5867 посетителей онлайн

Польша планирует сбивать российские дроны над Беларусью и Украиной без согласия НАТО или ЕС, - Euractiv

Польская ПВО

Польша готовится внести поправки в свой закон о развертывании войск за рубежом, чтобы позволить своим войскам сбивать российские объекты, такие как беспилотники, над Украиной без предварительного одобрения НАТО или ЕС.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом пишет Euractiv.

Ожидается, что проект, поданный оборонным ведомством в июне, будет доработан в ускоренном порядке.

Изначально закон позволял президенту разрешать развертывание войск по требованию правительства в таких случаях, как вооруженный конфликт, поддержание мира, борьба с терроризмом или эвакуация. Но в 2022 году - за день до полномасштабного вторжения России - правительство ПиС внесло в него поправки, которые требуют одобрения от НАТО, ЕС и иностранной страны, где будут действовать польские войска.

Комиссия по расследованию российского влияния позже раскритиковала это изменение, заявив, что оно лишает Варшаву права действовать независимо против беспилотников, пересекающих границу из Украины или Беларуси. Нынешняя правящая коалиция планирует отменить эти ограничения по принципу "сначала стреляй, а потом спрашивай", предоставляя военным больше гибкости для реагирования на угрозы.

Топ комментарии
+12
Давним-давно пора це робити , НАТО це куколдні імпотенти як і оон
показать весь комментарий
25.09.2025 13:34 Ответить
+11
узурпатор просроченный продуктивно пусть готовится смеяться на нарах
показать весь комментарий
25.09.2025 13:37 Ответить
+7
Спохватилися! Мабуть, не читали "Золоте теля", Ільфа і Петрова... А там чітко сказано: "Спасение утопающих - дело рук самих утопающих...".
показать весь комментарий
25.09.2025 13:38 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Давним-давно пора це робити , НАТО це куколдні імпотенти як і оон
показать весь комментарий
25.09.2025 13:34 Ответить
НАТОвець Ердоган збив рашиський пєпєлац, і нєчого.

було б бажання !

.
показать весь комментарий
25.09.2025 14:51 Ответить
Зеленський продуктивно посміявся над поляками. Вони тепер будуть зі шкіри лізти доводячи свою крутість.
показать весь комментарий
25.09.2025 13:35 Ответить
узурпатор просроченный продуктивно пусть готовится смеяться на нарах
показать весь комментарий
25.09.2025 13:37 Ответить
Ти- такий же блазень, як ваЗЕлін
показать весь комментарий
26.09.2025 02:55 Ответить
Спохватилися! Мабуть, не читали "Золоте теля", Ільфа і Петрова... А там чітко сказано: "Спасение утопающих - дело рук самих утопающих...".
показать весь комментарий
25.09.2025 13:38 Ответить
Дай Боже, щоб у них не перегоріло, після того як ***** чи п'яний ведмедик не почнуть погрози.
показать весь комментарий
25.09.2025 13:42 Ответить
Над Україною зрозуміло, ми начебто й не проти. А як щодо Білорусі?
показать весь комментарий
25.09.2025 13:46 Ответить
Пишіть правильно--Білорусія
Адже над тією територією,немає абсолютно ніякої принадлежності до назви Білорусь

показать весь комментарий
25.09.2025 14:14 Ответить
Это было бы очень неплохо, но пока что не верится.
показать весь комментарий
25.09.2025 13:47 Ответить
Над рашкою можна збивати
показать весь комментарий
25.09.2025 13:48 Ответить
Наконец-то прийшло роздупленiе
показать весь комментарий
25.09.2025 13:52 Ответить
Якщо наше ППО працює толерантно по відношенню до мирних жителів, забудов та сел, по ляхам буде ***** куди та де збивати над чиїми головами. Якщо вони таки почнуть це робити, то до перших наших вбитих місцевих. Краще б збивали у себе, а то у себе їм сцикотно.
показать весь комментарий
25.09.2025 13:54 Ответить
Все одне хтось знайшовся з неадекватним коментарем: вам ніхто нічого не винен. Вимагайте у своєї місцевої влади. Люди, які народилися в СРСР, вже в принципі не зміняться
показать весь комментарий
25.09.2025 13:56 Ответить
Більшість української Армії - це Люди, які народилися в СРСР
показать весь комментарий
25.09.2025 14:09 Ответить
Більшість в ЗСУ це хлопці і дівчата, яким біля 30-ти років - ровесники Української Держави !

у цьому можна пересвідчитись на будь якій Алеї Героїв, нажаль...

.
показать весь комментарий
25.09.2025 14:56 Ответить
ШІ - середній вік військових ЗСУ перевищує 40 років 👴. У деяких джерелах цей показник варіюється від 43 до 45 років.
показать весь комментарий
25.09.2025 15:34 Ответить
купи квітів і піди на найближчу Алею Героїв, вшануй загиблих Воїнів і подивись на таблички,
ШІ-занутий ти наш.

а якщо й 40-45 років (включаючи генералів і старпьорів-каптьорщиків), то цим людям на час смерті сересер було 10-15 років.
і не говори, будь ласка, що вони пам'ятають смак совєцьких пломбіру і ковбаси по 2,20 !
цих продуктів не було вже декілька років
.
показать весь комментарий
25.09.2025 16:08 Ответить
ШІ бере дані з офіційних джерел, які можна перевірити. Надай якусь іншу офіційну інформацію, а не свою власну особисту думку. Посилання на самого себе вважається некоректним і не приймається до уваги.
показать весь комментарий
25.09.2025 16:44 Ответить
Так і знала, що знайдеться якись недоумок та почне мене вчити як жити, як думати, та що писати.
Що у місцевої влади я повинна вимагати? щоб поляки не збивали над моїм будинком ракети та шахеди? Цим місцева влада займається? Ти в адекваті взагалі?
показать весь комментарий
25.09.2025 14:17 Ответить
Вимагати у місцевої влади гроші на війну, а поляки без вас розберуться. Ніхто над вашим будинком спеціально збивати цілі не буде, от іменно, що це тільки ви могли таку чухню написати, бо цей форум славетний "хвахівцями" в усіх галузях
показать весь комментарий
25.09.2025 16:38 Ответить
«Вимагати у місцевої влади гроші на війну»- це з якого дурдому ви пишете? Бачу, ви ще той хфахівець по божевільним порадам.
Поляки вже не один раз розібрались і з шахедами , і з ракетами, і з літаками. Най у себе розбираються краще. Наше ППО і без ляхів нас рятує.
показать весь комментарий
25.09.2025 18:56 Ответить
Хоч би де збивали.
показать весь комментарий
25.09.2025 13:56 Ответить
Мається на увазі «тренуватися збивати».
показать весь комментарий
25.09.2025 13:57 Ответить
Пацан сказал, пацан сделал ?
показать весь комментарий
25.09.2025 14:01 Ответить
Кожен за себе..немає ніякого НАТО
показать весь комментарий
25.09.2025 14:07 Ответить
Як це? А для чого ж тоді....

https://www.rada.gov.ua/news/Novyny/168096.html У «Відомостях Верховної Ради України» опублікований Закон про внесення змін до Конституції України щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в ЄС та НАТО
показать весь комментарий
25.09.2025 14:16 Ответить
прошу пана...Я на папері ...туалетному собі написав,що я Алігарх.
показать весь комментарий
25.09.2025 14:21 Ответить
так НАТО матеріального дійсно немає - це ж військово-політичний союз на бумазі, мілай !

НАТО не видно, але воно Є !

.
показать весь комментарий
25.09.2025 15:00 Ответить
Смотря на какую глубину, если вообще до дела дойдет
показать весь комментарий
25.09.2025 14:44 Ответить
О,...
показать весь комментарий
25.09.2025 15:01 Ответить
Польщі зовсім скоро доведеться відбивати масований, тривалий наступ бпла а після й ракет на своїй території, що без ураження їх місць запуску приведе до гарантованої поразки Польщі в цій одно чи двотижневій війні ,і це ще й буде не головною метою орків.Тому ці заяви польських політиків повинні були звучати в 22 році, це вже позавчорашній день, на сьогодні поляки,щоб вижити, повинні бути готові застосувати зброю по цілям в кацапєйці.
показать весь комментарий
25.09.2025 15:55 Ответить
Про "штурм Варшави" забули написати Дійсно: вся армія ворога 11 років вовтузиться на Донбасі, а от НАТО захоплять за два тижні... Впізнаю чергового "хвахівця" - так тримати!
показать весь комментарий
25.09.2025 16:40 Ответить
Ви ,знаходячись зараз в Україні, так і не зуміли зрозуміти якого типу війна зараз проходить.На данний момент її здатні вести лише дві армії в світі і все.Воєнні контракти Польщі то вже позавчорашній день, як вісімдесят років тому кіньми на танки, Щоб розгромити армію Польщі та знищити НАТО як блок навіть не потрібно сухопутне вторгнення.Пишаюся тим ,що першими в світі подібну операцію, прототип, провели українські військові , жаль що Ви не в змозі зрозуміти написане.
показать весь комментарий
25.09.2025 17:02 Ответить