав через ЄС.
показать весь комментарий
24.09.2025 08:33 Ответить
Варіантів можна понапридумувати скільки хочеш, а в результаті черговий пук...
показать весь комментарий
24.09.2025 08:53 Ответить
Трамп - це дід похилого віку який має велику кількість хвороб і одна з них це деменція.
показать весь комментарий
24.09.2025 09:39 Ответить
Рубіо- головний кацапський агент. Вчора сидів з перекошеним лицем. Все пішло не по плану його кураторів з москви. Трамп сказав- відвойовуйте свої території, ви можете. А цей сьогодні про деескалацію.
показать весь комментарий
24.09.2025 09:55 Ответить
Але настане момент, коли ми будемо змушені зробити висновок, що, вочевидь, (Росія - Ред.) не має інтересу до мирного вирішення. І тоді президент матиме перед собою реальні варіанти, які він реалізує, про що він чітко наголосив сьогодні в деяких своїх заявах", - підкреслив Рубіо. ЩО ВОНО .ПЛЯТЬ НЕСЕ....???(І тоді президент матиме перед собою реальні варіанти, які він реалізує,////) ЧЕРВОНУ ДОРІЖКУ У ВАШИНГТОНІ ДЛЯ ЗУСТРІЧ РАШИСТСЬКОГО ВБИВЦІ І СТАТУС ОСНОВНОГО СОЮЗНИКА США ДЛЯ 3,14ДЕРАЦІЇ....???
показать весь комментарий
24.09.2025 10:02 Ответить