8406 посетителей онлайн

Рашисты атакуют критическую инфраструктуру Чернигова: горожанам советуют делать запасы питьевой воды

РФ бьет по инфраструктуре Чернигова. Что известно?

Российские оккупанты атакуют критическую инфраструктуру Чернигова.

Об этом сообщил глава ГВА Дмитрий Брижинский, передает Цензор.НЕТ.

"Враг атакует объекты критической инфраструктуры города", - говорится в сообщении.

В то же время в КП "Чернігівводоканал" призвали горожан сделать запасы питьевой воды.

РФ бьет по инфраструктуре Чернигова. Что известно?

РФ б'є по інфраструктурі Чернігова. Що відомо?

Топ комментарии
+4
цім кадрам на це нема часу їм треба воювати з атрощенком і його командою а маскалі с дронами це таке
показать весь комментарий
25.09.2025 16:06 Ответить
+1
Якщо РФ не припинить війну, то її чиновники мають шукати для себе найближче бомбосховище, - Зеленський і шо дальше чергова хуцпа чи як?
показать весь комментарий
25.09.2025 15:21 Ответить
+1
Зеленський, з особами на посадах в Урядовому кварталі, з 2019 року, мабуть, всю свою діяльність спрямували на виконання положень законодавства України щодо завчасної підготовки інфраструктури життєзабезпечення населення України в Особливий період!!! Це вимагає Конституція і їх особистіобов'язки!! Це мова не про немічний Регламент кругової поруки КМУ, а про безпеку населення України!!
показать весь комментарий
25.09.2025 15:26 Ответить

Загрузка...